Astrolog Havelka

3379
17.9.07 12:47

Astrolog Havelka

Zdravím všechny snažilky.

Snažíme se o mimi od března 2007. Počítala jsem si plodné dny, ale stále nic.

Moje máma, nedočkavá budoucí babička, šla s kamarádkou k astrologovi Emilu Havelkovi a rovnou se zeptala na mě.

Bylo jí řečeno (podle data a přesné hodiny narození), že to nebude hned, a že budou možná trochu problémy, na které by se přišlo až bych začala nemožnost otěhotnění řešit s doktory. Dal jí pro mě rozpis termínů pro snažení na období jednoho roku a nějaké bylinky na pročištění organismu.

Vím, že tento astrolog se specializuje na početí. Ve svém okolí znám jednu maminu, které dal bylinky, rozpis na 3 měsce a že se to do čtvrt roku povede…a povedlo.

Já to v každém případě podle jeho rad zkusím…za to nic nedám a bylinkám celkem věřím…
Pak dám vědět jak to dopadlo.

Chci se zeptat, jestli je tu někdo, kdo má s Emilem Havelkou nějakou zkušenost…ať už dobrou nebo negativní?

Zajímalo by mě, jestli vyšlo Vám co předpověděl …

hezký sluneční den…
Jeva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

742
17.9.07 14:47

Ahoj já osobně zkušenost nemám ale kamarádka ano nemohla otěhotnět dal ji bylinky a za 2 měsíce byla v tom přeji hodně štěstí ke //.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1369
17.9.07 17:11

Ahoj, taky nemám osobní zkušenost, ale v mém okolí je docela dost lidí u kterých to fungovalo. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
18.9.07 08:44

Ahoj, k Havelkovi jsem jeden čas chodila do poradny na smíchově a opravdu podle data a místa narození okamžitě řekne věci, které vím jen já atd. Také mi dělal několik rozpisů na otěhotnění a řekl mi, že to bude problém, ale bohužel se mi nepodařilo ani dle jeho kalendáře ani při užívání jeho bylinek otěhotnět. Podstoupila jsem několik IVF, kterým předcházelo několik operací atd. Mám skoro tříletého syna. Co mě trochu rozhodilo, je to, že když jsem byla asi ve třetím měsíci, šla jsem náhodou kolem pana Havelky a tak jsem se u něj stavila a než jsem stačila cokoliv říct, tak už mi diktoval, že chci dítě a že mi vypočítá rozpis, kdy by to asi mohlo vyjít, chvilku jsem na něj koukala a pak jsem mu řekla, že už jsem těhotná, to se zarazil a vzápětí mi řel, že to samozřejmě ví a přeškrtal to co napsal na stroji a napsal předpokládaný termín porodu asi o dva měsíce dřív než byl skutečný. Doporučil mi brusinky a já jsem tedy měla rozporuplné pocity. Možná náhoda, ale už jsem k němu nešla. Mám známou, které řekl, že je těhotná asi 2 týdny a byla to pravda, tak se možná spletl jen u mě, ale mohl to přiznat, protože když jsem rozluštila to přeškrtané, tak tam vypisoval doporučení k výpočtu kalendáře s plodnými dny a další bylinky k početí. Jinak byl milý a většinou se trefil.
Chce to brát s rezervou, ale přírodní produkty, které doporučuje nikdy neublíží, ba naopak.
S pozdravem Katy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JaSe
18.9.07 12:23

Ahoj holky,
mě ho doporučovala známá, když moje první těhotenství skončilo jako zmlklé. Ale nešla jsem k němu. Nakonec mám dvojčata i bez něj.

Chvíli jsem musela hledat, ale tady je jiná diskuse:

https://www.emimino.cz/modules.php?…

Ahoj
Jana s dvojčaty

• Nahlásit
  • Citovat
3379
18.9.07 14:20

Teď mi to docvaklo. Spletla jsem si jména… Moc se omlouvám. U pana Havelky jsem byla před lety kvůli něčemu jinému… tek nějak si mi to smíchalo.

Astrolog na kterého se ptám se jmenuje KULOVANÝ!

Takže, prosím, máte někdo zkušenost s panem Kulovaným?

Děkuji a omlouvám se :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama