Augmentace prsou 2020

28.3.20 10:18

Augmentaci prsou 2020

Ahoj holky přijměte svými zkušenostmi ohledně augmentace prsou od A do Z :potlesk: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28.3.20 10:27

Augmentace prsou 2020 3.týden po OP

Ahoj
Jsem 3.týden po OP přes den už nevnímám bolesti, zvednu ruce nad hlavu normálně bez omezení, ma kam na zahrádce starám se o 6ti lezou a roční dcerku která váží 10 kg
V noci už se tělo má snahu otáčet na boky to cítím minimálně bolestivě..ranky v podprsní rýze(op pod sval) zhojené jen pár stroupků již bez náplastí.
Podprsenku i pás přes den i noc.
Ale ptám se jelikož mi ta pozice prsou sesí- teď jak je a v budoucnu budou ještě klesat a měknout..A chtěla bych je zachovat kde jsou tzv. nechci je už tlačit nic zahodila bych už pás co vy na to je to dobrý nápad? Od MuDr vím že říkal že už pás nemusím nosit od třetího týdne mého případu ale když jsem mu řekla že mě pás nijak neomezuje tak řekl v tom případě noste jak vydržíte. :zed: Tak teď nevim :* vzhledem ke gravitaci atd..nahoru už nedokážou ne? Spíše budou klesat dle mých info z netu. :P
Díky za odpoved

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
28.3.20 11:09

Ja od toho ustoupila. Je tolik nezadoucich ucinku, ze bych se na to nejradeji vykaslala. Koukni treba na tohle video
https://m.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.20 23:38

Chumchalice

No to by sis nemohla ani utřít pozadí jelikož je plně kancerogeních látek.
Prosím spíše o odpovědi těch co už mají tuto psychickou stránku za sebou..přijely to s riziky možnými…a již jsou zkrátka po operaci
Děkuji velice :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
1.4.20 16:06

@Veronikadinn
Zdravím :) mě čeká zvětšení poprsí za 2 tydny. Doma malým 2leteho syna. Můžu se zeptat, za jak dlouho jste byla schopna se normálně o děti starat? Jak dlouho byl náročný pohyb a bolesti? Budu mít k synovi pomoc jen několik dni, pak už to musím zvládnout sama… tak ať vím, co mě čeká :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3347
5.4.20 10:02

@Viky211 Ahoj, me ceka za 17 dni. Take mam doma 2.leteho prdolku. Uz jsem chtela jit loni a nesla. Ale ted jsem se pevne rozhodla :lol: Ke komu jdes?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama