Spánek dvouleté - polední i noční

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LucieaVaneska
Povídálka 16 příspěvků 06.05.18 17:17
Spánek dvouleté- polední i noční

Dceři jsou skoro 2 roky, od narození spí sama v postýlce, položím a usne…ted spí krásně po obědě i večer, žádné uspávání..a ted poslední týden, když jí dávám spát tak dostane takovej záchvat, že vyburcuje celej barák, už jsem z toho a prášky, nepomůže mlíko, vysvětlování…když jí ukládá táta nebo babi, tohle neudělá a spí klidně, když ukládám já tak záchvat. Jo a od kdy začali vaše děti spát celou noc? dcera stále za noc 3-4× pořebuje bud dudlik nebo cuc z flašky,,,už mi asi brzy začne hrabat a to už bych chtěla dělat na druhém ale jedině tohle mi v tom brání..díky za rady…

Reklama

Reakce:

milwinka
Kecalka 483 příspěvků 32 inzerátů 06.05.18 18:40

Neporadím, každé dítě je jiné… Můj starší syn spal od dvou let celou noc a do 3,5 let ještě spával i po obědě. Ale ten mladší už má přes dva roky a stále se budí, cca 2× za noc na kojení a usínání je taky horor. A už mi i přestal spát po obědě. Taky nevím co s ním, zkouším i různé bylinkové čaje na lepší spánek, ale efekt nic moc.

Špageta
Ukecaná baba ;) 1561 příspěvků 06.05.18 18:58

Nevím jestli poradím, ale u nás takhle končilo období poledního spaní. Od dvou let už nechtěl chodit po obědě spát. Nepomohlo nic co dříve zabíralo (čtení, lehnout si spolu atd.) Byl to hrozný nervák, nakonec jsem ho přestala dávat v poledne spát. Na druhou stranu to pomohlo k delšímu nočnímu spánku.

LucieaVaneska
Povídálka 16 příspěvků 07.05.18 12:05

Taky jsem si říkala, zda už prostě nechce chodit spát, ale ona se tak mudlá,,a jak jsem psala, když hlídá táta nebo babi, usne po oběde krásně, je celé dopo venku, utahaná je, fakt nechápu (

Špageta
Ukecaná baba ;) 1561 příspěvků 07.05.18 20:48

@LucieaVaneska A co takhle zkusit si s ní lehnout? Jakože se jde spát, maminka taky bude spát a tak.. Je to teda riskantní, že usneš opravdu taky :mrgreen: To se mi stávalo běžně :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama