Asi mě dnes podvedl

22
29.5.16 01:50

Asi me dnes podvedl

Ahoj,

S manzelem jsme se dnes pohadali. Mame mini 5 mesicu, rostou zoubky nespala jsem 4 dny, do toho je pi ockovani, nevrla. Jsem grigy uz..mel prijit z prace v 8 prinest psovi (chudak tu steka, nema co zrat) coz mi nepridava a budi dite. V pul 9 napsal ze je s kamosem na pivu. Ja udelala scenu, hokt uz jsem pretazena no. On napsal ze teda dik no a ze jede. Neprijel. Kolem pulnoci psal ze myslel ze spime a ze si proste orazil. Ja nastvana ze vi ze mala rve a nespi pes steka. Nema tu zradlo..on ze ceka na bus..hodina a nikde bus trva 15 min. Nemela bych ale mrkla jsem ba fb a osal v dobe kdy me ze ceka na bus nejake holce ze stoji u ni pred barakem ze premysli o nich a ze by ji rad videl a pak by se videlo kam se to vyvine zda muze k ni, nejak tak. Odpoved tam neni. Ale ma vyply telefon. Domu nedorazil.

Nevim co delat. Jsem totalne ko a ted tohke. Do toho se furt budi mala a rve a ja uz nemam silu. Chce se mi brecet. Vubec nevim co se stalo. Odpo jsme spolu mluvili vse v poho tesim se na vas, na malou..zitra dame vylet. Ted jsem se dozvedela, ze s kamosem co osal ze nebyl, napsal mi jiny kamos ze byl s nim v hospo, ale jinde. Vubec tomu nerozumim. Mam migrenu a jefiny kdo je pobliz je tchyne, te volat nechci. Resit to s ni a jeste by mela strach. Nevim jak se postaram o maloz, klepu se a hlava tresti. Migrena se rozjizdi a kojim, nic su nemuzu vzit. Jak se o ni po tomhle veceru postaram zitra, navic kdyz jevted tak moc nevrla. Chce se mi brecet, mam vztek, i strach kde je tefa, jsem z neho zklamana. Ach jo nevim co delat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1228
29.5.16 01:59

Drž se!! :hug: Neumim si ani predstavit jak hrozne ti musi byt :( drzim palce, aby se vse co nejdrive vyresilo :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
29.5.16 02:01

Spánek

Ahoj,
je to těžké, ale musíš si odpočinout. Psa bych vyřešila nějakým „lidským“ jídlem, aby ti dal klid. Buď nějaké maso třeba z oběda nebo poslouží i kus pečiva, nadělá binec, ale zabaví se a vydrží do rána. Manžel se domů dnes nevrátí a pokud ano tak určitě ne ve stavu a čase vhodném na řešení problému takže bych navrhovala jít si lehnout s malou do postele. jestli chce pít může a třeba v její přítomnosti i usneš. Na bolesti hlavy tohoto kalibru to chce tmu, ticho, studený obklad na čelo případně na zátylek, zavřít oči a pokusit se usnout. Zítra bych poprosila tchýni nebo někoho jiného, aby na chvíli dcerku vzal a staral se o ni. Odpočiň si než začneš situaci řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
29.5.16 02:06

Nejhirsi je ze se clovek snazi fungovat oro malou. Uz tak je to narocny a ted tohle. Hrozne me zklamal, ublizil. Vubec ho nepoznavam. Jak nejaky zkrat. Mam pocit ze se asi sesypu brzo. Ale musim tu byt pro malou. Je to hrozny pocit. Snazim se lezet ale neusnu. Jsem uplne rozhozena a mala zrovna krasne usnula, bych si i zdrimla. Ale nejde to. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
29.5.16 02:12

Svým způsobem tohle znám. Opravdu zkus vypnout mobil i pc - při migréně to neskutečně zhoršuje tu bolest - a lež ve tmě. Nakonec určitě usneš. Co se týče druhé části tak ano dcera tě podrží, ale abys vůbec mohla nějak dál musíš se vyspat a pak až situaci řešit. Ve tvé situaci bych šílela a snažila se ho najít a řešit vše hned nicméně jako člověk zvenku vidím jako „řešení“ jít spát, nechat manžela být až přijde a počkat co udělá. Čekala bych, že on sám bude mít zájem mluvit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
424
29.5.16 02:19

Já jsem asi divná, ale za tou tchýní bych šla. Poprosila bych ji o pohlidani malé u vás doma, že je ti zle a potřebuješ se vyspat a nemáš nikoho kdo by pohlídal. Pokud je chytrá, docvakne ji jak se syn chová

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3395
29.5.16 06:08

@NoStress85 :-( musis se citit vazne priserne :-( drz se, doufam, ze ses aspon trochu vyspala. A napiš, jak to dopadlo. Drzim palce aby to nebylo tak, jak to vypada.. :-( aby se to nejak vysvetlilo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
29.5.16 06:23

Nespala, nesli to. Prisel v 5 rovnou si sel lehnout. Vzbudila jsem ho at si jde vyspavat odkud prisel. Vzbudil mi akorat malou, tak opet rev. Je opily, pry usnul na zastavce, te zenske jen psal ani nevi proc, stejne mu neodpovedela a pry by k ni ani nesel. No neni s nim ted rec, pockam az vystrizlivy. Ale pry toho nemam tak nadelat, se projednou opil no..ach jo. Jasny jen se opil..no nic, pisnu tchyni at pohlida malou. Zkusim se vyspat, hlava furt boli a promyslim co dal. Jsem neskutecne nastvana. I kdyby to bylo jen tak jak rika, tak stejne. Ti jaj se zachoval..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27161
29.5.16 06:31

@NoStress85
Asi měl nějaký zkrat…
Je fajn, že tchýně pohlídá, odpočineš si, vyspíš se a bude líp :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.16 06:33

@NoStress85 pani, no to je silne kafe,

no podivej, z vlastni zkusenosti vim, ze nevera se se vztekem resit nema, ikdyz to bez emoci proste nejde, protoze to je strasny zasah do vztahu a duvery, no a ikdyby to zustalo jen u toho psani a nebyl sex, porad to znaci zasah a problem ve vztahu

Ber to tak, ze ted mas moznost si to vse promyslet, naskok, nez se pan vrati, nebo se vyspi :cert: nejradsi bys ho spat nenechala a pretahla ho mezi dverma zleva i zprava pavickou, to je jansy, ale vis co nicemu to nepomuze, ani resit to pred detma, ikdyz malyma

Poradila bych ti, dat tchyni malou do kocarku, s tim, ze si chces odfrknout jak ji rostou zuby a pak si sednout a rict co vis, rozmyslet si co chces delat ty, byt pripravena i na nejhorsi, no ono to moc dobre nejde, ale vis co, az ve chvili kdy praskne nevera a opravdu vidis reakci partnera teprve poznas jestli by ten vztah vubec za druhou sanci stal nebo ne a hlavne ty jedina vis, jaky ten vztah pro tebe byl a jak to s vama vypada. :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1778
29.5.16 06:36

Vybreč se, vyspi se. To tě hodí do klidu. A pak si to s ním vysvětli. Nastav meze. Je dospělý, otec rodiny, má zodpovědnost. Někde vám nejspíš něco sklouzlo ve vztahu. Tak to tam zase spolu rychle opravte a bude vám zase spolu dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
29.5.16 06:54

Jo musim se uklidnit, ted mam jen chut ho vzit panvi a vykopat z domu. Budu se to snazit resit v klidu. Trichu vystrizlivel, dal sprchu, ale ja s nim ted nic neresim. Ted ne, nechci tu rvat. Musim si trichu orazit. Mala je zatim v poho, vyuzit toho. Nebavi me poslouchat jak se nic nestalo, jen se opil, to se stane..vadi mi lzi, oblbovani a celkove tohle chovani. Nevim co si myslet. Rekla jsem mu jen at se zamysli, zda mu tohle cele prijde normalni a vic se s nim ted nebavim. On si jede svoje, nic se nestalo, kdyz si potreboval orazit, mohl to rict, domluvili bysme se, ja mu v tom nebranim. Jen po tech nekolika noci beze spanku bych rekla priste. Jestli se tomu htel vyhnout a proto rohle, tak je sobec. Vzdy to bylo tak, ze jsme se domluvili. Navic me takhle vystresuje, necha me v tom a jeste pise nekomu..aaa..ne uz zas zacinam vysilovat. Kazdopadne dik ja to v noci potrebovala ze sebe dostat, nejsem typ, ze bych s tim volala v noci nekomu, tak aspon takto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28885
29.5.16 07:11

@NoStress85 Pane bože :roll: Jste nejspíš oba hodně mladí, vidno, že ty si to dost bereš (chápu, ještě poporodní hormony), každopádně- tvůj chlap evidentně potřeboval oraz. Tak si orazil, asi v alkoholovém opojení nepřemýšlel. Jinak se v podstatě nic nestalo, pes přežil, vy taky, nač to dělat ještě horší?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
29.5.16 07:14

Dej malou tchýni nebo i jemu do kočárku, vem si prášek na bolest - pokud to bude po kojení a budeš kojit až za 3 hoďky, pro jednou se nic nestane a ty se musíš hlavně vyspat!!! A malé bych nějaký Panadol nebo Nurofen večer taky dala, když už jsme několik nocí po sobě nespali, tak jsem to tak udělala, ulevilo se oběma. Když se vyspíš, bude se Ti všechno řešit líp. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2070
29.5.16 07:18

Ja bych vsechno vzala az na to psani te zenske.Muj chlap taky delaval takove necekane tahy, jak se napil, byla z toho celonocni akce, hadali jsme se strasne, premyslela jsem o vsem moznem ale on se uplne srovnal zhruba kolem 30,asi uz si uzil dost nebo co.Ted se o nej muzu oprit a je to skvelej tata i manzel.Ale nemel by delat, ze nic, cekala bych vysvetleni, omluvu a hlavne ted poradnou pomoc doma a s malou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama