Reklama

Kojím, potřebuju vitamíny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 16:27
Kojím,potřebuju vitamíny?

Maminky zdravím Vás a zároven se chci zeptat, jestli když kojím, tak jestli potřebuju nějaké vitamíny a popřípadě, jaké jste braly vy? Jsem mladá maminka, kojím teprve dva týdny. Prosím o zachování anonymu, jsem opravdu hodně mladá a nechci, aby se tu rozebíral můj případ, nebo by mě tu mohl někdo poznat. Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kazda.m 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 16:29

Já jsem brala, protože v prvních dnech/týdnech/mě­sících jsem byl ráda že žiju :D :D Natož abych zvládla se nějak odpovídajícně stravovat, takže jsem brala. Myslím že od Mamavitu, ten růžový obal.
Jestli to mělo nějaký efekt, to nevím.

Edit: ještě hodně holek říkalo že jim v těch vitamínech pomohl dost hořčík - na únavu

janisska
Závislačka 3024 příspěvků 16.12.16 16:32

Brala jsem rozpustný vápník, hořčík a jod, na doporučení doktorky.

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 16.12.16 16:34

Pokud jíš pestrou stravu, tak není nic potřeba.

Jančakecalka
Generální žvanilka 21921 příspěvků 16.12.16 16:37

Tak určitě se to vyplatí ;) Já jsem na doporučení doktorky užívala celkem novinku na trhu-Ogestan, jestli mužu doporučit. :palec:
Balení měvyšlo na měsíc, bere se jen jedna tobolka, polyká se snadno a chut mi nijak nevadila. ¨Jestli mužu doporučit, tak spíš objednávat přes net, vyjde to levněji a nebo pokud nechceš, tak at ti ho objednaní dolékárny, většinou ho tam nemají k dispozici.
Obsahuje jen to nejnutnější-jestli Těto zajímá, tak např. Jod, vitamin E a D, kyselinu listovou a omega 3 mastné kyseliny-mám před sebou příbalák, tak to máš z první ruky :)
Jo, a taky mívají docela často slevové akce :palec:
Kdyby něco, tak se klidně ptej ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 16:39

@kazda.m Aha,tak za tu zmínku o horčíku děkuju ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 16:40

@janisska Ten hořčík asi užívat budu, díky ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 16:41

@Františka85 Právě že ani moc ne, teda, když jsem byla těhotná, tak ano, ale ted nemám tolik času myslet na jídlo, tak do sebe vždycky rychle něco hodim a pestré to zrovna moc není, ale zeleninu a ovoce se snažim jíst jak to jen jde.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 16:42
@Jančakecalka píše:
Tak určitě se to vyplatí ;) Já jsem na doporučení doktorky užívala celkem novinku na trhu-Ogestan, jestli mužu doporučit. :palec:
Balení měvyšlo na měsíc, bere se jen jedna tobolka, polyká se snadno a chut mi nijak nevadila. ¨Jestli mužu doporučit, tak spíš objednávat přes net, vyjde to levněji a nebo pokud nechceš, tak at ti ho objednaní dolékárny, většinou ho tam nemají k dispozici.
Obsahuje jen to nejnutnější-jestli Těto zajímá, tak např. Jod, vitamin E a D, kyselinu listovou a omega 3 mastné kyseliny-mám před sebou příbalák, tak to máš z první ruky :)
Jo, a taky mívají docela často slevové akce :palec:
Kdyby něco, tak se klidně ptej ;)

Aha, tak děkuji, zkusím si to najít na netu a kdyžtak pořídím. Vypadá to zajímavě ;)

meduzza
Echt Kelišová 8702 příspěvků 16.12.16 16:48
@Anonymní píše:
Maminky zdravím Vás a zároven se chci zeptat, jestli když kojím, tak jestli potřebuju nějaké vitamíny a popřípadě, jaké jste braly vy? Jsem mladá maminka, kojím teprve dva týdny. Prosím o zachování anonymu, jsem opravdu hodně mladá a nechci, aby se tu rozebíral můj případ, nebo by mě tu mohl někdo poznat. Děkuji.

Beru vápník Biomin H. Mám ho ve stravě málo, při kojení je jeho potřeba velká. To mi připomíná, že bych si ho měla jít dát. Občas si dám kyselinu listovou. Jestli si dáš ten hořčík jak píšeš, tak k němu ten vápník nepolykej najednou, ale každý v jinou dobu, ať se to dobře vstřebá.

123Soňa
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 16.12.16 16:49

Jestli si nekoupíš nějaký komplex vitamínů, tak je taky potřeba jod, jestli nemáš často mořské ryby. Nech si od praktické lékařky předepsat JODID 100, myslím, že se skoro nic nedoplácí. Jo a rybí olej( jmenuje se to třeba OMEGA 3)

123Soňa
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 16.12.16 16:51

A jíst každý den třeba jogurt nebo nějaký mléčný výrobek

Saffiraa
Závislačka 3715 příspěvků 12 inzerátů 16.12.16 16:57

Já jsem brala jod, a pak ještě vápník, protože dcera má alergii na bílkovinu kravského mléka a já nic mléčného nesměla. :mavam:

LadyJahoda
Kecalka 262 příspěvků 16.12.16 17:07

Celé těhotenství jsem brala FEMIBION :) Teď tři týdny kojim a beru ho pořád :)

Sleepy.Monkey
Kecalka 262 příspěvků 16.12.16 17:27

Já brala Mamavit.. Vitaminy jsou určitě hodně důležité.. Já i tak o mléko přišla ve 3,5 měsících. Myslím si, že nejdůležitější je hodně pít.. 3 litry a více nejlépe..což já nedodržovala..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama