Barvení vlasu šetrně v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucynka7
Povídálka 20 příspěvků 10.09.19 10:26
Barvení vlasu šetrně

Ahojky děvčata. Řeším teď v těhotenství vlasy.
Svoje mám hezky hnědé a nebarvene. Mám kudrnate tudíž sušší.
Jenze už je mi 30 a začínají se objevovat sediny.
Barvit se mi nechce, ale budu muset no.

Nemáte některá zkušenost jak si neznicit vlasy barvou a mít barvu přirozenou k moji?

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 12230 příspěvků 10.09.19 10:35

To je těžké, protože ty šetrné barvy, prelivy apod sediny většinou neprekryji :think: pokud se nechceš barvit pravidelně tak bych možná uvažovala nad blond melirem, v tom se pár šedých vlasů ztratí. Nebo zkusit hennu. Ale ono to nebude fungovat tak že něco obarvi šedé vlasy a ostatní zůstanou přirozené.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 10.09.19 11:01

Používám masku s pigmenty Maria Nila. Počínající sediny mi zakryje.

Ou
Echt Kelišová 9024 příspěvků 10.09.19 11:46

POkud umíš barvit a nebo chodíš do příčetného salonu, tak se ti barvy nezničí. Stejně tak není problém namíchat barvu přirozená, stejná jako moje, ale o fous lepší a pak jen dobrvovar odrosty. Pokud neměníš výrazně odstín, tak se používáj jen nízká koncetrace látek, které můžou poškodit vlasy.

Hledej salony kde používají třeba Davines, nebo Wellu či L'Oreal a pravidelně se dál proškolují.

Zároveň taky ty firmy mají velmi kvalitní regenerační přípravky po barvení.

Ou
Echt Kelišová 9024 příspěvků 10.09.19 11:47

Jo a na kudrnaté vlasy, pokud to ještě neznáš chceš při péči používat tuhle metodu při mytí a regeneraci.
https://www.kudrnatevlasy.cz/…girl-metoda/

Any111
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 10.09.19 11:50

Přelivy od L'Oréal, konkrétně dialight a diarichesse dokážou zakrýt šediny, používají je v salonech a dneska už se dají i objednat na některých eshopech volně. Musíš si k tomu koupit vyvíječ a namíchat. Není to žádná věda, ale problém je v tom, že v těhotenství barvy blbě chytají. Ja jsem si dávala přeliv naposledy někdy ve 4. měsíci a už mi prostě nechtěl pořádně chytnout a hrozně rychle se mi vymyl, přitom dřív mi držel jak lepidlo :nevim: Pokud to nemáš nějak šílené, tak bych se na barvení vyprdla a nechala to až po porodu. Hlavně se nebarvi ničím z drogerie, to je cesta do pekel…

Lucynka7
Povídálka 20 příspěvků 10.09.19 12:22
@Any111 píše:
Přelivy od L'Oréal, konkrétně dialight a diarichesse dokážou zakrýt šediny, používají je v salonech a dneska už se dají i objednat na některých eshopech volně. Musíš si k tomu koupit vyvíječ a namíchat. Není to žádná věda, ale problém je v tom, že v těhotenství barvy blbě chytají. Ja jsem si dávala přeliv naposledy někdy ve 4. měsíci a už mi prostě nechtěl pořádně chytnout a hrozně rychle se mi vymyl, přitom dřív mi držel jak lepidlo :nevim: Pokud to nemáš nějak šílené, tak bych se na barvení vyprdla a nechala to až po porodu. Hlavně se nebarvi ničím z drogerie, to je cesta do pekel…

Dekuji :blush:
Ne já to určitě nechám až na potom. Jsem už 31+6 tak to vydrzim.
Rada bych se nebavila vůbec. Moje barva se mi libi, ale ty sediny tak začínají dost svítit no :D

Any111
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 10.09.19 15:25

@Lucynka7 u toho dialightu je super, že to jen tonuje, takže ti to nezmění úplně tvojí přírodní barvu. Já mám taky hrozně hezkou svojí hnědou a nechala jsem si udělat baleáž a dlouho jsem bojovala s tóny v těch světlých koncích, až jsem ji nechala odrůst a nebarvím se zas vůbec. ale sem tam nějaký šedivý vlas mám a na sluníčku to jde vidět. Zatím to neřeším a dám si maximálně po porodu zas ten přeliv. Krásně to vlasy obalí, ochrání a jsou lesklé.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 16:06

Nějak nechápu, proč je nutné si v těhotenství barvit vlasy, protože se objevují šediny. Osobně bych nebarvila, kdyžtak až po ukončení kojení.

Kajka9
Kelišová 5779 příspěvků 10.09.19 19:34

@Lucynka7 určitě žádnou ž drogerie ale poradit se s dobrým kadernikem a zkoušku citlivosti 100%!!!
Jinak jinak prelivy atd neprekryji sediny ale teď jsou hodně šetrné barvy

Váš příspěvek
Reklama