Autosedačka-dvoubodové pásy

61
15.6.05 13:50

Autosedačka-dvoubodové pásy

Ahojky
chtela bych poprosit o radu,chci koupit k babicce a dedovi druhou autosedacku,ale bohuzel jsem zjistila, ze maji v aute jen dvoubodove pasy(maji stare auto),myslim vzadu,a tak se chci zeptat,jestli nekdo nevite,ktera autosedacka pro meho drobka(19 mesicu a 13,5kg:)) bude vhodna.
Vetsina co jsem divala ma pouziti jen pro trojbodove pasy..a tak nevim jestli je muzu koupit a pouzit i pro dvojbodove..
Predem diky za jakkoukoliv radu.
Diky
Trinitron a Jenik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

966
15.6.05 14:01

Nemám s tím teda žádnou zkušenost, ale doma máme katalog od Chicco a zrovna třeba u autosedačky Zenith čtu: Autosedačka může být v automobilu upevněna jak pomocí tříbodového tak pomocí dvoubodového bezp. pásu. a je od 9-18 kilo. akorát cena tu není :(

Makýš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2304
15.6.05 14:03

Asi to bude chtít chodit po bazárkách, máme autosedačku pro 9-36 kil kde se pás prostrkuje za zády a má samostatné pásy. Je dost starší, asi nemá smysl se dívat na značku.
Stefinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.6.05 16:17

Ahoj, autosedačka Römer King quickfix se dá použít i na sedadle vybaveném dvoubodovým pásem. Je od 9-18 kg. Navíc je hodně bezpečná, ale teda ne zrovna nejlevnější…My ji máme a jsem s ní 1000% spokojená, na sedadle drží jako přibitá a je hrozně pohodlná. Kupovali jsme ji na www.matysek.cz

• Nahlásit
  • Citovat
171
15.6.05 19:13

Ahoj, Zenita jsme začátkem roku koupili za 4 tis. Kč, ale od nového roku mají Key 1, tak budou určo doprodávat loňský Zenith se slevou.
Alča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.6.05 13:52

Doporučuji autosedačku Concord Fixmax (od 9-36kg), dá se přidělat dvou i tříbodovými pásy. Sedačka má svoje vlastní 5ti bodové pásy. Dá se sehnat za 2690,–Kč na www.kocarky-ina.cz. Míša

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama