Spánek kojenců a batolat

29.5.18 18:23

Batole a spinkani

Dobrý den, chtěla bych se zeptat mám 6 měsíční holčičku. Začíná pomalu lézt. Nejčastěji spinka snami. Ve svoji spí vetsinou odpoledne. Ma normálne jedno lůžko pro dospělého s ochranym mantinelem po straně. Usíná u prsa dudlik nechce. Mám strach az začne pořádně lézt aby mi nespadla ze své postylky :?. Myslíte ze když koupim cestovní postylku ze budu mit nějakou šanci aby usinala aniž bych musela ležet vedle ni. Ze začátku kdyz jsme přišli z porodnice tak jsme zkoušeli aby spinkala sama ale hodně plakala. Tak nevím jestli teď to ma nějakou cenu. Děkuji za rady a za názory ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
899
29.5.18 18:28

No jestli tam mas volny prostor jen ten kousek od mantinelu po konec postele, tak bych se osobně nebala. Das tam nejakou zabranu, smotanou perinu, atd.
Nas kluk spi v posteli s podobnym mantinelem od 10m, slezat z postel, sedacky se naucil jeste driv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.5.18 18:35

Mantinel je 120 na délku a 40 na výšku. Tak když zadelam tu díru na konci dekou jak jste říkala tak si myslím ze by to mohlo stačit. A budu doufat za se to taky naučí slejzat než aby mi stoho padala dolu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2078
29.5.18 18:41

Náš malej by si o to stoupnul a letěl by po hlavě :think: ale každé dítě je jiné ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.5.18 18:45

No stoho mám právě strach. Ale zase nechat ji plakat v cestovní postylce. Myslím si ze by mi tam sama stejně neusnula. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
29.5.18 18:50

Koupila bych klasickou postel pro batole s vysokou zabranou. Jakmile začne na kolena a stoupat si, tak ti bude přepadávat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
899
29.5.18 19:04

My tam kluka nechavali jen na spani, takze si nestoupal. A sam neumi usinat do ted, jsou mu dva roky.
Kdyz se vzbudil, knoural nez jsme za nim prisli, nesnažil se dostat dolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.5.18 19:04

@ŽanetaHovorková Já bych to tak nechala jen pod postel dát matraci kdyby náhodou padla tak aspoň do měkkého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3154
29.5.18 19:08

V půl roce jsem začala se mnou spíci děti učit na klasickou postel se spruslemi. Nejdřív jsem je tam dávala, když jsem v ložnici uklízela, takže bdící, na bříško, bez perinky, s hračkami. Nenásilně si na ni zvykly a pak jsem je tam začala dávat na spaní od prsa, položila, šla pryč. Do cca 20 měsíců pak byly v postýlce, že které nemohli vypadnout, pak jsem vyndala sprusle, aby mohli vylézat, od dvou let spaly ve velké.

Nedokážu si představit, že by mezi těmi 6 a alespoň 18 měsíci nespaly v postýlce, že které se nemůžou dostat ven. Bylo by z toho šílené hlídací martyrium bez chvilky klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16271
29.5.18 19:09

@ŽanetaHovorková moje dcerka by z takové postele vylezla - vypadla v 7 měsících, ale každé dítě je jiné, třeba máš klidňoučkou holčičku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3462
29.5.18 19:10

.

Příspěvek upraven 31.05.20 v 22:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18488
29.5.18 19:22

@ŽanetaHovorková Slejzat z postele se nauci rychle, nase deti to umely brzo, hned po tom co si stouply, tak jsem je to zacla ucit…ale ve spanku delaji deti kotrmelce a i si sedaji, pak lehaji…mela bych strach, takovou postylku mel syn az skoro od dvou let…parkrat dokonce spadl i pres tu zabranu. Deka urcite stacit nebude.
Uspavani vyres tak, ze ji uspis v naruci nebo si s ni lehni do manzelske postele a pak ji prenes ;) delam to tak dodneska…nikdy nenechavej plakat, dite potrebuje kontakt, prituleni. Vzij se do ni, je to miminko, jak by se ti libilo usinat samotne, kdyby ses bala?

Doporucuji stranky www.prosimspinkej.cz
Uzivej si uspavani a vecerni ritualy a mazleni, az ti vyroste, bude ti to chybet :srdce: rychle to utece! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
337
29.5.18 19:37

Naše dcera by z toho vypadla, přepadla…slézat z gauče uměla brzy, ale když vidím, co za lotroviny vymýšlí v klasické vysoké dětské postýlce, tak by mě ani nenapadlo, dát ji tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.5.18 19:39

Tak já tu postylku stejně radši koupim :) pro klid na duši lepší než potom běhat po doktorech. Děkuji vám všem za rady a názory ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.8.18 16:14

Spanek 3 měsíční holčičky

Ahoj, můžete mi prosím poradit, nebo jestli nemáte někdo stejnou zkušenost.
Mala mi usinala přes den sama, jen vecer na ruce.. Ted zacala ale i pres den usinat na me, jinak hrozne place.. Horsi ale je ze jak je teď uz více vzhuru, tak usne skoro až když se blíží další kojeni a spi treba jen 15 min a vzbudi ji hlad. a takhle porad dokola,pak uz neusne Jinak nabízím ji pit i dříve ale to nechce nebo je už na to unavena. Možná jen období co musime prekonat než bude vzruru ještě dele?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama