Dovolená v Thajsku s 2,5 letým dítětem - Zajímalo by Vás to?

30.4.17 08:03

Dovolená v Thajsku s 2,5 letým dítětem - Zajímalo by Vás to?

Ahoj holky, byli sme 3 týdny v Thajsku s 2,5 letým dítětem a zajímalo by mě, zda by ste si chtěli přečíst nějaký deníček na toto téma. Já sama sem před cestou něco takového hledala a je toho opravdu málo. Když tak pište klidně i otázky a já to pak nějjak dám dohromady :mavam: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3056
30.4.17 08:12

@Kacenecka216 ahoj take jsme byli minulý prosinec v Thajsku s 2.5 letým :-) kde jste byli? my Phuket a pak Ko Lanta..a bylo to fajn akorát jedna vec mi tam fakt vadila a tak bych se chtěla zeptat zda mas taky tu zkusenost. vsude v moři nás „něco“ kousalo…nebylo nic vidět, blechy to nebyli - i když na ty jsme tam taky narazili…ale byl to asi plankton nějaký a kousalo to i pod plavkama a malej se pak kolikrát ani nechtěl koupat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 08:15

@axelina No my byli nejdřív v Bangkoku a pak sme jeli na Ko Chang. Tam sme byli skoroo celou dobu a pak sme jeli na 3 dny zase do Bangkoku. Jinak s tím kousáním zkušenosti nemám ale my měli zase hodně komárů a nezabíral ani repelent koupený přímo tam :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
30.4.17 08:17

Zajimalo. V Thajsku jsem na par mistech byla, moc se mi tam libi, ale s detmi se trochu bojim…takze:
Lokalita?
Zjistovala sis, zda tam funguje rychla zachrana pomoc? Nektere nemocnice jsou pry na top urovni, ale co sanitky? Sama jsem videla jednu zachranou akci a trvalo to pekne dlouho..
Jezdili jste autem nebo i s ditetem na skutru?
Jedlo dite bezna thajska jidla v obyc. restauracich/na ulici? Melo dite nejake potize?
Jezdili jste na vylety „mimo“civilizaci (prales, NP,..)?
Dekuji:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40138
30.4.17 08:52

Určitě bych si takový deníček přečetla mnohem radši než stopadesátý o porodu. Takže jen do toho :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
30.4.17 08:54

Mě by to zajímalo po finanční stránce, kolik to stálo, kde jsi na to vzala apod. mám kamarádku která si zásadně jezdí na super dovolené na které si půjčuje a pak to rok splácí :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
40138
30.4.17 09:02
@Doe_Jane píše:
Mě by to zajímalo po finanční stránce, kolik to stálo, kde jsi na to vzala apod. mám kamarádku která si zásadně jezdí na super dovolené na které si půjčuje a pak to rok splácí :mrgreen: :mrgreen:

A na tom je něco špatného, když to zvládá splácet? Spoustu lidí sinpujcuje na blbosti. Takhle má alespoň skvělé zážitky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18244
30.4.17 09:04
@Doe_Jane píše:
Mě by to zajímalo po finanční stránce, kolik to stálo, kde jsi na to vzala apod. mám kamarádku která si zásadně jezdí na super dovolené na které si půjčuje a pak to rok splácí :mrgreen: :mrgreen:

8o prekvapive vetsina lidi na dovolenou vydela penize..V praci.
Nikdy by me nenapadlo, se kohokoli ptat, kde na to vzal 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
30.4.17 09:04

@Doe_Jane letenky do Thajska - 9 tis.

letenky do Řecka 7 tis. :nevim: Jeli jsme do Řecka, ale trochu jsem se podivila :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
30.4.17 09:13

Vsak ho napis. Ja si ho prectu rada. Cestovani me bavi, na Ko Changu jsme stravili asi tyden, rada si zavzpominam.

• Citovat
  • Upravit
6521
30.4.17 09:53

Ráda si ho přečtu my se chystáme s dětmi po čtvrté, když jsme byli prvně mladšímu bylo taky 2,5 :D
@Ne85 My jsme nikdy žádné potíže neměli, tudíž jsme lékařskou péči nevyužili, jen já jednou, když mě začlo bolet ucho, zašla jsem si na takovou malou kliniku, kde mi dali kapičky a za dva dny bylo po problému. Jezdili jsme s dětmi i na skůtru, ale jako přiznám se že jsem měla strach, přece jen těch sedřených je tam vidět spousta i jsme viděli jednu nehodu.
Jedli jsme všude a vše, starší chtěla ochutnat i pražené červy.
Co se týče peněz pokud chce jet člověk na stejnou dobu někam po Evropě za čtyřčlennou rodinu zaplatí víc než za Thajsko
Jinak jsme byli Pattaya, Ko Chang, Ao Nang, Ko Lanta, Ko Samui, Ko Phangan, Ko Tao teď se chystáme na Phuket a pak se uvidí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
30.4.17 10:06
@Eemii píše:
Nikdy by me nenapadlo, se kohokoli ptat, kde na to vzal 8o

proč ne? mě to zajímá jestli na to šetřila nebo to třeba vyhrála atd. co je na tom špatného to nevím

• Nahlásit
  • Citovat
Doe_Jane
30.4.17 10:08
@EmmaAnna píše:
@Doe_Jane letenky do Thajska - 9 tis.letenky do Řecka 7 tis. :nevim: Jeli jsme do Řecka, ale trochu jsem se podivila :nevim:

to je super cena za to Thajsko jsem vůbec nevěděla že to je tak levné, ale není tam pak drahé ubytování apod.? tohle mě právě zajímá, ta finanční stránka… takové tipy jsou lepší než blafy o porodech

• Nahlásit
  • Citovat
Doe_Jane
30.4.17 10:09
@lucenka píše:
A na tom je něco špatného, když to zvládá splácet? Spoustu lidí sinpujcuje na blbosti. Takhle má alespoň skvělé zážitky.

tak nemá žádnou rezervu ale byla na Maledivách :mrgreen: z toho se nají…

• Nahlásit
  • Citovat
31425
30.4.17 10:11
@Eemii píše:
Nikdy by me nenapadlo, se kohokoli ptat, kde na to vzal 8o

ano, to je tak trochu buranský dotaz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama