Unavený, hodně spí, asi stoličky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Esetu
Stálice 74 příspěvků 14.10.14 21:26
Asi stoličky?

Zdravím maminky!
Normálně se snažím nevyšilovat moc z ničeho, ale posledních 7dni (10dní po první živé vakcíně, malému je 17m.) kdy malý byl živý, řádil na hřišti a vše bylo báječné začal být ke všemu laxní, nic ho dlouho nebavilo, vztekal se, kňoural. Přijde mi stále unavevý i hodně spí. Nahmatala jsem 2stoličky a ma natekle dasne(bez teplot, jí normálně ).Tak doma spekulujeme zda to muze byt injekci, nebo zuby..A aby toho nebylo málo stale v 17m. chodi jen za ruce a par kroku sam.Tak nám bylo řečeno na rehabilitaci, že mu vše trva 2× dele nez ostatním..Okolo nas uz všichni v jeho veku chodi..
Tak doufam ze se vse brzy srovná…

Reakce:
Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 14.10.14 21:30

Může to být cokoliv i reakce na MMR, ta je právě kolem 10. dne. Uvidíte co bude dál.

lampicka11
Závislačka 3581 příspěvků 2 inzeráty 14.10.14 21:31

Dcera ve 14 mes ma 3stolicky a je možný ze bude tvoje dítě mrzute, hlavně to třeba 3-4 týdny trvá než úplně vyleze stolička. S tím chozenim fakt jdete na rhb protože už to je fakt pozdě

lampicka11
Závislačka 3581 příspěvků 2 inzeráty 14.10.14 21:32

Po MMR je to taky možné… Ja to budu odkladat

Esetu
Stálice 74 příspěvků 14.10.14 21:58

Děkuji za názory! Já doufám, že vše brzy přejde a nebo ho vezmeme k pediatrovi..Ale snad to nic nebude!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >