Sex a jiné problémy

Anonymní
3.1.21 03:06

Sex a jiné problémy

Ahoj. Holky.
Od narození syna me nejak nebere sex.
Joo mam chut, ale jsem na to buď unavená a myslenky me hned prejdou nebo mám strach, ze se nam dite behem toho vzbudi.
Synovi je rok a nestalo se poprve, ze jsem v nejlepsim musela bezet chovat nebo se vzbudil. Bylo to divne, on te doby pri sexu premyslim aby se nevzbudil a neuziju si to.
Poradne se pomilujeme jen, kdyz hlida babicka a náhodne se sejdeme doma nebo si zavoláme.
Jak zpestrit sexualni zivot s takhle s malym ditetem? Nebo si zacit zvykat?
Spime spolu 1-2 týdne a obcas ani ne. :roll:
Sex je potom raz dva, protoze chlap nevydrzi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
61704
3.1.21 03:35

To je prostě normální :think: ne nadarmo se dětem říká kazi*uci :lol: neuděláš nic, stát se to prostě může, že se dítko vzbudí. Užívejte si v době, kdy je nejmenší pravděpodobnost, že se probere. Co se zpestření týče, tak co třeba občas jen rychlovka? Pro chlapa uvolnění a podruhé víc vydrží :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 06:26

Snažit se využít chvilky hned po tom, co jej dáš spát. Zpestřit si sex rychlovkou přes den, samozřejmě musí spát.. Mi když spi, třeba jdeme společně do sprchy. Teď jsme si dokonce pouštěli s partnerem večer erotické videa, někdy použijeme nějakou hračku. Občas hlídají prarodiče, ale to jen jednou na měsíc, kdy jsme u mých rodičů.
My taky sex máme 1-2 týdne. Teď je výjimka muž má volno, tak i někdy každý den. :cert: :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
3524
3.1.21 07:04

S malými dětmi v zádech jde holt spontánnost sexuálního života do kopru, je to pak hodně o plánování (což je prostě trochu nuda).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2017
3.1.21 07:14

To je úplně normální…manžel třeba chodí občas dřív z práce, dokud jsou děti ve školce a nejmladší spí…nebo prostě uspíme děti a hned na to jdeme, aby byla menší šance, že se vzbudí…je to hodně o plánování, bohužel, ale ono to občas jinak nejde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59138
3.1.21 09:18
@Rive píše:
To je úplně normální…manžel třeba chodí občas dřív z práce, dokud jsou děti ve školce a nejmladší spí…nebo prostě uspíme děti a hned na to jdeme, aby byla menší šance, že se vzbudí…je to hodně o plánování, bohužel, ale ono to občas jinak nejde…

A to se dokážete takhle plánované naladit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2017
3.1.21 09:29
@Venetia píše:
A to se dokážete takhle plánované naladit?

My jsme naladění furt :) navíc když je manžel v práci; tak si hodně píšeme zprávy a ty taky dokážou naladit :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3524
3.1.21 09:33
@Rive píše:
My jsme naladění furt :) navíc když je manžel v práci; tak si hodně píšeme zprávy a ty taky dokážou naladit :oops:

Tenhle sexting u dlouhodobých párů je pro mě zajímavá záležitost. Kdybych já napsala manželovi roztouženou zprávu, tak si bude myslet, že je pro někoho jiného :lol: Holt jsme asi něco prošvihli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2017
3.1.21 09:37
@akavi píše:
Tenhle sexting u dlouhodobých párů je pro mě zajímavá záležitost. Kdybych já napsala manželovi roztouženou zprávu, tak si bude myslet, že je pro někoho jiného :lol: Holt jsme asi něco prošvihli.

No jo, my si tak píšeme celou dobu, co jsme spolu, tak nám to divné nepřijde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59138
3.1.21 09:57
@Rive píše:
My jsme naladění furt :) navíc když je manžel v práci; tak si hodně píšeme zprávy a ty taky dokážou naladit :oops:
tak to je jediná možnost , jak ten podetny sex udržet .
@akavi píše:

ja bych vůbec neuměla takovou zprávu napsat… to je pro mne uplne mimo možnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3524
3.1.21 10:07
@Venetia píše:
ja bych vůbec neuměla takovou zprávu napsat… to je pro mne uplne mimo možnosti.

Já bych byla asi moc strojená a trapná a nesplnilo by to ten účel. Tak si holt nebudu moc nikdy přivydělávat na sexchatu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59138
3.1.21 10:12
@akavi píše:
Já bych byla asi moc strojená a trapná a nesplnilo by to ten účel. Tak si holt nebudu moc nikdy přivydělávat na sexchatu.

no presne…a uplne bych se bala te odpovedi, pri takovem vylevu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
3.1.21 10:41

@Rive taky občas to tak máme s partnerem.. Když je možnost kdykoliv během dne si doprejeme chvíli pro sebe..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
3.1.21 10:44

Podle mě je taky důležité si stále udržovat částečně ten milostný život a nějaké vzrušení i když jsou děti, potom budou děti starší a nechci si nechat ujít ani jednu část. Nás sexuální a partnerský život obývat na úkor dítěte. Teď jsem podruhé otěhotněla a chuť na sex mám snad ještě větší než kdy předtím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.21 18:54

Pohlavní styk

Dobrý den, potřebovala bych poradit…
Je mi 17 let a s přítelem se chystáme mít sex. Hormonální antikoncepci beru.
Možná je to blbý dotaz, ale i tak se zeptám :lol: - Je možné otěhotnět i když beru hormonální antikoncepci a budu se chránit kondomem?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat