Bazální teplota a graf

19.11.19 16:36

Bazální teplota a graf

Ahoj všem :) mám otázky na ženy co mají zkušenosti s merenim bazální teploty a vyznání se v grafu…já jsem bezradná… Byla ovu a mám šanci že se povedlo početí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

80
19.11.19 17:52

@AnetaČ644 ovu byla podle mě tak jak to aplikace zvýraznila a pokud ti teploty neklesnou cca 15 dní od ovu, tak bych si udělala test :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.19 17:56
@alibear píše:
@AnetaČ644 ovu byla podle mě tak jak to aplikace zvýraznila a pokud ti teploty neklesnou cca 15 dní od ovu, tak bych si udělala test :)

Tak děkuji :) počkám teda ještě týden…MS čekám o víkendu tak uvidíme jestli potvora přijde :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
21.11.19 20:00
@AnetaČ644 píše:
Tak děkuji :) počkám teda ještě týden…MS čekám o víkendu tak uvidíme jestli potvora přijde :D

Tak přeji, aby nepřišla :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.19 21:34

@alibear zatím to vypadá pořád dobře :potlesk: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
24.11.19 12:13

Graf

Ahoj, začala jsem též ze sebe poznáváním. Moc tomu ještě nerozumím. Jen jsem nejspíš už poznala na grafu ovu a i podle jiných příznaků těla.
Chci se ale zeptat. Jak koukám na grafy jiných tak jsou teploty kolísavé, některé méně některé více a s toho jsem dost nervózní. Ja ji mám převážně stálou. Je to normální, nebo je v něčem problém? Děkuji. :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.19 12:33
@Adiss1 píše:
Ahoj, začala jsem též ze sebe poznáváním. Moc tomu ještě nerozumím. Jen jsem nejspíš už poznala na grafu ovu a i podle jiných příznaků těla.
Chci se ale zeptat. Jak koukám na grafy jiných tak jsou teploty kolísavé, některé méně některé více a s toho jsem dost nervózní. Ja ji mám převážně stálou. Je to normální, nebo je v něčem problém? Děkuji. :nevim: :nevim:

Ahoj :) já myslím že je to úplně v pohodě…každá žena to má jinak..tak ty to máš víc vyvážené no :nevim: ale problém bych v tom neviděla :) já už teda přestala měřit protože u mě se hned první měsíc měření bt vydařilo :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
24.11.19 12:45

@AnetaČ644
To moc moc gratuluji :D a děkuji, nedalo mi to. Pořád jsem si rikala jestli není něco špatně.
Přála bych si aby mi to taky vyšlo. Sice jsme si dali s manželem volný průběh ale nějak mi to nedá :lol: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.19 13:36
@Adiss1 píše:
@AnetaČ644
To moc moc gratuluji :D a děkuji, nedalo mi to. Pořád jsem si rikala jestli není něco špatně.
Přála bych si aby mi to taky vyšlo. Sice jsme si dali s manželem volný průběh ale nějak mi to nedá :lol: :pankac:

Děkuji děkuji :srdce: ženský to nikdy nedá..znam to..taky doma slyším že na to jdu moc vědecky a že měření teploty nemůže pomoct…tak se těším až mu to zítra řeknu :mrgreen: ten bude koukat :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
25.11.19 06:42

Ahoj holky, taky se chci poradit se zkušenějšími :-) Nejsem si jistá jestli podle BT proběhla ovu. Test jsem měla krásně pozitivní 14 DC a FF mi ovu vyznačila, ale zaráží mě, že teploty stouply velmi málo viz. obrázek. Obvykle mívám poovulační teploty 36,6.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
26.11.19 09:23

@AnetaČ644 Ahoj, tak jsem nakonec zjistila problém :zed: :zed:
Já psala do grafu 36.02 místo 36.20 :lol: :lol:. Po upravení už mi to taky všelijak lítá. No nejsem střevo :think: :lol: :lol: :potlesk:. Hlavně že jsem na to přišla. :lol: :lol: ale mám v tom teď zmatek :lol:
A Jak to dopadlo doma, uznal že věda nakonec zvítězila? :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Ja na svůj graf pořád čučim a modlim se aby mi to klapko a ms nepřišla, ale v grafu pořád nevidím jestli to klaplo :palec: :palec:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 09:57
@Adiss1 píše:
@AnetaČ644 Ahoj, tak jsem nakonec zjistila problém :zed: :zed:
Já psala do grafu 36.02 místo 36.20 :lol: :lol:. Po upravení už mi to taky všelijak lítá. No nejsem střevo :think: :lol: :lol: :potlesk:. Hlavně že jsem na to přišla. :lol: :lol: ale mám v tom teď zmatek :lol:
A Jak to dopadlo doma, uznal že věda nakonec zvítězila? :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Ja na svůj graf pořád čučim a modlim se aby mi to klapko a ms nepřišla, ale v grafu pořád nevidím jestli to klaplo :palec: :palec:.

No tak super :) teď se v tom dá vyznat :) nemůže ti teplota klesnout pod tu přerušovanou čáru..pokud klesne přijde MS…když se bude držet nad tou čarou máš vyhráno :) :srdce: to víš že uznal…neměl na to co říct :lol: :lol: ale byl opravdu šťastný :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
26.11.19 10:09

@AnetaČ644 poradila bys mi i s tím mým grafem výše? :-) Všude čtu, že je pravidlo tři po šesti, které bych tím pádem nesplnila, ale ovu test byl pozitivní a teploty se teď drží nad čarou i když nízko. Nikdy jsem to takhle neměla, tak jsem z toho jelen :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
27.11.19 01:10

Ahoj holky, taky se přidám s mou zkušeností. S manželem už jedno dítko máme a už pár měsíců jsme se pokoušeli o sourozence, ale pořád se nedařilo. Už mě to přestalo bavit a řekla jsem si, že asi zkrátka na další těhu není mé tělo připravené. Ale BT jsem si měřila i přesto dál, ikdyž jsem se už o nic nesnažila. Jenže po pár dnech jsem koukla na křivku a říkám si “panebože, vždyť to je celé rozlítané, vůbec se v tom nevyznám, ani nejde poznat ovulace, tak na to kašlu” jenže pak mi vynechala pár dní menses, tak jsem znovu začala měřit a hle. KONEČNĚ to vyšlo, mám to potvrzené. :palec: :dance: :srdce:…ale teď k otázce… jak se to sakra mohlo po těchto nejasných teplotách stát? Vždyť to vypadalo celé na nic. :D Vyznáte se v tom některá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
27.11.19 10:35

@AnetaČ644 děkuji za info. No nevím..teplota se 3 ti den drží stejně 36.9. Nedalo mi to a zkusila jsem test. Mám 3 dny do MS. Chvili jsem se radovala ale pak me to přešlo :,( :,(. Jak to stoupalo tak se ukázala slaboucka druhá čárka ale hned po zaschnuti úplně zmizela. Až si říkám jestli jsem neměla halucinace :D :D. Tak musím ještě počkat ty dloooouhé 3 dny :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama