Štve mě má práce

186
30.4.21 15:44

Štve mě má práce

Dobrý den, v červenci to bude rok co pracuji ve fabrice výroba autoskel, pracuji na 4 směny krátký a dlouhý týden ranní, noční 12ctky pod agenturou. Posledni týdny tam chodím s nechutí, zvedám těžká skla, občas nestíhám odebírat a kontrolovat vady na skle jak to jede rychle navic každou vadu musím zabrousit i když mi po dopravníku jede jedno sklo za druhým od zítra některé linky u nás na hale přechází na 3 směny, takže budu každou chvilku chodit s každou jinou směnou a budou se mi střídat mistři, lidi co tam byli pod agenturou a s kterými jsem se bavila teď skoro všechny propustili Jsem z téhle práce už unavená a vzhledem k tomu co se tam děje bych nejraději skončila, chtěla bych si najít jinou práci ale manžel nechce o jiné práci ani slyšet, dělá též na stejné hale jako já jen proti šichty a snaží se mě tam držet za každou cenu, beru 21tis. čistého a on právě vidí ty peníze, jakmile mu řeknu že bych chtěla změnit práci tak už se hádáme ale že tam prostě nedávám tahat ty těžka skla mu je úplně jedno, vůbec nevím jak z tohoto ven.Mame krásný vztah, dvě děti spolu ale zmínka o jiné práci je kámen úrazu, dneska a celý víkend mě čeká noční a já už od rána běhám z nervozity na záchod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2477
30.4.21 15:52

Asi hlavní otázka je, jestli zvládneš najít jinou práci. Pokud ano, tak bych šla jinam i za cenu nižšího výdělku. Pokud bys měla zůstat na pracáku, tak se manželovi nedivím, že se mu to nezdá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3620
30.4.21 15:56

@marsi99

Jak to máte s financemi doma? Máte nedostatky? A co další práce v té oblasti, kdyby sis našla něco jiného, kolik bys brala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1581
30.4.21 16:10
@marsi99 píše:
Dobrý den, v červenci to bude rok co pracuji ve fabrice výroba autoskel, pracuji na 4 směny krátký a dlouhý týden ranní, noční 12ctky pod agenturou. Posledni týdny tam chodím s nechutí, zvedám těžká skla, občas nestíhám odebírat a kontrolovat vady na skle jak to jede rychle navic každou vadu musím zabrousit i když mi po dopravníku jede jedno sklo za druhým od zítra některé linky u nás na hale přechází na 3 směny, takže budu každou chvilku chodit s každou jinou směnou a budou se mi střídat mistři, lidi co tam byli pod agenturou a s kterými jsem se bavila teď skoro všechny propustili Jsem z téhle práce už unavená a vzhledem k tomu co se tam děje bych nejraději skončila, chtěla bych si najít jinou práci ale manžel nechce o jiné práci ani slyšet, dělá též na stejné hale jako já jen proti šichty a snaží se mě tam držet za každou cenu, beru 21tis. čistého a on právě vidí ty peníze, jakmile mu řeknu že bych chtěla změnit práci tak už se hádáme ale že tam prostě nedávám tahat ty těžka skla mu je úplně jedno, vůbec nevím jak z tohoto ven.Mame krásný vztah, dvě děti spolu ale zmínka o jiné práci je kámen úrazu, dneska a celý víkend mě čeká noční a já už od rána běhám z nervozity na záchod.

On trvá na tom, abys dělala takovouhle rasovinu, přestože Ty to obtížně zvládáš fyzicky i psychicky kvůli penězům a máte krásný vztah? Nemyslím si… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16731
30.4.21 16:12

Tak mu to neříkej, alespoň ne do doby, než si jinou práci najdeš. Takhle zbytečně vyvoláváš hádku, když jsi se zjevně ještě ani nerozhlédla po jiné práci :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
30.4.21 16:13
@Jahru píše:
Asi hlavní otázka je, jestli zvládneš najít jinou práci. Pokud ano, tak bych šla jinam i za cenu nižšího výdělku. Pokud bys měla zůstat na pracáku, tak se manželovi nedivím, že se mu to nezdá.

tak jinou práci bych si našla určitě nechci aby nás živil jen manžel ale i přesto že ví že ych byla schopna si jinou práci nejít s tím nesouhlasi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1581

A ještě se sdovolením zeptám i když to řešit nechceš. Když máte s mužem stejnou práci, tak i v domácnosti a kolem dětí se dělíte o všechnu práci napůl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6100

@marsi99 Manžel vidí ty peníze..? vždyť za tu dřinu je to pár korun.. Hledala bych si jinou práci, ať si manžel mysli co chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16731
30.4.21 16:16
@marsi99 píše:
tak jinou práci bych si našla určitě nechci aby nás živil jen manžel ale i přesto že ví že ych byla schopna si jinou práci nejít s tím nesouhlasi

Tak si jí najdi a pak mu ukaž, co ti tam nabízejí a v čem si myslíš, že to bude lepší :nevim: Pokud bude podobně (nebo lépe) finančně hodnocená, tak ti na to ani nebude mít co říct. Leda by to byl chorobný žárlič, co tě potřebuje mít 100% pod dohledem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20936
30.4.21 16:17
@marsi99 píše:

Ale ty se ho nemusíš ptát, víš to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3716

„Krásný vztah“? Nechat manželku, ať se fyzicky i psychicky sedře? :think:
Chápu, že nechce, abys skončila bez práce, ale proč není přístupný tomu, aby sis hledala při stávající práci něco, co by pro tebe bylo snesitelnější?

Příspěvek upraven 30.04.21 v 16:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1581
@marsi99 píše:

Jen kvůli penězům, nebo i z jiných důvodů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1365
30.4.21 16:27

Manžel vidí jen peníze? Vždyť je to hrozná bída za tu rasovinu, co děláš, nebude to spíš kontrola, žárlivost? :zed: Hele, tak třeba zkusmo rozešli pár životopisů do míst, která by se ti líbila, a k manželovi přijď už s hotovým programem. Ono se ti taky bude snadněji bojovat o něco hmatatelnýho (reálná nabídka práce)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.4.21 16:49

Já myslím, že hlavní jádro pudla je v tom, že máte ty protišichty - předpokládám, že je tam jistota, že máte vyřešenou péči o děti. Nevím no, můj manžel mě také tak trochu natlačil ( naopak do změny zaměstnání - kvůli neustálým přesčasům), ale kdyby viděl, že jsem v práci nešťastná, tak by mě určitě podpořil. Porozhlidni se po jiný práci, zjisti si podmínky, zajisti to tak, aby se on nemusel nijak přizpůsobovat tvé prac. době a postav ho před hotovou věc. Jinak ještě mě napadlo: není v tom také trošku žárlivost? - ve své práci tě má „pod dozorem“ v jiné by neměl „jistotu“…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1581
30.4.21 17:05
@Kunikula Strhana píše:
Já myslím, že hlavní jádro pudla je v tom, že máte ty protišichty - předpokládám, že je tam jistota, že máte vyřešenou péči o děti. Nevím no, můj manžel mě také tak trochu natlačil ( naopak do změny zaměstnání - kvůli neustálým přesčasům), ale kdyby viděl, že jsem v práci nešťastná, tak by mě určitě podpořil. Porozhlidni se po jiný práci, zjisti si podmínky, zajisti to tak, aby se on nemusel nijak přizpůsobovat tvé prac. době a postav ho před hotovou věc. Jinak ještě mě napadlo: není v tom také trošku žárlivost? - ve své práci tě má „pod dozorem“ v jiné by neměl „jistotu“…

Jak aby se nemusel přizpůsobovat její pracovní době :roll:? Děti jsou snad jenom její nebo co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat