Baští krabice

14
4.6.13 13:27

Baští krabice

Holky, prave varim a muj kloucek, 9,5m, sedi na zemi a hraje si. Ted jsem na nej koukla a vidim ze se laduje krabici s pap. kapesnikama. Rostou mu zoubky a taky je to velky jedlik, ale i kdyz ten pohled na nej byl komicky, krabici jsem mu vzala. Neni to ovsem prvni, uz mi ujedl asi centimetrovou dirku v nekolika balenich (jednu v loznici, druhou v detskym…). Ja jsem mu ji vzala, ale napadlo me sem hodit do diskuze, nez mi spusti tlakovy hrnec, co mi vy ostatni vice ci mene zkusene matky k jeho krabicovemu apetitu reknete.
Poschovavat vsechny krabicky a krabice anebo jednou za uherak se nezblaznit, kdyz se zakousne anebo neresit, kdyz je to jen troska a (snad)to neni jedovate?
Diky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17563
4.6.13 13:29

Moje dítě jí papír běžně. Neřeším to.
Občas si dá i časopis. Nejradši má Epochu

Příspěvek upraven 04.06.13 v 13:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Brooucinda
4.6.13 13:30

@EvaEvaa 8o :mrgreen: Já vůbec nechci vědět co bude následovat…

• Citovat
  • Nahlásit
2429
4.6.13 13:32

Tak malá teda radši baští ty papírové kapesníky než ten obal, ale vždycky když se do nich pustí tak jí je seberu, aby se s tím nezadusila..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6226
4.6.13 13:34

Našemu zase chutnají papírový kartičky od Alberta - mluvení se zvířátky - a když je nejhůř, tak ani kapesníkem nepohrdne :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Brooucinda
4.6.13 13:34

@syselinka Já malému ted dala od kuchyň. utěrek tu rouru, aby si to osahal a domyla jsem nádobí. Jasně, že taky asi někde kousek upadl :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Tunrida
4.6.13 13:37
@Antonie Bolavá píše:
Občas si dá i časopis. Nejradši má EpochuPříspěvek upraven 04.06.13 v 13:30

To bude chytrý dítě :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
29440
4.6.13 13:39

Krabice jsou ještě fajn, ale moje dítě má mánii po všech kosmetických a čistících přípravcích od saponu na podlahu přes šampony až po makeup. :cert: Už nevím, kam to mám pořád všechno před ním schovávat a zamykat. Zakladatelko, samozřejmě mu to nenechávej jíst, ale dopředu říkám, že se tomu občas asi neubráníš a zkrátka něco ochutná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17563
4.6.13 13:41
@RadkaCh píše:
To bude chytrý dítě :mrgreen:

jasně 8) Ještě že nežere bulvár :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13073
4.6.13 13:42
@Antonie Bolavá píše:
Občas si dá i časopis. Nejradši má EpochuPříspěvek upraven 04.06.13 v 13:30
:lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13073
4.6.13 13:43

Malej už papíry a kapesníky přestal jíst, teď to u nás žere pes a až ho to přestane bavit, tak porodím dalšího strávníka :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24466
4.6.13 13:45

Taky bych se pro trochu papíru nezbláznila :lol: náš malej taky okusuje krabice, papírové kapesníčky, noviny, letáky.
Né že bych ho s vědomím toho, že to sní, posadila ke krabici s papírovým odpadem, na druhou stranu když někde objeví leták nebo kapesníčky, tak ho to nechám trochu požužlat a seberu, až když to vypadá, že si to hodlá dát místo oběda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10468
4.6.13 13:48

@EvaEvaa poschovávat to můžeš, ale najde si něco jiného a ještě chutnějšího :roll: Hele u nás to samý, všechno ožraný. Jedno schovám a za chvilku přijde s něčím jiným. Fakt jak u blbejch u nás :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1545
4.6.13 13:49

Taky jíme krabice, všeho druhu i tiskoviny, včetně bulváru :oops: - v současné době moc hodnotné četbě neholduju, a též reklamní letáky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7995
4.6.13 13:49

Nám taky strašně rád žužlá papír, dokud ho jen trhal, nebylo to tak hrozný. Nejhorší je, že jde i po drahých knihách. Teď si třeba vlezl k šuplíku v kuchyni a vyndal krabičku s papírovýma košíčkama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat