Babička nemá chuť do života

30.4.21 19:07

Babička nemá chuť do života

Ahoj, asi to zní hloupě, ale má babička (přes 90 let, hodně zdravotních problémů, duševně čiperná) ztratila chuť do života. Na jednu stranu je mi jasné, že je to v jejím věku očekávatelné a asi i v pořádku, ale dost mě to deptá. Mám dvě malé děti (3 a 1 rok), ráda bych jí pomohla, ale návštěv ji unavují, navíc se tam sama v podstatě nedostanu, nemá s nimi moc kdo být…
Napadá vás něco, co by jí mohlo zvednout náladu? Mám k n silnou citovou vazbu, v podstatě jsem s ní strávila dětství a mrzí mě, jak strádá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
113
30.4.21 19:26

@veselamuchomurka

Kde babicka zije? A co ji babi? U nas na okresnim meste existuje neco jako odlehcovaci sluzba. Prijedou si pro seniora a odvezou na par hodin do domova duchodcu, kde je pro ne pripraveny program. Seniori jsou pak spolu a mohou si popovidat. V tomhle veku je casto tizi samota…
Nevim zda to ted funguje kvuli korone..mozna jeste ne, ale brzy to treba zase umozni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.4.21 19:28

Vezmi ji na projížďku po kraji jejího mladí. Nech ji vyprávět, ať se rozpomene a ožije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.5.21 09:09

Děkuju za tipy, no ona myslím samotou až tak netrpí, návštěvy si moc nepřeje, ale s kamarádkami si volá, jezdíme za ní v podstatě jen my.. A vyjížďka po kraji je dobrý nápad, jenže kvůli jednomu ze zdravotních důvodů vydrží sedět v autě tak půl hodiny, pak se jí zhorší bolesti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat