Babylove bio 3

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martinkaaa89
Závislačka 2665 příspěvků 16.12.16 17:58
babylove bio 3

Chtěla jsem se zeptat kdo dával tady toto UM Babylove Bio 3, je to od 10. měsíce a pak není, jedině to klasické od 12. měsíce, myslíte že nevadí, nebo dávali jste některá i po Roce, nebo 2 letech toto BIO??

Reakce:

ZuzaMi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 18:42

My jsme v roce přešli z bio na to klasické :)

acimedaca
Nadpozemská drbna 26008 příspěvků 16.12.16 18:59

@martinkaaa89 dávám pořád BIO, dcera má 2r a 4m - pije teda už jen večer, normální mléko odmítá

Aletheia
Kelišová 6322 příspěvků 16.12.16 19:22

To je OD 10. měsíce, takže ho můžeš dávat klidně do dvou let. To neznamená že mléko od 10. měsíce nemůžeš dát v roce. Babylove má prostě nastaveno to mléko od 10. měsíce, ale v podstatě je to úplně to stejné jako od roka. Já jsem dávala trojku asi do roka a půl dokdy pil UM.

martinkaaa89
Závislačka 2665 příspěvků 28.02.17 21:34

Obsahuje Omega 3 mastné kyseliny?? Nebo můžu k tomu dokoupit v lékárně?

monas1417
Nováček 1 příspěvek 26.01.18 20:17

Ahojky, poradíte mi prosím kde kupujete „babylove Bio kojenecké mléko“, u nás máme dvě DM drogerie bohužel ani v jedné není k sehnání.
Děkuji Monča (ráda bych vyzkoušela).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >