Chování partnera po rochodu

Anonymní
3.1.21 19:11

Chování partnera po rochodu

Dobrý den.

Je to měsíc, co mi můj manžel v SMS oznámil, že je nešťastný a náš vztah je u konce. Byl to velký šok, ale to nejhorší mělo teprve přijít. A k tomu také směřuje moje otázka… Jak se vasi partneři zachovali po tom, co Vám řekli, že je konec?

U nás to probíhalo tak, že manžel neměl kde být, protože s milenkou nemají žádné zázemí, ona má údajně agresivního manžela a kvůli covidu jsou všechny hotely uzavřené. Takže to dopadlo tak, že zůstal bydlet u nás. Také musel dokončit nejakou započatou práci, takže jsem mu ještě dala k užívání naše auto, protože své pracovní měl v opravě…
Nooo, žil si tam naprosto normálně, jako by se nic nestalo. Hrál si na šťastnou rodinku, snažili jsme se prožít vánoce v klidu kvůli dceři, které mimochodem nekoupil ani jeden dárek. Vždycky byl pár dnů u nás a pak odjel za milenkou, pak se zase vrátil… A tak celý ten měsíc pořád dokola.
A co hůř, když byl u nás, tak se choval naprosto normálně, jakoby se nic nestalo, pořád nás s dcerou objímal, mě líbal, říkal mi jak jsem skvělá a krásná a jak ho to mrzí… Každou noc jsme se milovali… Když jsem se ho zeptala proč to dělá, tak jen brečel. 🙄 💩
Pak se ráno sbalil a odjel za ní.

Už jsem řekla DOST. Dost trápení a ponižování. Začala jsem se v celé situaci ztrácet a neměla pro sebe žádný prostor se s tím vypořádat. Mrzí mě, že jsem ho nevyhodila hned první večer, co mi to řekl. 😏Ušetřila bych si spoustu trápení a otázek. Ale snažila jsem se to celé brát s chladnou hlavou, nedělat scény, aby si nemohl říct, že jsem strašná furie a utvrdil se v tom, že mě nesnáší.

Prosím, jak se k vám chovali vasi partneři po rozchodu a jak tak nějak chápete jeho chovani? Podotýkám, že vracet se k nám nechce. Jediné co mě napadá je, že se mě snaží držet v klidu a proto celé to divadlo. 💩 😏

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9285
3.1.21 19:24

To není divadlo. Může mít všechno, proč by toho nevyužil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
3.1.21 19:31

Promiň, ale ty jsi s ním spala po tom všem? Potom, co si ho smáčel v milence? To se ti to ani trochu nehnusilo? Nechápu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 19:31

Lidi jsou různý a každý se chová Jinak.
Teď víte, že jste ho měla vykopnout a nebrat na něj ohledy kam by asi tak chudáček šel. To už vás nemuselo vůbec zajímat. Natož s ním spát, mohla jste ještě něco chytit nebo třeba otěhotnět…
Chápu asi vás to moc bolí a myslela jste si, že si to rozmyslí díky sexu a klidu doma.
V jeho očích jste mu jen udělala dobře, když byla potřeba, uvařila, dala a bůhví co ještě. Vůbec si vás nemůže vážit i když nejste histerka, ale v tomhle by bylo nejspíš lepší ta scéna a vyrazít ho Jednou pro vždy. Jen využil vaší dobré vůle a ještě si užil a teď ví že vás má jistou :roll:
Zase vás dostal kam chtěl a on je vítěz.

• Citovat
  • Nahlásit
2751
3.1.21 19:34
@Anonymní píše:
Dobrý den.

Je to měsíc, co mi můj manžel v SMS oznámil, že je nešťastný a náš vztah je u konce. Byl to velký šok, ale to nejhorší mělo teprve přijít. A k tomu také směřuje moje otázka… Jak se vasi partneři zachovali po tom, co Vám řekli, že je konec?

U nás to probíhalo tak, že manžel neměl kde být, protože s milenkou nemají žádné zázemí, ona má údajně agresivního manžela a kvůli covidu jsou všechny hotely uzavřené. Takže to dopadlo tak, že zůstal bydlet u nás. Také musel dokončit nejakou započatou práci, takže jsem mu ještě dala k užívání naše auto, protože své pracovní měl v opravě…
Nooo, žil si tam naprosto normálně, jako by se nic nestalo. Hrál si na šťastnou rodinku, snažili jsme se prožít vánoce v klidu kvůli dceři, které mimochodem nekoupil ani jeden dárek. Vždycky byl pár dnů u nás a pak odjel za milenkou, pak se zase vrátil… A tak celý ten měsíc pořád dokola.
A co hůř, když byl u nás, tak se choval naprosto normálně, jakoby se nic nestalo, pořád nás s dcerou objímal, mě líbal, říkal mi jak jsem skvělá a krásná a jak ho to mrzí… Každou noc jsme se milovali… Když jsem se ho zeptala proč to dělá, tak jen brečel. 🙄 💩

Už jsem řekla DOST. Dost trápení a ponižování. Začala jsem se v celé situaci ztrácet a neměla pro sebe žádný prostor se s tím vypořádat. Mrzí mě, že jsem ho nevyhodila hned první večer, co mi to řekl. 😏Ušetřila bych si spoustu trápení a otázek. Ale snažila jsem se to celé brát s chladnou hlavou, nedělat scény, aby si nemohl říct, že jsem strašná furie a utvrdil se v tom, že mě nesnáší.

Prosím, jak se k vám chovali vasi partneři po rozchodu a jak tak nějak chápete jeho chovani? Podotýkám, že vracet se k nám nechce. Jediné co mě napadá je, že se mě snaží držet v klidu a proto celé to divadlo. 💩 😏

Pokud je to i jeho bydleni a nejste rozvedeni, tak si muze chodit domu jako by se nechumelilo. Ale logicky bys s nim asi nemela chrapat, pokud ti milenka prekazi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29697
3.1.21 19:39
@Anonymní píše:
Dobrý den.

A čí je bydlení?

Ono i kdyby to byl Tvůj byt a nebyli jste rozvedeni, tam myslím, že ho nemůžeš jentak vyhodit…

Ale nespala bych s ním, spíš bych mu hodně dávala děti a vyrážela za zábavou… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9422
3.1.21 19:43

Asi nemá moc cenu se snažit jakkoliv jeho jednání chápat.
Neřeš co jak a proč, řeš přítomnost.
Jestli s tebou bydlí, ať se podílí svým podílem na úklidu/nákupech/péči o dceru.
Napište si, co kdo kdy má na starosti.
V době, kdy bude mít na starosti dceru, vymajzni z bytu za svými aktivitami. Čím větší tlustou čáru uděláš, čím víc si ho přestaneš všímat, tím lépe, a tím víc mu paradoxně budeš chybět (pokud bys chtěla, aby se nějak chytal za nos).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1039
3.1.21 19:49

Každou noc jsme se milovali

To by milenka čubrněla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6225
3.1.21 19:55

No neni to lehka situace, ale tys myslela, ze kdyz s nim po tom vsem budes spat, tak si ho udrzis a on se vykasle na milenku? ;)
Nerozumim co presne jsi tim sledovala. :nevim:

Budes se muset smirit, ze manzelstvi skoncilo a dotahnout to az do konce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.21 19:56

Pokud můžeš, vykašli se na to, jak to má on, co cítí a proč to dělá. Zaujala mě věta „… aby si nemohl říct, že jsem fúrie..“
Na první místo dej sebe, jak to cítíš Ty, to, co si o Tobě myslí on, je jeho problém.
A přej jí ho, výkvět ctností. On už si s ním nakonec její agresivní manžel poradí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2007
3.1.21 20:05
@smutny klaun2 píše:
Každou noc jsme se milovaliTo by milenka čubrněla.

Njn, konópek zametá ale s váma oběma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 20:14

@free333 být je můj, on tu nemá ani trvalý pobyt. Ale o to ani tak nejde. Spíš o to, že když už se teda rozhodl odejít, měl jít a ne zůstávat a zebrat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 20:16
@smutny klaun2 píše:
Každou noc jsme se milovaliTo by milenka čubrněla.

Nooo ze začátku to bylo z nějaké asi „pomsty“. Měla jsem radost, že ji vlastně taky podvedl. 🙄 Prostě zoufalí lidé dělají zoufale veci, dnes už vím, že to byla největší blbost.

• Citovat
  • Nahlásit
29697
3.1.21 20:17
@Anonymní píše:
@free333 být je můj, on tu nemá ani trvalý pobyt. Ale o to ani tak nejde. Spíš o to, že když už se teda rozhodl odejít, měl jít a ne zůstávat a zebrat.

Tak to je výhoda… :kytka:

Možná bys mu měla naúčtovat tržní nájem dle vaší lokality, když už nejste pár a možná bude pryč hned…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5590
3.1.21 20:18

Fuj, to se nebojis že něco chytnes? :poblion: Kde se to ve vás žensky bere.. To jsi opravdu tak hloupá a naivní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat