Lze léčit nedostatečnou erekci?

Anonymní
3.1.21 22:40

Lze léčit nedostatečnou erekci?

Jdu si sem pro útěchu s velmi citlivým dotazem, proto ta anonymita. Jsem s partnerem již několik let. Je mu 38 let a má problémy s erekcí. Zřejmě to souvisí s prostatou, protože jsou i problémy s močením. Naštěstí je to super chlap a na mé naléhání teď půjde k doktorovi a tam se dozvíme víc. Moje otázka zní, jestli s tím máte někdo dobrou zkušenost, že doktor pomohl, našel příčinu a po nasazení vhodné léčby se sexuální život zlepšil. Chtěli bychom ještě miminko a samozřejmě se milovat. Za jakýkoliv povzbuzující příběh budu strašně moc ráda.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3.1.21 22:46

Hele máme to doma, je za tim chronicky zánět prostaty a nulova hladina testosteronu, psychika, špatný životní styl, stres
Je to o navštěvě, urologa a endokrynologie a nový je i medicinsky obor pro muže -androlog. Bohužel si myslim, že to je už nevratný stav. Je mi to líto já bych si ještě užívala, ale přijala jsem úděl duchovní cesty a beru to jako další životní level.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
3.1.21 22:49

@Královna Kosmíru, výsosti vy jste všude :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
3.1.21 22:51

Určitě nechat nabrat hladinu testosteronu, potom určitě i spermiogram (hodně to spolu souvisí), potom návštěvu urologa. Neleci se s hypertenzí nebo cukrovkou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.21 22:55
@goldbear píše:
@Královna Kosmíru, výsosti vy jste všude :lol:

Toto je tema, kde mohu přispět zkušeností a ano je mě nás plný Kosmír :lol: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 23:04

Ahoj. Přítel začal ztrácet chuť na sex. Erekce sice byla, ale ne úplně dobrá, taková jako.. tříčtvrteční. Taky se stávalo že změknul. O problémech s močením nemluvil nebo si sám nevšiml..? :think: :think: On by to byl asi úplně neřešil, ale já jsem začala prudit co se jako děje. Proč nechce milování častěji, proč se mu stává, že změkne. (Na začátku vztahu se to stávalo, ale pak to přestalo a vysvětlil to tím, že přestal být nervózní, že něco pokazí.) Jestli už ho jako nepřitahuju. Prý přitahuji a neví co se děje. Měl trochu i stres v práci, tak jsem chvíli dala pokoj, stres v práci přešel, problémy trvaly.
Uhodila jsem na něj znovu. Už mu to bylo taky divné, tak po dalším mém měsíčním prudeni se objednal na krev. Nic mu nenašli. Asi po dalším měsíci jsme pozorovali v ejakulátu trochu krve, ale měla jsem zrovna po MS, tak jsme počkali ještě pár dní. To už byl ejakulát hrudkovaty a hnědé nitky. Evidentně až tohle ho vyděsilo natolik, že zašel na urologii. Tam ultrazvuk, vyšetření přes konečník, žádanka na krev a kelímek na ejakulát. Při vyšetření zjistila doktorka zvětšenou prostatu. Vyšetření ejakulátu prokázalo krev a nějaké bakterie. Vyšetření krve snížený testosteron. Troje antibiotika mu na to nezabraly, bakterie prokázany i po půl roce. Od prvního vyšetření jsme museli používat kondom. Po tom půl roce dostal nějakou autoimunitní vakcínu. Bral ji asi tři měsíce a teprve po ní bakterie zmizely. Taky už od začátku začal brát zinek, selen, magnezium.. Po posledním vyšetření ejakulátu tedy vše ok a dokonce prý má spermií dvakrát tolik co chlapi v jeho věku :mrgreen: Jediné co zůstalo a prý není na závadu jsou takové mini průhledné hrudky. :nevim: Bude chodit na prohlídky dále, zánět přešel do chronického stádia, ale potíže s erekcí zmizely :dance: Tolik naše zkušenost.

• Citovat
  • Nahlásit
2690
3.1.21 23:40
@Královna Kosmíru píše:
Hele máme to doma, je za tim chronicky zánět prostaty a nulova hladina testosteronu, psychika, špatný životní styl, stres
Je to o navštěvě, urologa a endokrynologie a nový je i medicinsky obor pro muže -androlog. Bohužel si myslim, že to je už nevratný stav. Je mi to líto já bych si ještě užívala, ale přijala jsem úděl duchovní cesty a beru to jako další životní level.

EndokrYnologie :think:. A androlog je nový obor :dance:
Jsi spadla z kosmiru na hlavu, viď :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.21 23:48
@Berry77 píše:
EndokrYnologie :think:. A androlog je nový obor :dance:
Jsi spadla z kosmiru na hlavu, viď :lol:

Upsala jsem se a andrologie je novy medicinsky obor pro muže. Aby sis nekáknul do trenek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1098
3.1.21 23:52
@Královna Kosmíru píše:
Je to o navštěvě, urologa a endokrynologie a nový je i medicinsky obor pro muže -androlog. Bohužel si myslim, že to je už nevratný stav. Je mi to líto já bych si ještě užívala, ale přijala jsem úděl duchovní cesty a beru to jako další životní level.

Takze to byl ten duvod, proc Vase Velicenstvo nechal manzel 2 roky na suchu? Bal se to rict? Jen si spojuji stripky zivota v Kosmiru.. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.21 23:55
@Mora Čamuška píše:
Takze to byl ten duvod, proc Vase Velicenstvo nechal manzel 2 roky na suchu? Bal se to rict? Jen si spojuji stripky zivota v Kosmiru.. :andel:

Ne. A nechci to už řešit. Mozna jeden z mnoha duvodu. Děkuji za respekt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1098
3.1.21 23:58
@Královna Kosmíru píše:
Ne. A nechci to už řešit. Mozna jeden z mnoha duvodu. Děkuji za respekt.

Aha. Me to jen zajimalo, protoze znam taky takovy par. Ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.21 23:59
@Mora Čamuška píše:
Aha. Me to jen zajimalo, protoze znam taky takovy par. Ok.

Jo muži o tom neradi mluví. Zraňuje to jejich ego. Nedivim se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
4.1.21 00:28
:dance:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.21 00:38
@Anonymní píše:
Ahoj. Přítel začal ztrácet chuť na sex. Erekce sice byla, ale ne úplně dobrá, taková jako.. tříčtvrteční. Taky se stávalo že změknul. O problémech s močením nemluvil nebo si sám nevšiml..? :think: :think: On by to byl asi úplně neřešil, ale já jsem začala prudit co se jako děje. Proč nechce milování častěji, proč se mu stává, že změkne. (Na začátku vztahu se to stávalo, ale pak to přestalo a vysvětlil to tím, že přestal být nervózní, že něco pokazí.) Jestli už ho jako nepřitahuju. Prý přitahuji a neví co se děje. Měl trochu i stres v práci, tak jsem chvíli dala pokoj, stres v práci přešel, problémy trvaly.
Uhodila jsem na něj znovu. Už mu to bylo taky divné, tak po dalším mém měsíčním prudeni se objednal na krev. Nic mu nenašli. Asi po dalším měsíci jsme pozorovali v ejakulátu trochu krve, ale měla jsem zrovna po MS, tak jsme počkali ještě pár dní. To už byl ejakulát hrudkovaty a hnědé nitky. Evidentně až tohle ho vyděsilo natolik, že zašel na urologii. Tam ultrazvuk, vyšetření přes konečník, žádanka na krev a kelímek na ejakulát. Při vyšetření zjistila doktorka zvětšenou prostatu. Vyšetření ejakulátu prokázalo krev a nějaké bakterie. Vyšetření krve snížený testosteron. Troje antibiotika mu na to nezabraly, bakterie prokázany i po půl roce. Od prvního vyšetření jsme museli používat kondom. Po tom půl roce dostal nějakou autoimunitní vakcínu. Bral ji asi tři měsíce a teprve po ní bakterie zmizely. Taky už od začátku začal brát zinek, selen, magnezium.. Po posledním vyšetření ejakulátu tedy vše ok a dokonce prý má spermií dvakrát tolik co chlapi v jeho věku :mrgreen: Jediné co zůstalo a prý není na závadu jsou takové mini průhledné hrudky. :nevim: Bude chodit na prohlídky dále, zánět přešel do chronického stádia, ale potíže s erekcí zmizely :dance: Tolik naše zkušenost.

Autorka: uau, uau. Děkuji moc za sdílení zkušenosti. Zvedla jste mi náladu 🙏

• Citovat
  • Nahlásit
2690
4.1.21 09:00
@Královna Kosmíru píše:
Upsala jsem se a andrologie je novy medicinsky obor pro muže. Aby sis nekáknul do trenek.

Jdu je najít :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat