Odpustit mu, nebo ho nechat jít?

Anonymní
3.1.21 17:22

Odpustit mu, nebo ho nechat jít?

Ahoj všem,
už jsem to tu jednou řešila, bohužel mi to stále tlačí v hlavě.
Partner psal své bývalé den před a v den, kdy se mě zeptal, jestli spolu budeme chodit. Bohužel ji psal, respektive, ona psala jemu, on jí “pouze” (chudák nemohl jinak) odpovídal. Ohledně sexu a jak by si ji na sebe posadil a že to měla říct, když k ní jel ještě pro nějaké poslední věci, co u ní zapomněl po rozchodu. A že, kdyby nebyl zákaz vycházení, že by se vrátil. Ona mi to o měsíc a půl později naprášila, patřičně si to užívala. A on řekl, že to je pravda. Navíc jsem viděla screenshoty. Ale prý šlo jen o prázdná slova v chatu. Hahaha.
Moje otázka je, i když je dost hloupé to řešit zpětně, jestli by jste to překousli, nebo ho Kopli do zadku. Bohužel ho mám dost ráda a moc mi na něm záleží…
Díky všem! :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
981
3.1.21 17:26
@Anonymní píše:
Ahoj všem,
už jsem to tu jednou řešila, bohužel mi to stále tlačí v hlavě.
Partner psal své bývalé den před a v den, kdy se mě zeptal, jestli spolu budeme chodit. Bohužel ji psal, respektive, ona psala jemu, on jí “pouze” (chudák nemohl jinak) odpovídal. Ohledně sexu a jak by si ji na sebe posadil a že to měla říct, když k ní jel ještě pro nějaké poslední věci, co u ní zapomněl po rozchodu. A že, kdyby nebyl zákaz vycházení, že by se vrátil. Ona mi to o měsíc a půl později naprášila, patřičně si to užívala. A on řekl, že to je pravda. Navíc jsem viděla screenshoty. Ale prý šlo jen o prázdná slova v chatu. Hahaha.
Moje otázka je, i když je dost hloupé to řešit zpětně, jestli by jste to překousli, nebo ho Kopli do zadku. Bohužel ho mám dost ráda a moc mi na něm záleží…
Díky všem! :kytka:

Znis docela mlade, kolik je ti? Pokud jsi mlada, neprekousla. Neni to normalni a po tvoji ex porad sexualne touzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 17:27
@Galitea píše:
Znis docela mlade, kolik je ti? Pokud jsi mlada, neprekousla. Neni to normalni a po tvoji ex porad sexualne touzi.

Prý to bylo protože do poslední chvíle nevěděl, jestli ho chci a že byl ze mě v háji a dělal iracionální věci.
Bohužel mi je 26 a tak hloupá. :)

• Citovat
  • Nahlásit
1440
3.1.21 17:28

No pokud ti záleží na někom, kdo by si bývalou na sebe posadil tak si ho ponechej, jestli máš ještě kousek sebeúcty tak ho kopni mezi nohy a odejdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
3.1.21 17:31
@Anonymní píše:
Prý to bylo protože do poslední chvíle nevěděl, jestli ho chci a že byl ze mě v háji a dělal iracionální věci.
Bohužel mi je 26 a tak hloupá. :)

Ufff 26… to uz neni puberta.
Nemyslim hloupa, spis podle nezraleho partnera. Kdyby mu na to kyvla byvala, byl by byl s ni a ne s tebou, uprednostnil by ji. To si musis uvedomit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 17:33
@Galitea píše:
Ufff 26… to uz neni puberta.
Nemyslim hloupa, spis podle nezraleho partnera. Kdyby mu na to kyvla byvala, byl by byl s ni a ne s tebou, uprednostnil by ji. To si musis uvedomit.

Ono to údajně bylo tak, že mu ona psala, že za ním hned přijede teda a on se vymlouval, aby nejezdila. Ale stejně, tohle měl přeci utnout hned v kořenech. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
981
3.1.21 17:33

Navic on za ni teprve jel pro nejake veci z rozchodu? To vypada dost cerstve a jako ze jsi opravdu jen naplast. Nevim, kdo z nich vztah ukoncil, ale rozhodne mezi sebou maji porad sexualni energii. V momente, kdy bys ho opustila, poleze zas za ni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2889
3.1.21 17:36
@Anonymní píše:
Ono to údajně bylo tak, že mu ona psala, že za ním hned přijede teda a on se vymlouval, aby nejezdila. Ale stejně, tohle měl přeci utnout hned v kořenech. :zed:

No vždyť to sama víš, tak ho neomlouvej…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
3.1.21 17:37
@Anonymní píše:
Ono to údajně bylo tak, že mu ona psala, že za ním hned přijede teda a on se vymlouval, aby nejezdila. Ale stejně, tohle měl přeci utnout hned v kořenech. :zed:

Vymlouval se stylem, at na nej nasedne? :lol: Tomu na tobe zas tolik nezalezi, promin… delat toto a jeste hned v zacatku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.21 17:37

Odpustila bych mu a hned na to bych s ním vyrazila dveře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 17:41

Jo, když to neutnu, tak ty myšlenky budu mít asi porad v hlavě a zabije mě to.
Jenže, když vidím ten jeho utrápenej obličej tak je to jako, když do mě bodá někdo nožem. Zažila jsem jeden vážnější rozchod, měla jsem 6ti letý vztah.

• Citovat
  • Nahlásit
203
3.1.21 17:43

Jak dlouho tě to už žere? Ale proč ti to bejvalka ukázala až po měsíci? Já bych s ním zůstala. Už jen proto, že bývalka počítá s tím, že ho kopneš do zadku, proto ti to ukázala až po takové době. Já bych jí tu radost neudělala. Dala bych mu druhou šanci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
3.1.21 17:43
@Anonymní píše:
Jenže, když vidím ten jeho utrápenej obličej tak je to jako, když do mě bodá někdo nožem. Zažila jsem jeden vážnější rozchod, měla jsem 6ti letý vztah.

To bude utrapeny manipulator…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2889
3.1.21 17:44
@Anonymní píše:
Jenže, když vidím ten jeho utrápenej obličej tak je to jako, když do mě bodá někdo nožem. Zažila jsem jeden vážnější rozchod, měla jsem 6ti letý vztah.

Tak když on si nedokázal představit tvůj utrapenej obličej, když jí tohle psal, tak se tím jeho taky nemusíš trápit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
3.1.21 17:45
@Rosebery píše:
Jak dlouho tě to už žere? Ale proč ti to bejvalka ukázala až po měsíci? Já bych s ním zůstala. Už jen proto, že bývalka počítá s tím, že ho kopneš do zadku, proto ti to ukázala až po takové době. Já bych jí tu radost neudělala. Dala bych mu druhou šanci.

A ja bych schvalne rekla, ze chci pauzu. To by aspon videla, jak rychle by priklusal k ex. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat