Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
@blumen @Simod @Dahlia0409 vždyť je to zase Heduš, vy jste jí na to zase skočily? ![]()
@Anonymní píše: Více
jo, jsi s tím už trapná, desítky diskusí pořád stejné dokola jsou hodně trapné
@stinga píše: Více
Tak čekala jsem, že to zase bude nějaká známá herečka ![]()
@stinga píše: Více
Na tu jsem úplně zapomněla. Jo, diskuse tomu odpovídá.
Jste pipky fakt 😆 😆 hedus nevim kdo je, jestli tady sedíte celý dny a pročítáte všechny diskuze tak super
Těm co radili, uklidnili, nebo i ostře poradili dekuju 🙏🏻 zatim čekám na orl
@Anonymní píše: Více
Tak zbytečně nezdržuj lékaře a jiný zdravotnický personál a běž dělat něco užitečnějšího. Beztak už si na černé listině zdravotnických zařízení celého kraje a zdravotní pojišťovna u tebe má poznámku už ani kapky do ucha.
Ty jo, fakt někdo, komu by něco bylo opravdu, musí založit diskuzi, aby zjistil, že má jít k lékaři? Kdybys to tu nezaložila, tak si půjdeš zaplavat nebo to řešit v knihovně ![]()
Ps: tělo ti jasně a dlouho naznačuje, neštvj mě a nehul, jinak se naštvu a budeš se divit. ![]()
Mně, kdyz boli v krku, tak jdu k praktikovi
Proc hned ORL? Neni uz lepsi rovnou onkologie?
Neboj, teď řádí chřipky, kašle, anginy…prostě zima, organismus vyčerpán…
Zkusila jsi na to třeba prissnitz?
A stará dobrá poučka říká, že rakovina neboli ![]()
Dej pak vědět, jak jsi dopadla…
A proč jsi nešla na ORL bez objednání? Co Ti řekl praktik na ten krk?
On Ti řekl, že je možné, že je to rakovina?
Asi ne. Tak se hoď do klidu, přestaň kouřit a jdi k lékaři. ![]()
A panické ataky řeš s lékařem - psychiatrem a terapii s psychologem:
Dá se na nich pracovat.
@liggy Souhlasím. Je to tedy zvíře, vím. Máme psa s rakovinou a v tom počátku i přes viditelný problém zjevně bolesti netrpí.
Zakladatelko, jak to dopadlo to vyšetření na ORL? Jsi už klidnější?
@deli33 vyšetření díky bohu v pořádku, jen ještě pár věcí dořešit ale ta hlavni obava vyloučena. Dekuji za optání
@Anonymní píše: Více
Tak si zapal na oslavu dvě cigára zaráz ![]()