Astrologicky koutek

22.10.06 15:54

Astrologicky koutek

Ahojky, zajimate se nekdo o astrologii? Premyslely jste o tom v jakem znameni byste chtely aby bylo vase dite?
Ja teda jo :oops: Ja i manzel jsme vodni znameni a tak jsem si planovala Stira,Rybu nebo Raka, ovsem uplne nejradsi bych chtela rozumnou klidnou libeznou Vahu.
Ovsem osud si se mnou zahral a cekam Berana :wink: :P
Co vy?

Zde popis ditete-Berana:
Od narození bude toto dítě vyžadovat pozornost od všech v jeho okolí. Když se mu nebude něco líbit, dá to patřičně znát často vypukne až v hysterický pláč.
Dítě Beran má sklon k úrazům a to bez sebemenšího zlehčování. Je důležité před ním schovávat ostré předměty a vyvarovat se popáleninám a opařením.
Jak poroste, tak v něm poroste i vzdor a vymáhání si svých práv. Po každém výbuchu na Vás vyhrkne zářivý a triumfální úsměv. Rádo se podělí o své hračky, ale běda, když někdo zraní jeho city.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

380
22.10.06 16:41

Jeee a nemas popis ditete blizence?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
22.10.06 16:44

Já se tedy o astrologii moc nezajímám, nikdy sem nějak nepřemýšlela co vlastně budou moje děti za znamení, ale sou vodnáři. Neměla bys tam někde nějaký popis na vodnáře :?: :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
22.10.06 17:50

Měla jsem mít pannu a blížence, mám váhu a raka… Obě holky se s narozením tak flákaly, že prošvihly svoje znamení :D

Ale proč píšu - pobavil me popis váhy - rozumná, líbezná a klidná… To bude asi nějaká jiná váha než ta, co máme doma :D

Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
22.10.06 18:19

Lesino, ale všechny váhy, co znám, jsou fakt klidní pohodoví lidé, až flegmatici. I kámošky co maj děti v tomto znamení, jsou vysmáté-dětičky pohodové. Ale ono to vše hodně ovlivňuje i ascendent a Luna.

Sany-Vodnáře mám manžela, sama mám Lunu ve Vodnáři. Jsou to hodně svobodomyslní lidé, potřebují volnost, staví si vzdušné zámky, mají sklon k esoterice a „duchovnu“.
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.06 18:39

blizenci a vodnari

tady jsou blizenci:
Dítě zrozené ve znamení Blíženců je jako vítr. Blíženci jsou totiž vzdušné znamení. Už jste někdy viděli stát vítr? Vítr je každou chvíli někde jinde. Všude profoukne, nikde nepostojí. Připravte se na to, že takové bude vaše dítě. Vládnoucí planetou Blíženců je Merkur, bůh poslů. Pokud znáte trochu řeckou mytologii, zkuste si vzpomenout, jak vlastně bůh Merkur vypadá. Na nohou má okřídlené sandály to proto, aby se rychle dostal všude, kam se mu zamane. Občas to vypadá, že si je od něj děti Blíženci čas od času půjčují.
Dítě Blíženec je jako malé šídlo. Musí být stále v pohybu. Nepočítejte s tím, že když ho po:,–(íte s hračkami na jedno místo, že tam zůstane. A pokud ho po chvíli opravdu najdete na stejném místě, bude to tím, že už stihlo zaběhnout vedle do pokoje okousat fíkus, v koupelně rozpatlat zubní pastu a na vašem toaletním stolku namalovat sluníčko vaší oblíbenou rtěnkou.
Podle mytologie byli Blíženci dva bratři - dvojčata. Snad proto se v tomto znamení také rodí více dvojčat než v jiných měsících roku. A i když se vám podle záznamů z porodnice narodilo jen jedno mimiko, nebuďte si tím tak jistí. To všechno, co stihne vaše dítě by „normálnímu“ dítěti narozenému v jiném znamení vystačilo na dva a půl života. Takže to občas vypadá, že vlastně máte děti dvě. Jako by stihlo být na dvou místech zároveň a dělat dvě věci zároveň.
Svojí podstatou je dítě Blíženec neohrožený a zvědavý průzkumník. Všechno musí vidět, všechno musí vyzkoušet, všechno musí objevit. Prostě poznat ze svého okolí co nejvíce. Jako malé miminko jej proto budete hodně muset nosit - aby mohlo všechno vidět. Samo se tam zatím nedokáže dostat a tak je to na vás. Když už jsme u těch miminek. Nepočítejte s tím, že jej „zavřete do ohrádky“ a bude si tam spokojeně hrát. Dítě Blíženec potřebuje mít kolem sebe prostor, nuda a omezené prostředí jej ničí.
Na pískovišti a ve školce snadno zapadne mezi ostatní děti. Blíženci jsou velmi otevření, přátelští a milují hry (i když to někdy znamená, že musí vyhrát za každou cenu - i trochu nefér). Na vánoční besídce ve školce pak určitě dostane za úkol odrecitovat nějakou básničku.
Dítě Blíženec má obrovský dar řeči. Zpravidla se naučí mluvit (nebo alespoň komunikovat) rychleji než ostatní děti. Nemá problém mluvit na veřejnosti (někdy je spíše problém ho zastavit) a s lehkostí zvládá cizí jazyky. Pokud tedy můžete, klidně začněte s výukou cizího jazyka velmi brzy.
Ve škole se snadno naučí číst. Problémem je u dětí Blíženců ve škole (a nejen ve škole) soustředění. Jejich velká energie (které má za dva) a nestálost jejich znamení jim snad ani nedovolí vydržet dlouho sedět na jednom místě. Budete je muset vést k tomu, aby se dokázali věnovat jen jedné věci, alespoň na tak dlouhou dobu, než ji dokončí. Sice se vám to s největší pravděpodobností nepovede (prostě něco takového nemají v povaze), ale čím více se budete blížit výsledku tím lépe.
Někdy se vám bude zdát, že vaše dítě příliš snadno a často lže. I když vám to tak připadá, není to úplně pravda. To jen zrovna vyhrála jeho představivost nad realitou. Jeho fantazie je bohatá a tak se nenechejte zaskočit překvapivými prohlášeními o tom, co všechno zažil či viděl.
Blíženci jsou také proměnlivé znamení - ze všech znamení zvěrokruhu snad nejméně stálé. Právě v tom spočívají jejich potíže se soustředěním. Někdy mohou být příliš povrchní či lstiví.
Má-li se vám narodit miminko ve znamení Blíženců, těšte se, ale obrňte se trpělivostí. Možná vás přinutí sestoupit do světa dětských her, fantazie a objevování okolí. A to přece nezní tak špatně, ne?

Mam synovce Blizence a musim rict ze je napadne bystry. Rychle zacal mluvit a vubec je inteligentni. Jsou mu ted 2 roky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11935
22.10.06 18:44

ja se o astrologii zajimam ale jen ze zvedavosti a s pridanim numerologie a cinskeho horoskopu… ja jsem rak (tygr), manzel stir (buvol), prcek panna (pes)… kdyz jsem delala profil sobe a manzelovi tak to docela sedelo tak uvidime jak se vyvrbi prcek :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.06 18:44

blizenci a vodnari

a tady je Vodnar:
Dítě ve Vodnáři je malým rebelem, které vždycky řekne B, když vy řeknete A. Nesouhlasí s vámi už ze zá:,–(y. Jsou to právě děti - Vodnáři, které začnou už v útlém věku pochybovat o vžité premisi, že maminka má vždycky pravdu. Klasické výchovné metody na ně neplatí, je třeba se k nim od začátku chovat více kamarádsky, než rodičovsky. Obvykle projevují lásku k přírodě, baví je vytvářet herbáře či sbírat kameny.

nic obsahlejsiho jako u blizence jsem zel nenasla.

na webu www.marek.webz.cz jsou myslim prepsane popisy podle lindy goodmanove, ty jsou hodne dobre, ale me to nejde rozbalit, je to strasne pomale

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.06 18:46

Vahy

kristain , ja mam s vahami podobne zkusenosti. jsou to takovy strasne rozumny lidi, premyslivy a tim i vyzralejsi uz ve velmi mladem veku. mam je rada, jsou jako balzam 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11935
22.10.06 18:47

jeste muzu doporucit stranku http://astro.zpc.cz/ :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.06 18:50
EnkaL píše:
ja se o astrologii zajimam ale jen ze zvedavosti a s pridanim numerologie a cinskeho horoskopu… ja jsem rak (tygr), manzel stir (buvol), prcek panna (pes)… kdyz jsem delala profil sobe a manzelovi tak to docela sedelo tak uvidime jak se vyvrbi prcek :D

rak a stir mi prijde super kombinace, i kdyz tygr a buvol jsou dost odlisni. jinak ta cinska znameni jsou vlastne paralelni s evropskymi, teda chci rict ze vlastne odpovidaji vlastnostem evropskych. jenom cinani to maji vymakanejsi a maji zasvecene jednotlivym znamenim i roky, kdezto evropani jen mesice a hodiny (ascendent). tygr odpovida svymi vlastnostmi vodnari a buvol kozorohovi. pes odpovida vaze. vase detatko bude asi opravdovy klidny zlaticko;) zatimco nas beran… 8O ale stejne se tesim;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
22.10.06 19:18

Když už to tu takhle řešíme… já jsem Váha a s touto větou: "ja mam s vahami podobne zkusenosti. jsou to takovy strasne rozumny lidi, premyslivy a tim i vyzralejsi uz ve velmi mladem veku. mam je rada, jsou jako balzam " se stotožnuju :wink:

Jinak popis Vodnáře mi na moje holky moc nesedí, vemu to popořádku: rebelové ani nejsou, snad jen starší teď poslední dobou zkouší být drzá ale snad to brzy usměrníme. Nezdá se mi že by se mnou nesouhlasili ze zasády (menší ani zatím asi nemůže), starší o mé pravdě téměř nepochybuje, a výchovné metody na ně 99% fungují. Ale poslední věta sedí, tato: „Obvykle projevují lásku k přírodě, baví je vytvářet herbáře či sbírat kameny.“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.06 20:37

vodnari

hih :) no je pravda ze ja co znam lidi ve vodnari tak se hlavne hodne lisi muzi a zeny. zeny vodnarky co znam jsou takove hodne jemne. ale s detmi vodnari nemam zadnou zkusenost.
Goodmanova o tom pise:
Je-li podle detske rikanky vase dite obleceno v modrem, je jako pytel blech. Je-li v ruzovem, je sladke a roztomile.
Tito chlapci a divky mohou byt na povrchu klidni a libezne poddajnii, avsak nahle se mohou uplne zmenit. Jejich chovani je nevyzpytatelne, ale jsou mili a nezridka zabavni.

No kazdopadne si myslim ze hraje roli taky to ze jsi ty narozena ve Vahach, coz je znameni ktere s Vodnarem harmonuje, takze jim proste porozumis a oni te berou:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2786
22.10.06 20:50

astrologie

no super diskuze :) neco pro me vodnare :-) hehehe

Tak ja jsem puvodne chtela dite podle toho co by bylo,ale nakonec jsem si vystacila s tim ze vim co nechci aby bylo,takze jednoduse v kritickych mesicich jsme se chranili .

No a vysel mi bycek. Manzel je kozoroh takze spolu si budou naramne rozumet a ja mam ascendent v kozorohu takze s pevnymi znamenimi nemam problem.

Ted jsme chteli zas byka ,ale nevyslo to tak uvidime jestli to nebude treba racek. Sice se trochu desim,protoze to jsou hodne naladovi a precitliveli lide ,ale zas jsou upnuti na maminku tak si to uziju.

Jinak k vodnarum…ta rebelie roste s vekem,ale daji na rozumnou domluvu a fakta. Nesnaseji jakoukoliv lez a podlost, jsou primi a netaktizuji. Neradi prijimaji autoritu, jsou to docela velke osobnosti odmala a co na ne plati nejvic je kamaradsky pristup. Ale jsou to palicaci. Nejlepe jak prinutit vodnare udelat to co chceme je to nenapadne pred nim zminit …zadny prikaz to se vzeprou. A miluji prekvapeni!!!Hlavne pro druhe,to by se rozdali. Chlapi jsou hodne vystredni a cim pozdeji se ozeni tim vetsi uspech na stastne manzelstvi, porad maji pocit ze jim neco unika…

K tem vaham…myslim ze jako deti jsou spise kam je po:,–(is tam je najdes a nejsou moc prubojne, delaji jim spatne rozmisky jakehokoliv druhu a vsecko jim dlouho trva.....protoze nez se pro neco rozhodnou ubehne den :-D stale to jejich pro a proti. Taky jsou velci diplomate a taktici. No a zalezi na ascendetnu.Znam jednu vahu ve lvu a to je hodne ambiciozni clovek :))

toz tak. nat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
563
22.10.06 21:55

Ahojky,

k těm váhám - mám v okolí dva chlapečky v tomhle znamení (jsou navíc bratranci) a jeden odpovídá přesně tomu zaběhlému náhledu na váhy, ale ten druhý je nejdivočejší dítě, které jsem zatím potkala… Sama mám doma chlapečka - lva a někdy mi připadá nad moje síly. Druhé dítě bude vodnář (jako já) nebo kozoroh, tak doufám, že bude klidnější. Já tedy nějak nejsem rebel a vůbec to na mě moc neodpovídá, kromě lásky k přírodě.

Co říkáte na kombinaci vodnář - štír (manžel)? Někde jsem četla, že se k sobě tahle dvě znamení vůbec nehodí, ale člověk si většinou nevybírá partnera podle znamení.

Ulrika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama