Dvacetiletý milenec

Anonymní
27.5.16 21:25

Dvacetiletý milenec

Zajímalo by mě, jestli některá máte tuto zkušenost. Bude mi 32 a líbí se mi můj soused. Připadám si jako blázen. Zdá se mi, že bych měla u něho šanci, občas po mně pokukuje. Jsem zcela bez závazků pro některé. Prosím o zachování anonymity. Děkuji

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

6529
27.5.16 21:31

No nemám, ale fandím ti… :dance: :jazyk: :pankac:

https://www.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
27.5.16 21:32

Osobní zkušenost nemám, ale jedna známa z práce má asi 43 možná více a spí s mladýma klukama kolem 20 j(sou ve věku jako její syn) :lol: ještě se tím chlubí :roll: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31917
27.5.16 21:33
@Anonymní píše:
Zajímalo by mě, jestli některá máte tuto zkušenost. Bude mi 32 a líbí se mi můj soused. Připadám si jako blázen. Zdá se mi, že bych měla u něho šanci, občas po mně pokukuje. Jsem zcela bez závazků pro některé. Prosím o zachování anonymity. Děkuji

pokukuje? Tak to je vážné :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2842
27.5.16 21:34
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
27.5.16 21:35
@Mexie píše:
Osobní zkušenost nemám, ale jedna známa z práce má asi 43 možná více a spí s mladýma klukama kolem 20 j(sou ve věku jako její syn) :lol: ještě se tím chlubí :roll: :D

no a proc ne. kdyz se tim muze chlubit chlap, co by se tim nemohla chlubit zenska :think:

zkusenost nemam vzhledem k dlouhodobe zadanosti a driv em pritahovali spis starsi chlapi. ale jako milenec proc ne, nicmene mi vzdycky prislo, ze tak hodne mladi kluci jsou v posteli pomerne o nicem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1812
27.5.16 21:36

@Burj Chalifa Třeba mu při tom pokukování vykukuje :mrgreen:

Zakladatelko - pokud nemáš závazky, tak je přece jedno, s kým randíš (pokud je mu 15+). Můj šálek kávy by to nebyl, ale pokud se ti líbí, tak ti v cestě nestojí nic. Zkus to a uvidíš, jestli se chytne a jestli vám to bude klapat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.5.16 21:39

No jednou u výtahu a jednou čekal hrozně dlouho, než dojdu, protože mi držel dveře od baráku, to jsem se musela smát. Trochu se bojím, jestli by se třeba pak nepochlubil kamarádům, se kterýma sedí občas před domem. Taky nevím, jak na to. :-) Až ho zase potkám, to mám říct, dáš mi svůj telefon? Nebo nechceš ke mně zajít na kafe? Vůbec ale nevím, co dělá, jen že má psa, bydlí s maminkou jenom. :)

• Citovat
  • Upravit
1739
27.5.16 21:41

Řekla bych že na ulet v pohodě :jazyk: ale na nějaký pevný vztah bych to neviděla :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.5.16 21:42

Pevný vztah určitě ne, mně by vlastně lákalo se s ním už jen pobavit, zjistit jaký je. Když já jsem hrozný introvert a stydlín.

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
27.5.16 21:44

Asi jsem naivní, no uvidíme, zkusím si dodat odvahy. Děkuji, že jste mě podpořily. :palec:

• Citovat
  • Upravit
2010
27.5.16 21:47

Ja bych do toho klidne sla, to klidne priznam, teda pokud bych nemela partnera. Proc ne? Normalka bych mu rekla, at se stavi na navstevu a videlo by se :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2842
27.5.16 21:47

No mne je toho kluka lito teda a nechtela bych byt jeho maminka, takove coury bych strilela… „Pevný vztah určitě ne, mně by vlastně lákalo se s ním už jen pobavit“, sorry ale jsi strasna mrcha, neskutecne podle a sobecke jednani, tak jen vse nejhorsi, doufam, ze ti to osoli a budes mit ostudu, s takovyma nemam slitovani nicit zivot mladeho kluka pro vlastni poteseni…

Příspěvek upraven 27.05.16 v 21:55

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
27.5.16 21:48

No pokud je mladý a nevyzrálý tak počítej s tím, že se asi chlubit bude. Ale těžko říct

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1739
27.5.16 21:51

Vzhledem k tomu že mám syny tak jako matka bych teda zuřila, protože bys mu tak akorát popletla hlavu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama