Až moc velký penis

Anonymní
4.1.21 02:14

Až moc velký penis

Ahoj. Chci se poradit a zeptat, jestli ma nekdo podobnou zkusenost.
Nasla jsem si pritele, na konci školy a je to afroameričan. Je milý, pozorný i pohledný, rozumime si. Je to opak Čecha. Hodne cestujeme, jezdime na výlety i po svete, rad chodi na večere atd… Dovedu si predstavit spolecny zivot. Zivot s nim je bohatý - ve stylu zazitku a spolecnych chvil a financne taky.
Chodime spolu zhruba 2 roky. Kdyz se milujeme, mám pocit, ze ve me má snad jen žalud.
Problem je zkrátka ten, ze jeho penis je velky skoro jako sloní chobot - samozrejme nedoslovně, proste velký a nedovedu si predstavit jak dál a jestli to stačí mě, jemu…

Mam pocit, ze to bude víc a víc bolet nebo mu to nebude stacit.

Popravde premyslim, jestli to kvuli tomu ukoncit, myslim tim náš vztah.

Na jednu stranu si s nim opravdu skvele rozumim a bylo by mi to hodne lito a duvod je proste debi*lní. Ja vím, ale nevím si rady.

Jeste kdyz se mi sveril, ze by chtel mít se mnou děti. A naznacil mi neprimo, ze se chystá pozadat me o ruku.
Miluji ho, aby nedoslo k mýlce, ale mam obavy.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.1.21 03:00

Můj manžel tedy není afroameričan, ale je taky dost nadprůměrně vybavenej. A je fakt, že nás to prostě omezuje. Nemůžeme prostě úplně vypnout a naplno si to užít, protože si manžel musí pořád dávat pozor a být opatrný. Jako nikdy bych se kvůli tomu s ním nerozešla, protože jeho kvality tohle 1000× převažují, ale otravný to je. To určitě.

• Nahlásit
Anonymní
4.1.21 07:33
@Anonymní píše:
Ahoj. Chci se poradit a zeptat, jestli ma nekdo podobnou zkusenost.
Nasla jsem si pritele, na konci školy a je to afroameričan. Je milý, pozorný i pohledný, rozumime si. Je to opak Čecha. Hodne cestujeme, jezdime na výlety i po svete, rad chodi na večere atd… Dovedu si predstavit spolecny zivot. Zivot s nim je bohatý - ve stylu zazitku a spolecnych chvil a financne taky.
Chodime spolu zhruba 2 roky. Kdyz se milujeme, mám pocit, ze ve me má snad jen žalud.
Problem je zkrátka ten, ze jeho penis je velky skoro jako sloní chobot - samozrejme nedoslovně, proste velký a nedovedu si predstavit jak dál a jestli to stačí mě, jemu…

Mam pocit, ze to bude víc a víc bolet nebo mu to nebude stacit.

Popravde premyslim, jestli to kvuli tomu ukoncit, myslim tim náš vztah.

Na jednu stranu si s nim opravdu skvele rozumim a bylo by mi to hodne lito a duvod je proste debi*lní. Ja vím, ale nevím si rady.

Jeste kdyz se mi sveril, ze by chtel mít se mnou děti. A naznacil mi neprimo, ze se chystá pozadat me o ruku.
Miluji ho, aby nedoslo k mýlce, ale mam obavy.

Ahoj,

můj partner má taky vybavení velké jak sloní chobot :mrgreen: Ze začátku jsem myslela, že budu brečet, ale postupným trénováním se to dá zvládnout a dokonce si to užít. Akorát nám to trochu trvalo déle, než jsme přišli na to jak a ne pokaždé se to povede na 100 %. Chce to být tam dole opravdu hodně mokrá a co nejvíc vzrušená, takže pak jít dovnitř v tu správnou chvíli. A když si pomůžete nějakým fajn mazáním, tak to taky není na škodu, fajn je taky udělat si před tím erotickou masáž, hezky tě to navnadí a pořádně uvolní. Nedoporučuju ale nějaký ovoněný lubrikant, z toho mě to akorát spíš pálí.

A tu masáž před na uvolnění určitě zkuste. Za pokus nic nedáš a určitě trénujte, uvolněte se. Ono to půjde třeba i časem, chvíli to bude trvat. Hlavně se nevzdávat jen kvůli sexu, když máš bezva chlapa.

• Nahlásit
Anonymní
4.1.21 08:34

Měla jsem X let partnera s dost nadprůměrnou výbavou. Postupem času jsem se začala sexu vyhýbat. Pokaždé mi tekly slzy a jiná než jedna poloha s velkou opatrností nebyla možná. Skončilo to rozchodem, to bych celej život nezvládla, nemám mezi nohama bezednou studnu 8o

• Nahlásit
2905
4.1.21 09:22

„Je to opak Čecha.“ - Určitě se s přítelem nerozcházejte, druhého takového, který by tě i s takovým povýšeneckým pohledem na vlastní lidi bral, už bys nemusela najít. :palec:

• Nahlásit
Anonymní
4.1.21 13:17

@Serpentini A co je na tom povýšeneckého? :D
Sorry, ale vetsina Cechu je stastna po praci doma u televize

• Nahlásit
2905
4.1.21 13:24
@Anonymní píše:

Třeba to zevšeobecnění :roll: Možná ve tvoji sociální bublině to tak je, v mojí ne.

• Nahlásit
1472
4.1.21 13:26

Ja mela jednou partnera s nadprumerne velkym a bylo to velice omezujici, pak uz jsem byla schopna mit s nim sex tak 1× za 10 dni, jak jsem byla bolava…joo breci kluci s malym, ale s obrem to taky neni zadna vyhra…ja s nim byla 2 roky a nerozesli jsme se kvuli tomu, ale nevim, jak by to fungovalo cely zivot..a kdyz si ted vzpomenu na sex po porodu treba..brr.. takze musis vedet, jestli to bude fungovat, tezko se to da vytrenovat, proste nekterym poloham se budete muset uplne vyhnout a mozna najit nejake uplne nove :nevim:

• Nahlásit
315
4.1.21 13:42

@Pavlik Morozov Ty jsi omezemec. :palec:

• Nahlásit
2751
4.1.21 13:49
@dracula-s píše:
@Pavlik Morozov Ty jsi omezemec. :palec:

Proc? Kvuli toho, ze nezastavam model multikulturni spolecnosti?

• Nahlásit
14015
4.1.21 14:07

@Pavlik Morozov pozor na rasistické príspevky, je to proti pravidlám a možte za to dostať ban.

Kristína :mavam:

• Nahlásit
2751
4.1.21 14:13
@admin píše:
@Pavlik Morozov pozor na rasistické príspevky, je to proti pravidlám a možte za to dostať ban.Kristína :mavam:

Co je na tom rasistickeho? To ze nesouhlasim s multikulturni spolecnosti je rasismus? To co ted predvadite je pokus o zabraneni svobody slova. Mame demokracii a pravo na vlastni nazory, tak to s dovolenim respektujte.

• Nahlásit
14015
4.1.21 14:19
@Pavlik Morozov píše:
Rasy by se nemely michat dohromady. Medved take nesoulozi s koalou.Dosli evropane nebo jaky ma nekdo duvod zacit si vztah s cernochem? Nejlepsi by byl double, kdyby to byl cernoch s islamem.

Tento príspevok s tým už veľmi hraničí. Ja rešpektujem slobodu slova, Vy rešpektujte pravidá webu.

Kristína :kytka:

• Nahlásit
2687
4.1.21 14:59
@Pavlik Morozov píše:
Rasy by se nemely michat dohromady. Medved take nesoulozi s koalou.Dosli evropane nebo jaky ma nekdo duvod zacit si vztah s cernochem? Nejlepsi by byl double, kdyby to byl cernoch s islamem.

Zase psi si to ale valí rasa nerasa.

• Nahlásit
18920
4.1.21 15:03
@Anonymní píše:

Tak určitě. Možná v tvé sociální bublině :P :roll:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie