Asistent pedagoga jen dopoledne?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.10.21 11:39

Asistent pedagoga jen dopoledne?

Prosím o AP, které mají zkušenost…Je možné vykonávat AP pouze dopoledne, tj v době, kdy mají děti vyučování, konec například kolem 12-13? Jde mi o to, že mám odpoledne ještě druhou práci a na pohovorech mi většinou ředitelé naznačovali, že by bylo fajn, kdybych si to mohla vzít spolu s odpolední družinou, což moc nechci. Jaké máte zkušenosti?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23794
19.10.21 11:43

Obojí je možné, záleží na dohodě. Ve škole mých dětí asistentky občas zaskakovaly v družině.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
19.10.21 11:52

Moje kamarádka má jen dopoledne, ve 12 - 13 odchází domů. Nemá ale plný úvazek a plat kolem 12tis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20904
19.10.21 12:03

Záleží na konkrétní škole a konkrétní dohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1253
19.10.21 12:17

Ahoj. Přidám se k této diskuzi, pokud nevadí :mavam: jste tu některá, která dělala kurz online? Jak probíhala závěrečná zkouška? Podařilo se Vám najít práci hned? Děkuju za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1292
19.10.21 13:14
@Nugetkka píše:
Ahoj. Přidám se k této diskuzi, pokud nevadí :mavam: jste tu některá, která dělala kurz online? Jak probíhala závěrečná zkouška? Podařilo se Vám najít práci hned? Děkuju za odpovědi.

Práci najdeš především podle regionu. Jsou oblasti, kde si místo AP drží pro známé, příbuzné apod. a jsou oblasti, kde sehnat AP je velký problém a nabírají i během školního roku. Takže záleží odkud jsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34417
19.10.21 13:42
@Anonymní píše:
Prosím o AP, které mají zkušenost…Je možné vykonávat AP pouze dopoledne, tj v době, kdy mají děti vyučování, konec například kolem 12-13? Jde mi o to, že mám odpoledne ještě druhou práci a na pohovorech mi většinou ředitelé naznačovali, že by bylo fajn, kdybych si to mohla vzít spolu s odpolední družinou, což moc nechci. Jaké máte zkušenosti?

je to podle úvazku, takže pokud je to poloviční a na prvním stupni, tak končí kolem té 12. Na druhém stupni už to bývá horší, některé dny déle, jiné méně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3090
19.10.21 14:50

Hledej praci na 0,5 uvazek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20767
19.10.21 16:23

Pokud bude mít dítě na prvním stupni napsaného asistenta na 20 hod., tak ty budeš mít poloviční úvazek a končíš zpravidla 11.25 nebo 12.20 (případně s mírnou odchylkou podle toho, jak ve škole zvoní). Ještě může mít napsaného asistenta na 25hod., to bys potom končila později.
Máme v práci i dítě na prvním stupni s asistentem na 30hod., ale dle informací PPP se to moc často nedává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.21 16:27

A nemá někdo zkušenost s druhým stupněm, případně se střední školou? Odpoledne většinou bývají výchovy a ivt a je asi otázka, zda musí být asistent přítomen i tam..

• Citovat
  • Nahlásit
34417
19.10.21 16:33
@Anonymní píše:
A nemá někdo zkušenost s druhým stupněm, případně se střední školou? Odpoledne většinou bývají výchovy a ivt a je asi otázka, zda musí být asistent přítomen i tam..

tak záleží na velikosti úvazku a na rozvrhu. To se přece nedá říct tak paušálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34417
19.10.21 16:34
@Novire píše:
Pokud bude mít dítě na prvním stupni napsaného asistenta na 20 hod., tak ty budeš mít poloviční úvazek a končíš zpravidla 11.25 nebo 12.20 (případně s mírnou odchylkou podle toho, jak ve škole zvoní). Ještě může mít napsaného asistenta na 25hod., to bys potom končila později.
Máme v práci i dítě na prvním stupni s asistentem na 30hod., ale dle informací PPP se to moc často nedává.

záleží na diagnozách, třeba autisté dostávají 75 -100 %

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20767
19.10.21 17:06
@Anonymní píše:

Měla jsem i asistenta na druhém stupni - 25hod., ale zdaleka to není tak, že odpoledne jsou jen výchovy. Mívali jsme odpoledne chemii, jazyky, dějepis. Většinou jsem některé dny končila později, jindy dříve - nejdříve po 3. vyuč. hodině.

@vokishka píše:
záleží na diagnozách, třeba autisté dostávají 75 -100 %

Asi ano, ale u nás nemají 100% ani autisti. Nejvíc hodin mají AP u dětí s poruchami chování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34417
19.10.21 17:21
@Novire píše:
Asi ano, ale u nás nemají 100% ani autisti. Nejvíc hodin mají AP u dětí s poruchami chování.

tak u nás mají nejvíc právě autíci. A máme několik plných úvazků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.21 17:28

Jsem ap na druhém stupni a mám úvazek 0,5.koncim denně v 11 40.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat