Batole sundavá plenu

12171
6.5.17 08:18

Batole sundavá plenu

Zdravím, všechny moje děti začaly používat nočník až kolem druhého roku. Nyní mám rok a půl letého chlapečka a pokaždé, když se počůrá, si sundá plínku (používáme pampers, tak by mokro cítit neměl) a chce si sednou na nočník. Občas si na něj sedá a teď ho vozí po kuchyni. Nicméně zatím se tam ani jednou nevyčůral, tak nevím. Možná nastal už ten čas ho tam posazovat, ale on bohužel se bohužel začne svlékat až s křížkem po funuse. Jak jste to měly s batolaty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22218
6.5.17 08:22

Buď ráda. Vysazuj co nejčastěji. Nakonec se to podaří. Asi to vlhko přece jen cítí. A vadí mu to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11724
6.5.17 08:32

Nejspis si uz zacal uvedomovat souvislost, ale jeste nepozna predem, ze se mu chce…memu synovi je o par mesicu vic a prilezitostne to udela taky…zkusila jsem ho nechat bez pliny, ale akorat cural vsude mozne, tak to zatim nechavam plavat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12171
6.5.17 08:32
@beruska9 píše:
Nejspis si uz zacal uvedomovat souvislost, ale jeste nepozna predem, ze se mu chce…memu synovi je o par mesicu vic a prilezitostne to udela taky…zkusila jsem ho nechat bez pliny, ale akorat cural vsude mozne, tak to zatim nechavam plavat…

To bude asi ten případ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14479
6.5.17 08:33

Tak posazovat co nejcasteji, treba uz k tomu dozrava rychlejs nez sourozenci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12811
6.5.17 09:42

To je ten živější, že? Můj starší je taky éro, ten začal sudávat plínu po roce, vždycky před spaním, ale pak spal pokaždé v mokrém. Musela jsem mu ji přelepovat izolepou. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
6.5.17 10:43

Záleží na tom, jaké máte doma povrchy, pokud snadno omyvatelné, nechala bych ho bez pleny, pokud máte všude koberce či jiné obtížné čistitelný, koupila bych levnější pliny, u kterých ti nebude vadit častější přebalovani. Na tohle byla super látka, přebalila jsem po každém cvrknutí a během tří dnů začlo dítě hlásit na nočník předem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.5.17 10:54

@eva valoi Tak ho zkus nechat na doma bez pleny a posazovat na nočník, třeba to rychle pochopí.. Není to zas tak výjmečné, že dítko v tomto věku dokáže být bez plen ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12171
6.5.17 15:06

@Tamtama Ano, to je ten živější, co mi z něj jde často hlava kolem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12171
6.5.17 15:07

@Alušáček Budeme to zkoušet a uvidíme, co to udělá. On tam dlouho nevydrží, vždycky tam jen sedne a honem pryč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama