Zavinování 4 měsíční holčičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.14 11:01
Zavinivání 4.měsiční holčičky

Zdravím maminky, chtěla jsem se zeptat kdo zavinujete, nebo jste zavinovali miminka, do kdy? Mojí princezně budou za týden 4 mesice a pořád ji zavinuju, nebo respektive ma takovou decku s kapucou, do které ji lehce zavinu a převážu plenkou, ne nijak na fest, kdyz chce ručičky vynda..jde o to, ze jak je vynda, okamžitě si jezdí rukama po obliceji, vyhazuje dudlik atd…chtela bych ji už nechat spát „volně“, ale pokaždé když to zkusím budí se a jezdí po posteli-tu mame zvednutou kuli refluxu..takze jeste klouze dolu..jinak mala zavinutá spí super 20-6..tak 2-3 k ni vstanu dat dudlik, nebo schovat ručičky. Tak se chci zeptat, jak jste to dělali vy? Přestali prckové rejdit rucickama a budit se? A kdy? Moc díky za rady☺️

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 13.10.14 11:03

Můj třeba v zavince nespí od porodnice - nelíbilo se mu to.. ale starší byl zavinovaný dokud mu to bylo příjemné.. co se týče rejdění tlap - u mrněte to neznám, spí jak ježíš, ruce od sebe :mrgreen:

střepina
Neúnavná pisatelka 16744 příspěvků 13.10.14 11:07

Zavinovala jsem dlouho, asi do pátého měsíce, možná dýl, malýmu se tak spalo dobře, každýmu miču vyhovuje něco jiného, ve 4 měsících bych si z toho nedělala hlavu :kytka:

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 13.10.14 11:07

Ahoj, zavinovala jsem, dokud se tam vešel, tzn. tusim tak do 4-5 mesice. Hodne to pomohlo, kdybych to tusila, když se narodil starsi, mohla jsem si usetrit prořvaný půlrok :mrgreen:. Mladsi spal zabaleny jak kokon a spal a spal a spal.
Uzasna zalezitost. Když uz se nevesel, byl uz vetsi ale spal i potom jakstaks dobře, uz to pak nebylo to miminko, které se budi skubanim rukou, rejdenim rucicek po obliceji apod., takze uz to nebylo tak potřeba.

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 13.10.14 11:08

Zavinovala jsem, dokud to fungovalo, děti si samy řekly. U jednoho z dětí do cca 7 měsíců. Kdyby to bylo fungovalo dál, zavinovala bych klidně do puberty :twisted:

obrazek
Echt Kelišová 9868 příspěvků 13.10.14 11:08

Kluka jsem zavinovala dlooouho, snad do 8m, kdyz uz se nevesel, tak mu holt koukaly z rychlozavinovacky nohy, ale delalo mu dobre byt zavinuty :mrgreen:

nunik
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 13.10.14 11:10

Já jsem malého balila do deky asi do 4,5 měsíců a potom spal v pytli…pořád v posteli děsně cestuje a pořád k němu vstávám na dudlík, ne teda každou noc, ale pořád

Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 13.10.14 11:13

Staršího jsem zavinovala asi jen první měsíc, ale mladšího až do 5 měsíců.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.14 11:21

Moc všem děkuji, asi teda ještě chvilku počkám, evidentně je to celkem normální.. :) měla jsem pocit, abych jí nějak „nebrzdila“…

smudlinky
Závislačka 2643 příspěvků 284 inzerátů 13.10.14 11:24

Já bych potřebovala zavinout i 5 letou :-) Zavinovala jsem ji asi 3 měsíce, pěkně to dítko uklidní a líp se jí spalo :-)

Romily
Kecalka 169 příspěvků 13.10.14 11:26

Já už teda přímo nezavinuju, ale princezna má skoro rok a půl a pořád spí ve spacím pytli, jak spí na volno, je pořád vzhůru, ona je schopná lézt i ze spaní, pak nabourá do šprušlí a vzbudí se. Jinak ruce zavinuté nesnášela už od porodnice, takže zavinuté měla vždy jen ty nožky. Manžel si dělá legraci, že z ní bude cestovatel, že bude spát ve spacáku celý život :-D

knight
Zasloužilá kecalka 769 příspěvků 13.10.14 11:27

Já dcerku zavinovala do 6-7 měsíce. Hrozně plakala, když jsem ji nestáhla. Pak si sama řekla, že už tam nechce být.

pkz
Závislačka 4480 příspěvků 13.10.14 11:33

Já jsem zavinovala skoro do 3měsíce, pak vypraná zavinovačka nestačila uschnout, tak šel spát bez ní a spal taky pěkně, tak už jsem pak nedávala :)

achesa1
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 13.10.14 12:06

Já jenom chvilku, tak do 2 měsíce a jenom někdy, když se jinak budila. Pak už ne. Spala a spí v pohodě (mimo po očkování a při nemoci).

Aries6
Generální žvanilka 22135 příspěvků 3 inzeráty 13.10.14 12:12

Já zavinovala na fest obě holky do 5.měsíce. Potřebovali to. Sami dali časem najevo, že to nechtějí.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

Dominik Hašek pro Expres: Dostal jsem nabídku koupit hokejový klub!

Bývalý hokejový gólman Dominik Hašek (54) se po ukončení kariéry uchýlil k... číst dále >