Dovolená v Thajsku s 2,5 letým dítětem - Zajímalo by Vás to?

690
30.4.17 08:03

Dovolená v Thajsku s 2,5 letým dítětem - Zajímalo by Vás to?

Ahoj holky, byli sme 3 týdny v Thajsku s 2,5 letým dítětem a zajímalo by mě, zda by ste si chtěli přečíst nějaký deníček na toto téma. Já sama sem před cestou něco takového hledala a je toho opravdu málo. Když tak pište klidně i otázky a já to pak nějjak dám dohromady :mavam: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3224
30.4.17 08:12

@Kacenecka216 ahoj take jsme byli minulý prosinec v Thajsku s 2.5 letým :-) kde jste byli? my Phuket a pak Ko Lanta..a bylo to fajn akorát jedna vec mi tam fakt vadila a tak bych se chtěla zeptat zda mas taky tu zkusenost. vsude v moři nás „něco“ kousalo…nebylo nic vidět, blechy to nebyli - i když na ty jsme tam taky narazili…ale byl to asi plankton nějaký a kousalo to i pod plavkama a malej se pak kolikrát ani nechtěl koupat :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
690
30.4.17 08:15

@axelina No my byli nejdřív v Bangkoku a pak sme jeli na Ko Chang. Tam sme byli skoroo celou dobu a pak sme jeli na 3 dny zase do Bangkoku. Jinak s tím kousáním zkušenosti nemám ale my měli zase hodně komárů a nezabíral ani repelent koupený přímo tam :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33
30.4.17 08:17

Zajimalo. V Thajsku jsem na par mistech byla, moc se mi tam libi, ale s detmi se trochu bojim…takze:
Lokalita?
Zjistovala sis, zda tam funguje rychla zachrana pomoc? Nektere nemocnice jsou pry na top urovni, ale co sanitky? Sama jsem videla jednu zachranou akci a trvalo to pekne dlouho..
Jezdili jste autem nebo i s ditetem na skutru?
Jedlo dite bezna thajska jidla v obyc. restauracich/na ulici? Melo dite nejake potize?
Jezdili jste na vylety „mimo“civilizaci (prales, NP,..)?
Dekuji:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lucenka
30.4.17 08:52

Určitě bych si takový deníček přečetla mnohem radši než stopadesátý o porodu. Takže jen do toho :palec:

  • Citovat
  • Upravit
Doe_Jane
30.4.17 08:54

Mě by to zajímalo po finanční stránce, kolik to stálo, kde jsi na to vzala apod. mám kamarádku která si zásadně jezdí na super dovolené na které si půjčuje a pak to rok splácí :mrgreen: :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
lucenka
30.4.17 09:02
@Doe_Jane píše:
Mě by to zajímalo po finanční stránce, kolik to stálo, kde jsi na to vzala apod. mám kamarádku která si zásadně jezdí na super dovolené na které si půjčuje a pak to rok splácí :mrgreen: :mrgreen:

A na tom je něco špatného, když to zvládá splácet? Spoustu lidí sinpujcuje na blbosti. Takhle má alespoň skvělé zážitky.

  • Citovat
  • Upravit
21914
30.4.17 09:04
@Doe_Jane píše:
Mě by to zajímalo po finanční stránce, kolik to stálo, kde jsi na to vzala apod. mám kamarádku která si zásadně jezdí na super dovolené na které si půjčuje a pak to rok splácí :mrgreen: :mrgreen:

8o prekvapive vetsina lidi na dovolenou vydela penize..V praci.
Nikdy by me nenapadlo, se kohokoli ptat, kde na to vzal 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3395
30.4.17 09:04

@Doe_Jane letenky do Thajska - 9 tis.

letenky do Řecka 7 tis. :nevim: Jeli jsme do Řecka, ale trochu jsem se podivila :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6565
30.4.17 09:53

Ráda si ho přečtu my se chystáme s dětmi po čtvrté, když jsme byli prvně mladšímu bylo taky 2,5 :D
@Ne85 My jsme nikdy žádné potíže neměli, tudíž jsme lékařskou péči nevyužili, jen já jednou, když mě začlo bolet ucho, zašla jsem si na takovou malou kliniku, kde mi dali kapičky a za dva dny bylo po problému. Jezdili jsme s dětmi i na skůtru, ale jako přiznám se že jsem měla strach, přece jen těch sedřených je tam vidět spousta i jsme viděli jednu nehodu.
Jedli jsme všude a vše, starší chtěla ochutnat i pražené červy.
Co se týče peněz pokud chce jet člověk na stejnou dobu někam po Evropě za čtyřčlennou rodinu zaplatí víc než za Thajsko
Jinak jsme byli Pattaya, Ko Chang, Ao Nang, Ko Lanta, Ko Samui, Ko Phangan, Ko Tao teď se chystáme na Phuket a pak se uvidí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
30.4.17 10:06
@Eemii píše:
8o prekvapive vetsina lidi na dovolenou vydela penize..V praci.
Nikdy by me nenapadlo, se kohokoli ptat, kde na to vzal 8o

proč ne? mě to zajímá jestli na to šetřila nebo to třeba vyhrála atd. co je na tom špatného to nevím

  • Citovat
  • Upravit
Doe_Jane
30.4.17 10:08
@EmmaAnna píše:
@Doe_Jane letenky do Thajska - 9 tis.letenky do Řecka 7 tis. :nevim: Jeli jsme do Řecka, ale trochu jsem se podivila :nevim:

to je super cena za to Thajsko jsem vůbec nevěděla že to je tak levné, ale není tam pak drahé ubytování apod.? tohle mě právě zajímá, ta finanční stránka… takové tipy jsou lepší než blafy o porodech

  • Citovat
  • Upravit
Doe_Jane
30.4.17 10:09
@lucenka píše:
A na tom je něco špatného, když to zvládá splácet? Spoustu lidí sinpujcuje na blbosti. Takhle má alespoň skvělé zážitky.

tak nemá žádnou rezervu ale byla na Maledivách :mrgreen: z toho se nají…

  • Citovat
  • Upravit
36504
30.4.17 10:11
@Eemii píše:
8o prekvapive vetsina lidi na dovolenou vydela penize..V praci.
Nikdy by me nenapadlo, se kohokoli ptat, kde na to vzal 8o

ano, to je tak trochu buranský dotaz.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3395
30.4.17 10:14

@Doe_Jane jen jsem chtěla říct, že snad jsou lidi, co někam jedou a nemusí to být hned na dluh :nevim: tvoje otázka zní jako „kde jsi na to vzala“

neptala ses „kolik stojí letenky“, třeba :nevim: za mě to taky vyznělo dost buransky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin