Barefoot za rozumné peníze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlinemodravlocka
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 16.04.19 09:22
Barefoot za rozumné peníze

Existuje něco takového? Hledám kožené polobotky, které vydrží i trochu mokra. Cenový limit mám 2,5tis. (to je opravdu maximalni strop, už tak jsem o 1 tis. za pro mě přijatelnou cenou, víc dát nemůžu a ani nechci). Co jsem zatím objevila, tak je bohužel ještě minimálně o dalších 500 až 1000 dražší, což už mi přijde jako nehorazny byznys a zlodějina.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineKristyna.Vechtova
Extra třída :D 10202 příspěvků 1 inzerát 16.04.19 09:30

@modravlocka na FB je skupina Barefoot nejen pro děti (nebo tak nějak) tam určitě holky poradí, případně je tam i bazarové album :)

Ale vzhledem k tomu že syn má nohu vel 25-26 a boty stojí 1590,– tak nevím nevím no..

hapolda
Ukecaná baba ;) 1239 příspěvků 16.04.19 09:33

Camper :think: daji se koupit do 2,5 ale taky za 4 no :(

Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 16.04.19 09:41

@hapolda No právě. Za 2,5 jsou to jen „obyčejné“ plátěnky, abych se dostala funkčnosti tam, kam potřebuji, jsou to ty 4. Jako pokud by je vyráběli v nějaké evropské dílně a zaměstnanci by byli za práci slušně placení, asi bych byla ochotna zmáčknout slzu a třeba si je i koupit k narozeninám nebo k Vánocům. Ale s výrobou ve Vietnamu fakt ne.

hapolda
Ukecaná baba ;) 1239 příspěvků 16.04.19 09:46

@modravlocka https://damska-obuv.heureka.cz/…o-cami-oque/ jsou to klasiky, zadny echt krasavice, ale kozeny jsou ;)

iiiv
Extra třída :D 11412 příspěvků 16.04.19 09:53

Zkusila bych mrknout na fler,
já kupuji kompromisy na aliexpressu, teď se snad budou chystat i nějaké plně BF i pro dospělé

Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 16.04.19 09:54

@hapolda Díky, ale to také neklapne. Už jsou nedostupné a podle všeho to byl nějaký doprodej. Tam se se svou 41 nechytám. :?

Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 16.04.19 10:03

@iiiv Díky, na Fler mrknu.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 16.04.19 10:04

Heleďte, nemyslím to vůbec nijak rýpavě, vážně bych to chtěla vysvětlit - proč ty barefoot stojí tolik peněz? Jsou tam nějaké speciální materiály? Nebo speciální technologie? Šije se to u nás? Nebo je to prostě trend?
Já si kupuju kožené boty, šité v ČR (ne barefoot), a mezi 2 a 2,5 tisíce se dostanu s třísezónními polobotkami i podzimními-zimními kotníčkovými, bez jakýchkoliv slev a akcí, tak čím to je?

Mám barefoot sandály, které jsem si vyráběla sama za náklady, které byly 150 korun (jasně, že kožená bota je něco jiného, ale i tyhle sandálky se prodávají klidně kolem tisícovky :nevim: )

Fakt nechci být kverulant, jsem ochotná v řadě věcí si připlatit za kvalitnější, ekologičtější či etičtěji vzniklé alternativy, ale tady těm cenám nerozumím (zvlášť, když, jak už psala modrá vločka výše, se to ani nešije u nás v Evropě). :think:

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 12 inzerátů 16.04.19 10:07

No je to hrozný byznys, protože výrobní náklady na tento typ bot jsou max 200,– (a to už by byla sakra parádní useň) :roll:
Právě to řeším a ač nejsem úplně příznivcem barefoot, tak okolí mě tlačí do výroby. No tak jsem o víkendu udělala docela obstojný prototyp celkem i slušivých sandálů a nyní jsou v testovacím procesu. Náklady 50 Kč, doba výroby 4 hoďky, teď už mám šablony hotové, takže doby výroby se stáhne na cca 1 hodinu.

Mytak
Kecalka 361 příspěvků 16.04.19 10:08

@modravlocka moje ségra má úplně úžasný barefootky zimní a podzimni, kotníkové. Myslím že si je nechala ušít na fleru, kolem 2tis.

Ja bych třeba moc chtěla barefootky, protože ségra má i krásný balerinky barefoot a jsou skvělý a pohodlný, ale já prostě z etickyho hlediska nechci kožený a to je docela problem

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 12 inzerátů 16.04.19 10:09

@klamonožka no je to trendy takže na tom chtějí co nejvíc vydělat. Speciálního nebo lepšího na tom není opravdu nic.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2310 příspěvků 16.04.19 10:12
@zuzikka píše:
@klamonožka no je to trendy takže na tom chtějí co nejvíc vydělat. Speciálního nebo lepšího na tom není opravdu nic.

Nechce se mi věřit, že kdyby tam ta marže byla tak obrovská, a nesouviselo to s náklady, tak by se ta cena už konkurenčním bojem nestáhla. :think:

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 12 inzerátů 16.04.19 10:13

@klamonožka no, ale je to tak. Říkám to jako vystudovanej designér obuvi.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama