Balík servis, zkušenosti se službou

167
19.10.15 22:42

Balík servis

Ahoj, máte někdo zkušenost s posíláním přes balikservis.cz? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
178
8.2.16 13:04

Ahoj, ja bohuzel mam jenom negativny, 3× jsem je objednala poprve ok, po 2 jim to trvalo 8 dni misto 3 nebyli schopni nic vyresit, po 3× vyzvednuti baliku trvalo 7 dni po kazde kdyz jsem volala tak mi rekli ozveme se Vam zavolame na centralu a prd nakonec mi dali cislo na centralu a vyridte si to… ha ha ha takze uz nikdy vice totalne sklamani

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
31.3.16 12:06

zničená zásilka

Dobrý den,
společnost balík servis absolutně nedoporučuji,
odeslal jsem řádně zabalený balík. Po týdnu mi balík přivezli zpět s tím, že adresát jej odmítl jako poškozený převzít.
Balík byl rozbalený, předmět dopravy plech od trouby hrubě mechanicky proražen(hloubka průrazu cca 1 cm do plechu),smalt poškozen, sklo vysypané, přestože zíásilka byla mnou řádně zabalená a označena jako křehká.
Reklamaci nechtějí řešit. NEDOPORUČUJI!!! Honza :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.5.16 15:51

UŽ nikdy víc, nejsem ani trochu spokojena a ještě si dovolují zadržovat peníze 14 dní. když posíláte na dobírku. NIKOMU NEDOPORUČUJI

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.5.16 10:24

Nejhorší služba

Tak jen pro představu jak balík servis funguje!!! 29.4.2016 jsem poslala balík :,( dnes je 13.5. a částku 1950,– kč stále nemám, na email Vám nikdo neodpoví a po telefonu nikdo nic neví :cert: :cert: Zlatá pošta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
30.8.16 12:02

ROzhodně přes balík servis nic neposílejte! Nedoručili mou zásilku adresátovy. Jen mi oznámili, že adresát je nedostupný na telefonu a na své adrese - což je jedna velká lež, adresát neměl jediný zmeškaný hovor a na dané adrese pracuje.
Jsou to lháři a podvodníci.
Nebrat!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
27.9.16 15:49

Nedoporučuji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nespolehlivá služba ředitel: Ing Dalibor Dušek, figuruje ve firmách…
Global Box, s. r.o., Société Premiére, s. r.o. a Deal info, s. r.o., ( v insolvenci), pro ujasnění, je dobré se podívat na pořad " Černé ovce" na ČT 1 ze dne 26.9.2016.
Nechápu jak někdo takový může vůbec podnikat!!!
Michal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
12.4.17 17:43

Ja mam zkusenosti jen dobre, vzdy se mi snazili pomoci a nikdy se mi nestalo ze by se neco nedorucilo kam ma.

Musite si uvedomit, ze balikservis za nejake spatne doruceni tezko muze, je to jen internetova sluzba. Baliky vozi nejlevnejsi dopravce na trase jako PPL, GLS a dalsi a timto setrite. Jste snad nikdy nic neposilali podle vasich zprav zadnym dopravcem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
7.6.17 01:31

Proc nereagujete

Dobry den,
nekolikrat jsme se s Vami zkouseli spojit a navrhnout reseni.

Bohuzel bez reakce.

Prosim nevahejte nas kontaktovat na info@balikservis.cz

S pranim krasneho dne

Dalibor Dusek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
7.6.17 09:03

zničená zásilka

Dobrý den,
odeslal jsem řádně zabalený balík. Po týdnu mi balík přivezli zpět s tím, že adresát jej odmítl jako poškozený převzít.
Balík byl rozbalený, předmět dopravy plech od trouby hrubě mechanicky proražen(hloubka průrazu cca 1 cm do plechu),smalt poškozen, sklo vysypané, přestože zíásilka byla mnou řádně zabalená a označena jako křehká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
7.6.17 09:05

Pan Dušek je arogantní a namyšlený, osobně jsem ho navštívil, jen se lidem vysmívá. jeho firma sídlí v Praze 8,Libni, ulice Pod labuťkou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
7.6.17 09:07

NIC PODOBNEHO JSEM VZIVOTE NEZAZIL!!!!!!!!!

Dobrý den,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
7.6.17 09:11

Vzkaz všem: pan Dušek sídlí zde: Pod Labuťkou 1421/32,
180 00 Praha 8
Czech Republic
podívejte se taky na :http://www.societe.cz/kontakt.html

navštivte ho a sami uvidíte…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
7.6.17 09:28

@martink78 reaguji na tohoto pána a na jeho příspěvek. Je zcela jedno, zad jde o internetovou službu či ne. Firma balík sercis se prezentuje jako přepravce zásilek a tudíž její poviností je zásilku dopravit včas a neporušenou z bodu A do bodu B za cenu předem dohodnutou a odsouhlasenou. Rovněž včas uhradit případnou vybranou doběrečnou částku odesilateli zásilky. Nic víc a nic míň, přes to nejede vlak. Vše ostatní jsou zbytečné řeči kolem. Jsem fakt n atuto společnost naštvyný, neb tak arogantního a namyšleného pána, jako je Dušek jsem už dlouho ve svém 50-ti letém životě neviděl. Divím se, že jim tyto praktiky prochází a že ČOI a jiné státní instituce v této zemi nekonají!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
8.6.17 00:43

Vyjadreni pana Duska

Dobry den pane Sebelik,
proc skryvate svou identitu?

Proc nezverejnite fotografie, jak jste troubu zabalil? Trouba o hmotnosti 40 kg zabalena v kartonove krabici.

To asi nebude to spravne baleni. V kazdem elektru je videt jak se tyto veci bali.

Je opravdu smutne, ze misto toho abyste pochopil mne tady ocernujete.

Proc se neprihlasite pod Vasim spravnym emailem sebelik@centrum.cz? Mate co skryvat.

Krasny den

Dalibor Dusek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama