Babby Brezza mlékovar z USA

13.1.20 07:05

Babby Brezza mlekovar z USA

Ahoj holky, obracím se zde na Vás, zda mate zkušenosti s mlekovarem Baby Brezza. Já jsem ho dostala darem a tak když jsem po druhem mesici přestala kojit začala jsem jej používat, tedy aktuálně již tři měsíce.
Hledala jsem nějaké info o použití a zkušenosti na internetu a vyděsilo mne, ze tento produkt u nás není dostupný, a tak už z povahy me nátury ( vše kontrolovat a ověřovat) jsem znejistela, zda je tento produkt pro dítě nezávadny a kde to eventuálně ověřit.
Mate někdo zkušenost?
Mne vadí ze voda, která je v zásobníku při nahrati jakoby smrdí plastem. Nevím ani zda se ma mlekovar nechávat zaply a tedy voda je permanentně náhrata na 37 anebo je to jen další neřest, kdy se voda muže stát pro mimino zdravotně závadnou???? prosím mate někdo zkušenost? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16838
13.1.20 07:11

No pokud se voda stále nahřívá, tak se v ní množí bakterie. To je známá věc. A pokud by voda smrděla plastem, nedělala bych z toho miminu mléko :nevim: Ale to bych nedělala ani sobě kafe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16838
13.1.20 07:13

Tady máš komplet info https://babybrezza.cz/…formula-pro/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 09:28

Děkuji za příspěvek a také za odkaz na info.
Je to koupeno od této společnosti. Mají to od nás z rodiny a strašně si to chválí, a nakonec ono pokud se dodržují všechny podmínky údržby je to asi super, ale možná jsem jen moc úzkostná a nedůvěřivá. Jak píšou stroj udržuje teplotu, tj, že je stále zaplý a voda se tam v této teplotě nachází pořád (nevím při jaké teplotě to může být závadné), samozřejmě se spotřebou obměňuje, ale i tak ačkoliv je to kojenecká voda, v plastové nádobce, prostě ten pach tam je a to prostě mně se nelíbí. Bohužel jsem na to přišla až ted po nějakém tom měsíci užívání stroje, takže to nijak nevrátím a nejdu zkoumat, co vše tam může být špatně.
tak budu doufat, že jsem nic nezanedbala a že voda ohřátá v mikrovlne nebude větším zlem :-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama