Barefoot kozačky?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1933
22.11.21 20:51

Barefoot kozačky?

Na jaře mi odešly moje staré kozačky kupované v CCC v roce 2013, praskla jim podrážka. Myslela jsem, že letošní zimu budu šetřit a odchodím to v takových nižších, šněrovacích, ale s ročním dítětem a těhotenským břichem to začíná být krajně nepraktické :lol:. Poslední dobou chodívám v barefoot obuvi, ale u těch kozaček mám trochu obavy, aby v nich nebyla zima a nevím, jak ty vzorky na podrážce, já fakt nesnáším, když se smekám a v těhotenství si nechci nabít už vůbec. A ty ceny teda… 8o ale když jsem koukala třeba na Baťu, tak ony asi všechny kozačky jsou pěkná darda teď. Máte někdo barefoot kozačky? Jaké a jak se v nich chodí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
71633
22.11.21 20:54
@Kolicek95 píše:
Na jaře mi odešly moje staré kozačky kupované v CCC v roce 2013, praskla jim podrážka. Myslela jsem, že letošní zimu budu šetřit a odchodím to v takových nižších, šněrovacích, ale s ročním dítětem a těhotenským břichem to začíná být krajně nepraktické :lol:. Poslední dobou chodívám v barefoot obuvi, ale u těch kozaček mám trochu obavy, aby v nich nebyla zima a nevím, jak ty vzorky na podrážce, já fakt nesnáším, když se smekám a v těhotenství si nechci nabít už vůbec. A ty ceny teda… 8o ale když jsem koukala třeba na Baťu, tak ony asi všechny kozačky jsou pěkná darda teď. Máte někdo barefoot kozačky? Jaké a jak se v nich chodí?

Mam víno a paráda. konecne nechodím z kongresu a večírku bosa, protoze už mi z toho bolí nohy.
Smekám se to stejně jako jiné barefoot. Takže díky dobrému kontaktu s podlahou tomu jde lépe předejít, ale když už se rozjede, tak to stojí zato. Zima- to samé jako jiné barefoot, na postavení na dětském hřišti to není, při chůzi je to v pohodě.

Příspěvek upraven 22.11.21 v 21:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20276
22.11.21 21:06

@Lama Lama tak tak, na dětské hřiště to není, ale na túru na horách úplně klidně. Mám nějaké Camper a ten vzorek docela ujde, neklouže nijak zvlášť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14616
22.11.21 21:11

Mám od Peerko (nízké kozačky, ne ty vysoké - za prvé se mi to nelíbí a za druhé je to drahé :mrgreen: ) a jsou skvělé. Podrážka je stejná jako u jejich celoroček, ale nekloužou jelikož máš kontakt se zemí, tj. koriguješ si to ;) Zima mi v nich není vůbec, jsou fakt super :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71633
22.11.21 21:34
@Cuddy píše:
@Lama Lama tak tak, na dětské hřiště to není, ale na túru na horách úplně klidně. Mám nějaké Camper a ten vzorek docela ujde, neklouže nijak zvlášť.

Dyt píšu, ze na chození v poho. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20276
22.11.21 22:17

@Lama Lama však jo, vždyť příspěvek uvádím souhlasným tak tak :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71633
22.11.21 22:24
@Cuddy píše:
@Lama Lama však jo, vždyť příspěvek uvádím souhlasným tak tak :kytka:
:kytka: já čtu blbě obvykle a dneska to je koukám ještě horší.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
756
23.11.21 00:27

Mám nižší Peerko a nezaznamenala jsem loni v zimě žádné problémy. Letos vylezli i s vysokýma kozačkama a vypadají krásně, ale já bych je neunosila, tak se budu jen kochat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3376
23.11.21 06:06

Já myslím, ze v těhotenství bys měla mít pevnější obuv, nebo nějakou podpůrnou a tak, v příliš poddajnych botách se ti noha muže “rozjet” do stran jako mne a pak se bolesti nepostavis. Přece jen ta zátěž je velká :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1676
23.11.21 06:11

@Cuddy A proč ty boty nejsou na postavení na hřiště?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20276
23.11.21 06:50

@Dobrej_tym protože mají tenkou podrážku založenou na tom, že se člověku zahřeje v „ohebných“ botách chodilo chůzí. Když se na delší čas zastavíš, je to zima.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat