Reklama

Batole při dopravní nehodě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 9 inzerátů 28.02.17 06:37
Batole při dopravní nehodě

Cizí vinou, v autobuse mhd, letěla jsem dva metry šíleným nárazem a zastavila se plnou vahou svých 95 kil, bohužel hlavičkou mého dvouletého chlapečka o tyč. nebude to mít žádné následky, jen 4 stehy a jizva na čele. Nemůžu se z toho vzpamatovat, ta krev všude, jeho křik, panika. Asi spousta z vás zažila. Nějaké rady jak normálně fungovat? Stalo se včera. Děkuju.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 28.02.17 07:39

Téééda :o

Moc držím palce, ať se z toho dostanete oba dva :/ To muselo být strašné :/ Nám se naštěstí nikdy ještě nic takové nestalo… Ale snad ti zde někdo poradí, kdo si tím prošel..

Držte se :?

Příspěvek upraven 28.02.17 v 08:20

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 9 inzerátů 28.02.17 07:43

@Andrea.Tom díky, hlavní je, že bude ok, včera večer už si hrál a smál se, jen občas za mnou přišel a říkal: „autobus udělal bác na hlavičku“. Bylo mi ho tak strašně líto…

Ter85
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 28.02.17 07:43

Ahoj, chce to jen cas, ty za to nemuzes. Mela jsem autonehodu v sestinedeli s mimcem a pomohl mi policajt, ktery mi rekl, ze statisticky kazdy jednou za zivot ma nehodu a vlastne je stesti, ze to byla „jen“ takova nehoda. Vyvazli jste s prckem, mate davku smuly vycerpanou.
Casem ty myslenky prejdou, nemohla jsem spat, neustale jsem se k tomu vracela, ale postupne to odeznelo. Me pomohli moc policajti na miste, asi maji nejakou psychologii.

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 9 inzerátů 28.02.17 07:46

@Ter85 díky moc, souhlasim, ten policista, co se mnou mluvil, byl fantastickej. Velký dík mu patří

Ter85
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 28.02.17 07:47

@Andrea.Tom

Zalovala? Kdyz nemaji zadne nasledky? Tak si predstav, ze by takovou nehofu zavinil nekdo z tvych blizkych? Kdyz hned bys lidi honila po soudech. Tohle fakt nechapu. Nehoda a prvni, co cloveka napadne je zaloba. 8o

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 28.02.17 07:50

@Ter85 tak, možná kdyby s emi to stalo, přemýšlím nad něčím jiným.. Ale co jsem zatím všude viděla, tak to lidé řeší soudně… No moje chyba, to tu opravdu nepatří :kytka:

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 9 inzerátů 28.02.17 07:52
@Andrea.Tom
@Andrea.Tom píše:
@Ter85 tak, možná kdyby s emi to stalo, přemýšlím nad něčím jiným.. Ale co jsem zatím všude viděla, tak to lidé řeší soudně… No moje chyba, to tu opravdu nepatří :kytka:

hele neomlouvej se, já to brala jako vyjádření podpory, díky :srdce:

elen-ka
Extra třída :D 11897 příspěvků 9 inzerátů 28.02.17 07:54

@Ostružka Stalo se mi něco podobného, jen ne s tak vážným důsledkem. Dcera letěla a narazila buď o kočár či spadla na zem, bylo ji něco přes 3 roky. Syna jsem měla v kočáru, naštěstí upoutaného, kočár se převrátil. Řešil to tenkrát řidič autobusu (volal dispečink), ptal se nás, zda má zavolat sanitku a dokonce řidič auta, které to způsobilo se ještě asi po dva dny po té informoval, zda je dcera v pořádku. Já to pak už dál neřešila, dcera byla v pořádku, jen trošku v šoku, lekla se.
Tak ať je malý v pořádku a nemá žádné následky. :hug:

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 9 inzerátů 28.02.17 07:57

@elen-ka bude v pořádku, jen ten šok je hnusnej, no…děkuju :)

R2
Závislačka 3581 příspěvků 28.02.17 07:59

Já měla nehodu se svými dvojčaty, když jim byly 4 měsíce, pán odbočoval tam kde neměl, přes dvě plné čáry, všichni jsme byli v šoku, nikomu se nic nestalo, jenom obě plakali s té rány, neměla jsem je ani jak utišit, ale po chvíli přišla paní s banky která byla hned na rohu a tu jednu si vzala a pomohla mi ji utišit, nakonec se pán omluvil, koupil pleny a ještě něco holkám jako omluvu takové věci se stávají, za pár dnů jsme o tom ani nevěděli, až malému vyndají stehy, tak to bude chtít čas a bude to určitě dobré :hug:

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 9 inzerátů 28.02.17 08:04

@R2 jo, já vím, potřebujem se prostě trochu oklepat, děkuju :kytka:

Ter85
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 28.02.17 08:04

@Andrea.Tom

Soudne? Jak soudne? Zavinila jsem dopravni nehodu, nikdo nemel zraneni, skody na autech se resily skrz pojistovny. Policiste nehodu vysetrili a uzavreli. Tak kdo by koho a za co mel zalovat? Diky bohu, ze jsem natrefila na normalne uvazujiciho cloveka, co ani nemyslel na sebe, ale myslel na me a na dite. Predstav si, ze zavinis ty nebo manzel nehodu, jakoukoli, neumyslne, je to vterina. Libilo by se ti, kdyby ti obet hned vyhrozovala zalobou? Zazaloval te za psychickou ujmu? Jako promin, ale rejzovat prachy na cizim nesteti, to je teda silny kafe. 8o

Preju ti, at te to v zivote nepotka. :kytka:

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 9 inzerátů 28.02.17 08:08
@Ter85 píše:
@Andrea.Tom

Soudne? Jak soudne? Zavinila jsem dopravni nehodu, nikdo nemel zraneni, skody na autech se resily skrz pojistovny. Policiste nehodu vysetrili a uzavreli. Tak kdo by koho a za co mel zalovat? Diky bohu, ze jsem natrefila na normalne uvazujiciho cloveka, co ani nemyslel na sebe, ale myslel na me a na dite. Predstav si, ze zavinis ty nebo manzel nehodu, jakoukoli, neumyslne, je to vterina. Libilo by se ti, kdyby ti obet hned vyhrozovala zalobou? Zazaloval te za psychickou ujmu? Jako promin, ale rejzovat prachy na cizim nesteti, to je teda silny kafe. 8o

ona to myslela dobře, tak už ji nech :hug: :kytka:

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 28.02.17 08:22
@Ter85 píše:
@Andrea.Tom

Pardon :) Již jsem upravila. Je fakt, že toto sem nepatří :kytka: Prostě nevím, jak bych to asi tak řešila já, když by šlo o mé dítě :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama