15m - noha v sádře

20.5.16 17:16

15m - noha v sádře

Ahoj, dneska si náš 15m syn zlomil nohu, má ji v sádře. Nesmí na ni stoupat a dost ho to bolí. Máte nějaké rady a tipy, jak to zvládnout? S koupáním, převalováním ve spánku, oblékáním, přebalováním (chce jen ve stoje)… A hlavně co s ním celý den dělat? Jak ho zabavit? Díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

M-A
654
20.5.16 17:28

Mela sem u syna ve 27 mesicich.. byl to mazec nevydrzel na to nestoupat, max prvni tyden. Ven jen v kocarku, hodne pohadky, kreslit a naucil se nosit… taky lest po ctyyrech. Pevne nervy preju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.5.16 18:43

No, právě na kreslení a pohádky je malej. Největší zábava je obcházení nábytku :roll: Knížky mu vydrží chvilinku, rád třídí kolíčky na prádlo, u toho vydrzí sedět tak deset minut, ale co ten zbylý čas? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6705
20.5.16 19:14

@galantni jelenice To, ze si nesmi stoupat, pochopi po nekolika dnech, kdy ho budes porad sundavat dolu. Je to stres a hodne place. Koupani byl orisek, zvlaste v jedne osobe. Z pradelni snury jsem ustrihla cca 2m a svazala dohromady. Do vany je treba napustit 5 cm vody, aby nestudily zada. Dite svlect, zabalit sadru do potravinou folie, provleknout snuru kolem sadry (jako treba snurku k fotaku, pevne, aby se nehla) a zbylou smycku si hodit za krk. Takze si vysku, jak je noha vysoko nad vodou reguluji tim, jak se narovnam nebo skrcim nad vanou. Dite celou dobu ve vane lezi a ja muzu mydlit a sprchovat. Fungovalo to skvele. Jen boli zada. Vsichni rikali, ze bych si to mela nechat patentovat. Snad to pujde pochopit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.5.16 21:17

@tulipán moc děkuji, vyzkoušíme. Dneska jsme to ve dvou zvládli, ale sama bych to nezvládla ani omylem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6705
20.5.16 21:25

@galantni jelenice Vyzkousej, snad se to da nejak pochopit. Ja uz jsem pak koupala jen sama a bylo i fajn, ze se mohl porochnit na zadech ve vane a trochu si nahrat zada, dokud me nebolely zada. Ve dvou to byla s muzem vzdycky srtkanice a rodeo, nejak jsme se nemohli sehrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2590
20.5.16 21:50

Dcera měla ve dvou letech zlomenou nohu bérec lýtková i holení kost a sádra až pod zadek. Dr nám řekl že by na ni stoupat neměla ale že u dětí se to nedá vysvětlit tak když si bude stoupat že nevadí. Tak si po týdnu veselá po bytě chodila.
My nekoupali vůbec neb s tou sádrou až k rozkroku to ani nešlo jen jsem ji omyvala ve stoje. Jinak chodila jsem s ní hlavně ven v kočárku to jí zabavilo nejvíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama