Batole a bílá káva?

3425
7.9.07 09:47

Batole a bílá káva?

Holky, myslíte, že 2 roky a čtvrt staré dítě může pít bílou kávu, teda meltu? Nebo taky kupuju Vitakávu. Dělám si ji na snídani, malá ji jednou ochutnala a ted to chce taky… :roll:

Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19249
7.9.07 10:11

Ahoj.Já myslím,že meltu může.Známí ji dceři dávají.A kojící ji přece taky může pít.
Pa pa J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
7.9.07 12:55

Jasněže může :) Kofein v ní nenajdeš.

Přeji dobrou chuť.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
7.9.07 13:16

Ahojky, určitě může, mě ji dělala jako malé babička a vím, že jsem ji měla strašně ráda. Na krabičče to je i napsané, že je vhodná jak pro děti, tak pro kojící matky. Mám pocit, že se dělává i ve školkách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.9.07 13:40

Jasne, taky delame (mala ma 2 roky) a kupuju i Caro, coz je neco jako rozpustna melta, ale trochu jinak chutna. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
28414
7.9.07 21:17

Ahoj holky :wink:
Kde se dá melta koupit? Mě jí taky babička dělávala, ale teď už není ani babička, ani melta :?
A co všechno k tomu potřebuju, mlíko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2104
7.9.07 21:31

Melta se dá koupit normálně v obchodě buď volně sypaná, nebo v sáčcích jako čaj. Já mám tu sáčkovanou a je to hrozně pohodlné. Přidám trochu mlíka a cukr a mňam mňam. Vypiju i 1,5 l denně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
7.9.07 21:41

Díky díky díky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86
8.9.07 23:09

Melta - nápoj bohů… Ale propaguju teda tu sypanou, co se musí převařit, je mnohem chutnější. Sáčkovaná je podstatně pohodlnější na přípravu (umývejte hrnec po meltě, fuj), ale potom dávkuju dvojnásobně, než je na uvedeno obalu - a po přelití určitě zakrýt hrnek!!! S mlíkem a třeba třtinovým cukrem lahůůůůdka i pro prcky! (Ačkoli naše dítě pije s nadšením jen čistou vodu, ach jo.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama