Babiččin přítel na ránu

Anonymní
14.6.13 20:24

babiččin přítel na ránu...

Ahoj, za měsíc chystáme oslavu mých dětí a už teď jsem na prášky z babiččina přítele. Loňská oslava se právě kvůli němu moc nepovedla, ostatní příbuzní z něj měli hlavu jak pátrací balon, stejné historky už 20 let, bikoho nepustil ke slovu, chytrej jak rádio, všude byl, všechno zná nejlíp… :nevim: Babča je moc fajn a už kvůli ní nejde, že by nepřijeli nebo je pozvat bokem a přežít to s ním raději sami, by mi už kvůli ní bylo docela trapné. Do toho jsem se od mámy minulý týden dozvěděla, že nás loni po oslavě u nich docela pomluvil - pití bylo moc teplé/studené, chtěl by něco jiného a nebylo, k jídlu si představoval něco jiného, chlebíčky nic moc, dort nebyl taky podle jeho gusta… za vším si zkrátka něco našel. No když si pamatuju jak od nás odjíděl, sotva se držel po víně na nohou a od stolu s jídlem skoro neodcházel :evil: Fakt jsem docela naštvaná, za jídlo a pití jsme dali nemalé peníze, lítala jsem celý den jak kravkan a pán nebyl spokojenej… :nevim: Tak přemýšlím, že bych mu do kafe dala nějaké projímadlo, když se to teda nedá žrát, ať se aspoň z toho posere :mrgreen: Co myslíte? Vůbec s tím nemám zkušenosti, kolik čeho a tak… :nevim:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
612
14.6.13 20:27
@Anonymní píše:
Ahoj, za měsíc chystáme oslavu mých dětí a už teď jsem na prášky z babiččina přítele. Loňská oslava se právě kvůli němu moc nepovedla, ostatní příbuzní z něj měli hlavu jak pátrací balon, stejné historky už 20 let, bikoho nepustil ke slovu, chytrej jak rádio, všude byl, všechno zná nejlíp… :nevim: Babča je moc fajn a už kvůli ní nejde, že by nepřijeli nebo je pozvat bokem a přežít to s ním raději sami, by mi už kvůli ní bylo docela trapné. Do toho jsem se od mámy minulý týden dozvěděla, že nás loni po oslavě u nich docela pomluvil - pití bylo moc teplé/studené, chtěl by něco jiného a nebylo, k jídlu si představoval něco jiného, chlebíčky nic moc, dort nebyl taky podle jeho gusta… za vším si zkrátka něco našel. No když si pamatuju jak od nás odjíděl, sotva se držel po víně na nohou a od stolu s jídlem skoro neodcházel :evil: Fakt jsem docela naštvaná, za jídlo a pití jsme dali nemalé peníze, lítala jsem celý den jak kravkan a pán nebyl spokojenej… :nevim: Tak přemýšlím, že bych mu do kafe dala nějaké projímadlo, když se to teda nedá žrát, ať se aspoň z toho posere :mrgreen: Co myslíte? Vůbec s tím nemám zkušenosti, kolik čeho a tak… :nevim:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:,ale jo, taky bych dala projímadlo a raději víc než míň!!! Nezávidím takového „příbuzného“… :kytka:
  • Nahlásit
546
14.6.13 20:29

Jej aby vám, ale nezadělal záchod :mrgreen:

• Nahlásit
13646
14.6.13 20:31

Já myslím, že to s tím projímadlem je blbej nápad. Něco adekvátního Tvému věku, by jsi nevymyslela? ;-)

• Nahlásit
22591
14.6.13 20:35

Tenhle prispevek me pobavil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: cekala jsem klasickej vylev a otazku co s tim :mrgreen: ale zda dat projimadlo to teda ne :mrgreen: :P :mrgreen: :pankac:

• Nahlásit
17718
14.6.13 20:45
@Anonymní píše:
Ahoj, za měsíc chystáme oslavu mých dětí a už teď jsem na prášky z babiččina přítele. Loňská oslava se právě kvůli němu moc nepovedla, ostatní příbuzní z něj měli hlavu jak pátrací balon, stejné historky už 20 let, bikoho nepustil ke slovu, chytrej jak rádio, všude byl, všechno zná nejlíp… :nevim: Babča je moc fajn a už kvůli ní nejde, že by nepřijeli nebo je pozvat bokem a přežít to s ním raději sami, by mi už kvůli ní bylo docela trapné. Do toho jsem se od mámy minulý týden dozvěděla, že nás loni po oslavě u nich docela pomluvil - pití bylo moc teplé/studené, chtěl by něco jiného a nebylo, k jídlu si představoval něco jiného, chlebíčky nic moc, dort nebyl taky podle jeho gusta… za vším si zkrátka něco našel. No když si pamatuju jak od nás odjíděl, sotva se držel po víně na nohou a od stolu s jídlem skoro neodcházel :evil: Fakt jsem docela naštvaná, za jídlo a pití jsme dali nemalé peníze, lítala jsem celý den jak kravkan a pán nebyl spokojenej… :nevim: Tak přemýšlím, že bych mu do kafe dala nějaké projímadlo, když se to teda nedá žrát, ať se aspoň z toho posere :mrgreen: Co myslíte? Vůbec s tím nemám zkušenosti, kolik čeho a tak… :nevim:

taky jsem pro projímadlo :pankac:, to pak nebude u stolu kafrat o pi*ovinách, ale většinu času bude trůnit :dance:

• Nahlásit
Anonymní
14.6.13 20:46

Holky vy si děláte srandu, ale poslouchat ho 20 let je fakt na prášky :pocitac:
Posledně mi volala máma, docela dost vytočená - přijeli k nim na celý víkend, nakoupili jim docela drahý sýry, salámy, pochutiny a on jim normálně řekl, ať ty s…ky dají do pr..le (mají malej stůl v obýváku) a dal si před sebe tatarák :nevim: :nevim: :nevim: táta myslel, že ho vzteky prohodí oknem, ale s ohledem na babču to radši přešli…
No doufám že se posere až doma a to pořádně :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
3251
14.6.13 20:48

Anonymní, teď jsem se fakt zasmála, ale nápad je to dobrej, bude trůnit a nikoho otravovat nebude, akorát máte dva záchody? Aby ostatní hosti nemuseli někam do křoví :-D

• Nahlásit
12505
14.6.13 20:49

Kup Gutalax a je tam dávkování to ho snad prožene :mrgreen:

• Nahlásit
12505
14.6.13 20:50
@Anonymní píše:
Holky vy si děláte srandu, ale poslouchat ho 20 let je fakt na prášky :pocitac:
Posledně mi volala máma, docela dost vytočená - přijeli k nim na celý víkend, nakoupili jim docela drahý sýry, salámy, pochutiny a on jim normálně řekl, ať ty s…ky dají do pr..le (mají malej stůl v obýváku) a dal si před sebe tatarák :nevim: :nevim: :nevim: táta myslel, že ho vzteky prohodí oknem, ale s ohledem na babču to radši přešli…
No doufám že se posere až doma a to pořádně :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No a zase bude mít kecy na to, že měl po tom sračku :think:

• Nahlásit
2529
14.6.13 20:51

Neporadím, co udělat, ale já takhle jednou za hodně mlada, taky dala kolegyni-o hodně starší než já-projímadlo do kafe.Ona pořád jen seděla, kafrala, jedla, buzerovala-přines, podej, jdi tam a tam, dělej, co sedíš(když jsem si dovolila na vteřinu sednout),pak mě furt s dalšíma „starejma“ drbala, že dělám pomalu, zatímco ona téměř nic a to nevadilo. Né, že by se změnila a pomohla mi, ale alespoň taky ten den pobíhala-i když jiným směrem než já- a neprudila..

• Nahlásit
3251
14.6.13 20:51

@Prcek88 aspoň oprávněně, a můžou mu vmést, že to asi sežral něco jinde, když nikomu jinýmu nic nebylo…

• Nahlásit
Ve-ru
14.6.13 20:53

Já jsem pro rohypnol, nezadělá záchod, nebude ho blokovat ostatním hostům, bude od něj klid a ještě se prospí :mrgreen: Spánek je přece zdravý :pankac:

• Nahlásit
Ve-ru
14.6.13 20:53

Já jsem pro rohypnol, nezadělá záchod, nebude ho blokovat ostatním hostům, bude od něj klid a ještě se prospí :mrgreen: Spánek je přece zdravý :pankac:

• Nahlásit
9330
14.6.13 21:00
@Anonymní píše:

dobrý :pankac: :pankac: ale dej mu nějaký s odloženým účinkem, aby jsi po něm ještě nemusela uklízet

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat