Bazální teplota

6
18.12.06 13:09

Bazální teplota

Ahoj všichni! Jdu k vám pro radu. Půl roku se snažíme o potomka. Se svou novou gynekoložkou jsem se dohodla, že nejprve si budu měřit bázální teplotu a pak přijde na řadu nějaká případná léčba. Už si měřím třetí měsíc. Po menstruaci šla teplota vždy mírně nahoru. Po té poslední menstruaci se to už několik dní (asi 8) nechce hnout od 36,1 nebo 36,2. Podle menstruační kalendáře bych s touto teplotou měla mít menstruaci, je to v „červeném“ poli. Nechce se mi kvůli takové blbině volat doktorce. Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost co to jako znamená? Znamená to, že tenhle cyklus je anovulační? Jsem tak zblblá, že jsem zkoušela i víc teploměrů, kdyby náhodou byla chyba „na přijímači“. Díky za vaše rady. Zdraví Laluš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

370
18.12.06 13:36

ahoj lalus :D
v prvni pulce cyklu jsou teploty o 0,3-0,5 i vic 8) nizsi nez v pulce druhe. delka cyklu se muze menit - stres, nemoc, cestovani apod. takze se nedes, kdyz nejsi tabulkova :lol: . hodne uspechu pri snazeni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
370
18.12.06 13:39

dodatek 8) : ovu muze byt bez problemu i po 20DC. Kdyby se ti ale teploty drzely nizko cely cyklus, znamenalo by to anovu - ale i uplne zdrava zenska nemusi mit ovu vzdy :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
533
5.1.07 09:46

Ahoj holky, chtela bych se poradit, snazim se od září o mimi a nic, teď jsem se odhodlala k meření BT a docela mě vyděsilo že je 37,0 a jsem 5.den cyklu, je to normální?Nic na mě neleze, má někdo taky takovou zkušenost?A ještě bych se chtěla zeptat, jak je to s ovulací když mi praskne cysta na vaječníku, může se taky uvolnit vajíčko?Moc díky za názory.Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
5.1.07 12:35

zuzka- skus sa opytat na www.modrykonik.cz a tam na mereni BT. Tam su fakt hotove expertky. Drzim palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
533
5.1.07 13:46

Díky moc, už jsem tam nakoukla :lol: Snad mi nekdo poradí, jsem z toho blázen.Budu měřit dál a uvidím jak to bude vypadat, i když dávat si budík o víkendu na 5,00 je teror! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
370
5.1.07 14:11

na to si zvyknes 8) , kazdopadne to stoji za to. i kdyz ta hodka navic neudela nic hrozneho, nekdy si taky prispim :wink:

http://tickers.TickerFactory.com/…5f40/ttc.png

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama