Bazén plavky vs. plenka do vody

187
22.5.16 08:02

bazén plavky vs.plenka

Ahoj holky. Chci se zeptat. Syn má 1,5 roku. ještě nechodí sám na nočník (jen občas). Jak to s takovými dětmi děláte v létě na bazéně? Koupily jste plavky, nebo dáte plenu a tu plenu po každém pobytu ve vodě vyměníte :think:? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Mufina
22.5.16 08:10

Koupila jsem plavky pro mimina/batolata http://www.branakdetem.cz/search.php?… zachytí případnou stolici, čůrání propustí. Existujou i koupací pleny, ale ty mě přišly k ničemu, strašně se nacucaly vodou, navíc čůrání pustí taky.

• Citovat
  • Nahlásit
3300
22.5.16 08:30

Určitě plavky. v tohle věku sice děti rostou, ale kolem prdylky až tak moc ne, tak jim vydrží. nejde o tom, ža by nasákly moč a nepostili ji - to stejně neudělají, ale aby zadržely případná hov…:):) takže musí mít gumičky kolem stehen. my máme tenhle typ a spokojenost.

http://www.branakdetem.cz/…ute-more.htm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2302
22.5.16 08:43

V tomhle věku jsme už používali plavky, jednoduše proto že do koupacích plen se už nevešel - dělají je jak na panenky :roll: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11416
22.5.16 08:44

Dcera měla plavky od Pop-in a spokojenost na obou stranách. Plenky do vody jsem nikdy nekupovala, přijde mi to jako nesmysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15332
22.5.16 08:47

Mela jsem plenky do vody i plavky. Plavky mi prisly lepsi. Klasicke plenky do bazenu urcite nedavej. Jo a jeste nektere bazeny koupaci plenky nepovoluji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
22.5.16 09:01

Vzhledem k tomu, že nočník ignoruje tak budu dávat plenky do vody (na veřejných koupalištích).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
22.5.16 09:03

@nozu jj,mela jsem na mysli koupací plenky, ne obyčejné, to by mě ani nenapadlo ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
22.5.16 09:04

Oki, dekuju. Koupíme plavky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5827
22.5.16 09:38

My meli take plavky od uplneho zacatku, co jsme zacali chodit s malou na koupak, coz bylo asi v 5 mesicich. Prodavaji specialni plavky podle vahy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7189
22.5.16 10:02

@Akivasha A ten můj se pořád vejde do těch nejmenších. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6483
22.5.16 10:07

Plínkové plavky z DM :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3620
22.5.16 10:22

@budgielady ono je jedno jestli jednorazova koupaci plenka nebo plavky pro miminka, curani nezadrzi ani jedna z nich, je to jen kvuli pripadne stolici. Synek plave od 5 mesicu a mel rovnou kojenecke plavecky popolini, ty jednorazove mi prisly divne a neprakticke.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10211
22.5.16 11:31

Stolici nezadrží ani gumičky okolo stehýnek, ani plavací plenky, mám osobní zkušenost. Hovínko se začne rozpouštět a to se stejně přes ty plavky do vody dostane.
Ale měli jsme už od miminka plavky, plavací plenka mi připadá nechutná, tu jsme použili jen v nouzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2302
22.5.16 11:35

@Raduš.ka44 My máme velké prdelky :mrgreen: Ne, ale malý má po manželovi takovou sošnou postavu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat