Asi se zblázním, bolest v krku

Napsat příspěvek
Velikost písma:
77554
9.1.25 22:36

@blumen @Simod @Dahlia0409 vždyť je to zase Heduš, vy jste jí na to zase skočily? :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.1.25 22:41

@stinga už je to trapný s tou hedus

  • Citovat
  • Upravit
77554
9.1.25 22:45
@Anonymní píše: Více

jo, jsi s tím už trapná, desítky diskusí pořád stejné dokola jsou hodně trapné

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16484
10.1.25 01:30
@stinga píše: Více

Tak čekala jsem, že to zase bude nějaká známá herečka :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65461
10.1.25 06:30
@stinga píše: Více

Na tu jsem úplně zapomněla. Jo, diskuse tomu odpovídá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.1.25 09:33

Jste pipky fakt 😆 😆 hedus nevim kdo je, jestli tady sedíte celý dny a pročítáte všechny diskuze tak super
Těm co radili, uklidnili, nebo i ostře poradili dekuju 🙏🏻 zatim čekám na orl

  • Citovat
  • Upravit
22186
10.1.25 09:49
@Anonymní píše: Více

Tak zbytečně nezdržuj lékaře a jiný zdravotnický personál a běž dělat něco užitečnějšího. Beztak už si na černé listině zdravotnických zařízení celého kraje a zdravotní pojišťovna u tebe má poznámku už ani kapky do ucha.

Ty jo, fakt někdo, komu by něco bylo opravdu, musí založit diskuzi, aby zjistil, že má jít k lékaři? Kdybys to tu nezaložila, tak si půjdeš zaplavat nebo to řešit v knihovně :roll:

Ps: tělo ti jasně a dlouho naznačuje, neštvj mě a nehul, jinak se naštvu a budeš se divit. :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10949
10.1.25 09:50

Mně, kdyz boli v krku, tak jdu k praktikovi
Proc hned ORL? Neni uz lepsi rovnou onkologie?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1305
10.1.25 09:54

Neboj, teď řádí chřipky, kašle, anginy…prostě zima, organismus vyčerpán…
Zkusila jsi na to třeba prissnitz?
A stará dobrá poučka říká, že rakovina neboli :)
Dej pak vědět, jak jsi dopadla…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
kocourGarfield
10.1.25 09:57

A proč jsi nešla na ORL bez objednání? Co Ti řekl praktik na ten krk?

On Ti řekl, že je možné, že je to rakovina?
Asi ne. Tak se hoď do klidu, přestaň kouřit a jdi k lékaři. :nevim:

A panické ataky řeš s lékařem - psychiatrem a terapii s psychologem: :kytka: Dá se na nich pracovat.

  • Citovat
  • Upravit
kocourGarfield
10.1.25 10:00

@liggy Souhlasím. Je to tedy zvíře, vím. Máme psa s rakovinou a v tom počátku i přes viditelný problém zjevně bolesti netrpí.

  • Citovat
  • Upravit
172
11.1.25 13:46

Zakladatelko, jak to dopadlo to vyšetření na ORL? Jsi už klidnější?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.25 18:44

@deli33 vyšetření díky bohu v pořádku, jen ještě pár věcí dořešit ale ta hlavni obava vyloučena. Dekuji za optání

  • Citovat
  • Upravit
22186
11.1.25 19:19
@Anonymní píše: Více

Tak si zapal na oslavu dvě cigára zaráz :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.25 20:12

@mado no haha

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.