Batole chrápe

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 13.12.16 20:42
batole chrápe

Ahoj maminky. Jdu si k vám pro radu. Mam syna 15m a poslední dobou v noci chrápe. Nema rymu, nic. Mohl by mít zvětšené nosní mandle už takhle malinky? Mate s tím nektera zkušenost? Diky moc za reakce. :kytka:

Reakce:

Ginuš
Hvězda diskuse 37943 příspěvků 13.12.16 20:47

@mamina89 v rodině byl takový problém a hodně jsme zjišťovali a někde bylo psáno, že to může být i kvůli měkkému patru nebo tak něco a radili navštívit doktora. Víc bohužel nepomohu. Rodiče dítěte to odmítli řešit a dítě chrápe dodnes a fakt jak starej chlap a má 7 let. Snad někdo napíše víc

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 13.12.16 20:55
@Ginuš píše:
@mamina89 v rodině byl takový problém a hodně jsme zjišťovali a někde bylo psáno, že to může být i kvůli měkkému patru nebo tak něco a radili navštívit doktora. Víc bohužel nepomohu. Rodiče dítěte to odmítli řešit a dítě chrápe dodnes a fakt jak starej chlap a má 7 let. Snad někdo napíše víc

No to bych už dávno těšila. My měli oba s manželem v dětství zvětšené nosní mandle. Byli jsme ale starší. Sice si ten zákrok nepamatuji, ale bylo kolem 4let. :nevim:

Ginuš
Hvězda diskuse 37943 příspěvků 13.12.16 20:58
@mamina89 píše:
No to bych už dávno těšila. My měli oba s manželem v dětství zvětšené nosní mandle. Byli jsme ale starší. Sice si ten zákrok nepamatuji, ale bylo kolem 4let. :nevim:

aha, tak třeba je to nosníma. Hrozně moc držím palce, ať se to vyřeší nejlépe bezbolestně. Mně brali krční mandle ve 24 a teda nebolelo to.

suvik
Nadpozemská drbna 26450 příspěvků 13.12.16 21:42

Muj syn chrapal, sli jsme na nosni mandli, mel tusim III. stupen, po zakroku mesic dobry a opet chrape. A doktor, ze pry ma velky i krcni. Tak ty jsem uz serezavat nenechala, osobne si myslim, ze ma i to mekke patro povolene a nechci chodit na podle me riskantni zakrok a nemit stejne jistotu, ze se to zlepsi.

Obcas nechrape, obcas desne. Je mi ho lito, ale pod narkozu uz s nim nejdu.

dyňa
Kecalka 271 příspěvků 13.12.16 22:23

Mala ma 4 roky a od malicka taky chrapala. Pricinou byly krcni mandle, mela je tak chronicky zvetsene(ale ruzovoucke),ze ji mezi nimi zbyvaly tak 3mm na polykani a dychani. Vzala jsem ji ke sve MUDr.,ktera ji doporucila homeopatika a kupodivu po 2 mesicich, kdyz jsem ji koukla do pusiny, mela diru o pul cm 4mm sirsi :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >