Bojím se odejít od partnera

Anonymní
3.1.21 21:48

Bojím se odejít od partnera

Ahoj budu psát anonymně.
Mám pritele 5 let a snim syna 3 roky.

Přítel je zlý, když není něco po jeho křičí, nadávky je to šílený psát ze v tom žije kluk já to vím a uvědomuji si to. Snažím se dělat to co chce on a poslouchám a nic mu nevyčítam a všechno odkejvu. Aby byl klid ale v sobě jsem už tak nešťastná. A nedokážu snim už spat hnusi se mi..
odejít se bojím toho všeho okolo.
Malej do školky zkusí jít mame zdravotní potíže skrz jídlo byl na operaci a občas se mu něco sekne v jícnu když nejí poradně a pospicha. Takže školky se boji a od doktora mame napsáno školka od 5 let.

Rodicak mám 5000 a alimenty počítám tak 3000 přítel bere hezké peníze podle kalkulačky na netu mužů mít i 4000..
bojím se ze to finančně nezvládnu kdy příjem bude 8000 plus brigáda úklid 1600
Dokázal mi by někdo poradit?
Malého zkusím dat do školky snad někdo bude ochotný dat na nej pozor větší..
ale když to nepůjde a bude mít ve školce problémy tak hold di ho budu muset nechat doma :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.1.21 21:55
:hug:
  • Citovat
  • Nahlásit
29
3.1.21 21:57

Ahoj, tvoje situace mě mrzí. Co třeba nějaké centrum pro matky samoživitelky, propadne pokud mas rodinu, nepomohla by? Nebo práce na zkráceny úvazek, případně práce z domova?
Pokud s partnerem není rozumná řec, zařídila bych si základní potřeby pro tebe a malého jako je bydlení, práce, školka a odešla bych.

Sama jsem to měla stejně :)

Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 22:03

@NikaHer K mamce bych mohla ale mam přítele a psa a bohužel malej je silný alergik na psy :/ řešení bude pro nás nejlepší si najít byt.. mám nasetreno 30 000 na kauci a třeba nějaký ten gauč a skříň lednici a pracku mám spis se bojím o to ze to finančně nezvládnu když malej to v té školce nedá :/ dostanu příspěvek na bydlení ale to vůbec nevím funguje. Říkám si ze musím asi vydržet co a jak bude Stou školku jenže pak je další problém malej jak měl operace a narodil se dřív neumí ještě nějaký věci co ve škole chtějí.. například sliknout se a obléknout :/ :zed: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
29
3.1.21 22:12

Mamka je pracující? Mohla by případně pomoci s hlidanim pokud by sis našla práci třeba na zkráceny úvazek. Já jsem dceru dávala do školky od dvou let (normálně státní) v tu dobu nosila na spaní ještě pleny a obléknout se neuměla a domluva s ucitelkami byla parádní. Je pravda ze to byla menší školka na vesnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.21 22:14
@Anonymní píše:
Ahoj budu psát anonymně.
Mám pritele 5 let a snim syna 3 roky.

Přítel je zlý, když není něco po jeho křičí, nadávky je to šílený psát ze v tom žije kluk já to vím a uvědomuji si to. Snažím se dělat to co chce on a poslouchám a nic mu nevyčítam a všechno odkejvu. Aby byl klid ale v sobě jsem už tak nešťastná. A nedokážu snim už spat hnusi se mi..
odejít se bojím toho všeho okolo.
Malej do školky zkusí jít mame zdravotní potíže skrz jídlo byl na operaci a občas se mu něco sekne v jícnu když nejí poradně a pospicha. Takže školky se boji a od doktora mame napsáno školka od 5 let.

Rodicak mám 5000 a alimenty počítám tak 3000 přítel bere hezké peníze podle kalkulačky na netu mužů mít i 4000..
bojím se ze to finančně nezvládnu kdy příjem bude 8000 plus brigáda úklid 1600
Dokázal mi by někdo poradit?
Malého zkusím dat do školky snad někdo bude ochotný dat na nej pozor větší..
ale když to nepůjde a bude mít ve školce problémy tak hold di ho budu muset nechat doma :think:

Pokud se opravdu bojíš, najdi si azylový dům. Pokud by jsi šla k rodině, je možné, že tě tam bude hledat. V AD můžeš být 1 rok, pomůžou ti s papíry k soudu, hledání bydlení a nikomu nemusí říkat, že tam jsi. Prostě budeš v utajení. Zatím si zařídíš, co je třeba, je fajn, že máš našetřeno, aspoň budeš mít nějaký polštář a budeš si šetřit dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 22:17

@NikaHer
Mamka je pracující a moc se nezapojuje do hlídání.. možná by se zapojila a hlídala kdyby viděla ze fakt potřebuji pomoc ikdyz sama toho má dost dřív když jsem premejsla říkala jsem půjdu za bar o víkend každých 14 dni vydelam si z těm měsíc 3000 ale když je ta hloupá doba :/ nevíš jak funguje příspěvek na bydlení když bych byt měla od 1.2 jestli když budu mít nájemní smlouvu ze by mi přispívali už od března?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 22:24

@NikaHer a co ty začátky z malou bylo to těžký??

• Citovat
  • Nahlásit
32729
3.1.21 22:33

Proč máš s takovým volem dítě? S nahým zadkem a bez elementární jistoty.To je snad xmiliontá diskuse na podobné téma. No nic, nejjistější bude poprosit maminku o azyl i se psem, bez chlapa.Zase hlava nebere - to už zase máš nového chlapa?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 22:37
  • Citovat
  • Nahlásit
32729
3.1.21 22:46
@Anonymní píše:
@Burj Chalifa 🙈

hrdinný anonym :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
215
3.1.21 22:48

@Burj Chalifa Máma ma přítele a psa ne? Nebo já to tak pochopila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3741
3.1.21 22:52
@Burj Chalifa píše:
Proč máš s takovým volem dítě? S nahým zadkem a bez elementární jistoty.To je snad xmiliontá diskuse na podobné téma. No nic, nejjistější bude poprosit maminku o azyl i se psem, bez chlapa.Zase hlava nebere - to už zase máš nového chlapa?

Její maminka má psy a přítele, ne zakladatelka. A ano, lide se často na začátku vztahu pretvarují a graduje to časem a lidi dělají bohužel chyby, když se zamilují. Kdybysme milovali jen ty vhodné a super drahé polovičky a plodili jen s nimi, planeta by na tom byla o mnoho líp…myslím, že pár miliard lidí by bylo míň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.21 22:53

@Burj Chalifa Nech ji bejt! Jeste ty si tady na ni otvírej mordu. Holka udělala chybu, zpatky to nevezme. Ma naštřeno něco málo, a chce to řešit! Osobně raději příspěvky maminkam než nemakačenkum!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32729
3.1.21 22:56
@Královna Kosmíru píše:
@Burj Chalifa Nech ji bejt! Jeste ty si tady na ni otvírej mordu. Holka udělala chybu, zpatky to nevezme. Ma naštřeno něco málo, a chce to řešit! Osobně raději příspěvky maminkam než nemakačenkum!
černá díra.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat