Batole nechce mít na sobě pyžamo

1011
4.4.21 18:08

batole nechce mit na sobe pyzamo

Ahoj, zajimalo by me jestli nema nekdo stejnou zkusenost. Resim takovy trochu usmevny problem. Dcera od miminka spi v dlouhych overalech (krom leta samozrejme). No, jenze je tomu asi tak tyden co ze sebe pred spanim zacala pyzamo doslova rvat. Nesnesla ho na sobe. Tak jsem si rikala, ze je ji asi teplo a dala jsem ji jen takovou kosilku. Na par dni byl klid; ale ted zacala nesnaset i tu. Tak ja vam nevim. Zas takovy vedro taky neni aby spala uplne nahata, ne? :think: Nekdo se stejnym „problemem“? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3397
4.4.21 18:17
@klenott píše:
Ahoj, zajimalo by me jestli nema nekdo stejnou zkusenost. Resim takovy trochu usmevny problem. Dcera od miminka spi v dlouhych overalech (krom leta samozrejme). No, jenze je tomu asi tak tyden co ze sebe pred spanim zacala pyzamo doslova rvat. Nesnesla ho na sobe. Tak jsem si rikala, ze je ji asi teplo a dala jsem ji jen takovou kosilku. Na par dni byl klid; ale ted zacala nesnaset i tu. Tak ja vam nevim. Zas takovy vedro taky neni aby spala uplne nahata, ne? :think: Nekdo se stejnym „problemem“? :lol:

Mam, nechávám nahatou nebo v kratasech, kalhotkach, popripade tilku, když ho vezme na milost a prikryvam…

Maji to tak 3 leta od cca 2 let a i 6 lety kluk…

Můžeš zkusit změnit prací prášek nebo krém, ale nám to moc nepomohlo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
602
4.4.21 18:19

Syn spi nahatej tak od roka a to mivame v loznici chladno i v lete :lol:. Kdyz chce, prikryje se, ale jinak mu to ocividne vyhovuje. Kdyz vecer na sobe uz nic nechce, necham ho, uprimne mi tohle fakt nestojí za diskuze a boje, nemocnej nebyl a nebyva a zas nejsem uplne zastancem kontrolovat to dite v kazdem pidi aspektu jeho zivota :nevim: Jestli te to uklidni, tak by to melo byt pro telo i zdravejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
560
4.4.21 18:24

Naše dítě je to samé. Jsou mu teda 3 a prostě je po tátovi a má rád zimu. Bydlíme ve starém baráku kde je fakt kosa a když já spím v dlouhém pyžamu na syna narvu max. kraťasy a běda když ho chci přikrýt, řekne mi že je chlap a chlapi maj rádi zimu :zed: ze začátku jsem měla potřebu to řešit, ale nakonec jsem rezignovala, nemocný nebývá tak ať si spí jak chce, je tak zvyklý odmala. V zimě teda vezme na milost pyžamo a výjimečně i peřinu tak aspoň něco

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4061
4.4.21 18:34

Moje dcera spí zase odkryta, nechce peřinu, když ji zakryju, do minuty se odkope. Nicméně nahou bych ji spát nenechala asi bych ji to oblikla, až bude spat úplně natvrdo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17772
4.4.21 18:39

Dcera chce taky jen kratasky, nekdy k tomu lehke triko. Normalni pyzama jsem davno vzdala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109
4.4.21 18:57

My to mame naopak teda..dcera by nejradsi byla cely den v pyzamu :lol: a spi pod perinou? Co treba ji dat normalni tricko a treba tenky pytel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2930
4.4.21 19:03

Mladší spí úplně nahatá, prý ji pyžamo nebo košilka v noci ruší :D Spí tak celoročně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
4.4.21 19:09

Taky jsem s pyžamem u dcery bojovala, ale nakonec je vzala na milost. Má noční košilky, tílka s kraťasy, někdy spí jen v tílku či tričku od pyžama.
Když se nechce hned po koupeli obléct řeším to tak je, že ji chvíli nechám jen nahatou a nebo v plíně a pak obléknu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5315
4.4.21 19:18

Obě mé holky se velmi nerady oblekaly a to všeobecně. Rvaly že sebe kde co. Takže pokud u vás jde jen o pyžamo, tak buď v klidu. Může být i hůř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 20:51

Moje 3,5 leta dcera zase lita doma nahatá a bosky, at je zima nebo teplo. Zasadne spi odkryta, to jsem uz vzdala ji zakrývat, pyzamo tedy zatim ted jeste snese, ale jinak spavala v triku a kalhotkach. Uz to neresim, nemocná nebyva

• Citovat
  • Nahlásit
1011
4.4.21 22:21

Jee tak to jsem rada, ze to neresime jen u nas :lol: Pripada mi zvlastni, ze driv ji to nevadilo, ale tak ji teda nebudu nutit, mozna jen v noci trosku pritopim, kdyz bude chladno. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat