Bazény Letňany, Neratovice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fanča
Kecalka 249 příspěvků 03.06.10 10:44
bazény letňany, neratovice

Mám dotaz, jestli někdo chodíte do těchto bazénů na plavčo a jak jste spokojení??? Díky!

Reakce:

Princess
Ukecaná baba ;) 2436 příspěvků 2 inzeráty 03.06.10 10:50

Chodíme do Letňan do toho aquaparku. Je to fajn, ale až pro trochu větší děti a nesmí být moc nerváno. Je to tam na můj vkus dost malé.

Laya
Kelišová 6479 příspěvků 03.06.10 12:21

Já osobně bych s dítěteme do Letńan plavat nešla, je to tam příšerně přechlorovaný a spousty lidí už si od tam odnesli nějakej suvenýr, v podobě vyrážek, plísní atd. My chodíme plavat do Hloubětína, je tam slaná voda a celkově míň lidí.

BohunkaP
Extra třída :D 14950 příspěvků 03.06.10 13:34

Chodili jsme do Lagoonu a naprosto bez problémů. Jen ty šatny jsou trochu adrenalinové, je tam málo místa, ale s jedním dítětem se to dá v pohodě zvládnout… :lol: A instruktorka Táňa byla úžasná, za tu by mi stály i mnohem horší podmínky :-P

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62961 příspěvků 3 inzeráty 03.06.10 16:32

Já můžu ze zkušenosti doporučit jak Hloubětín - slaná voda, tak Neratovice - málo lidí, klid, vířivka :-)

Hanka1
Extra třída :D 13518 příspěvků 03.06.10 18:51
BohunkaP píše:
Chodili jsme do Lagoonu a naprosto bez problémů. Jen ty šatny jsou trochu adrenalinové, je tam málo místa, ale s jedním dítětem se to dá v pohodě zvládnout… :lol: A instruktorka Táňa byla úžasná, za tu by mi stály i mnohem horší podmínky :-P

Chodime plavat do Letnan od sesti mesicu a nikdy zadny problem. Ted plavu s Tanou a opravdu je strasne fajn, i kdyz jsme v obdobi bojkotu (2 roky). Kdyz jsem chodila na nahrady v utery rano, tak tam vzdy chodil pan v bilem plasty a nabiral do zkumavek z kazdeho bazenu, takze je i dost a pravidelne kontrolovan.

Do Neratovic jsem taky chodila, bazen fajn - i ten maly detsky, ale satny jsou hnus, snad pamatuji doby, kdy bazen staveli a sprchy byl humus - chuchvalce vlasu a chlupu :poblion: , ale byla jsem tam naposled jako tehule, ale o zadne rekonstrukci nevim…

ZuzaM
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 04.06.10 22:14

Na plavání dětí rozhodně doporučuji Motýlek v Letňanech, s tím se nedá plavání jinde vůbec srovnat. Teplá voda v bazénu, není přechlorovaná, spousta hraček, naprosto super zázemí v šatnách, herna s barem, čisto, max 5 dětí na kurz, individuální přístup. Chodili jsme tam rok, zkusili jsme i jiné plavání, ale tohle bylo nejlepší.

fanča
Kecalka 249 příspěvků 07.06.10 10:11

Zuzo móc děkuju. O tomhle plavání jsem vůbec nevěděla, mám to kousek a vypadá to pěkně. Hlavně se mi líbí, že to je neveřejný bazén. Tak už jsem tam psala, že bych se přišla podívat :-D
Plavu s malou od 3 měsíců v Kenny klubu, tak jsem dost háklivá na čistotu. Akorát by se nám teď hodilo něco, co bych měla blíž…
Všem děkuju!!!

alhena
Ukecaná baba ;) 1082 příspěvků 05.01.12 22:04

Ahoj, chodíte někdo do Neratovice na aqua aerobic? Ráda bych věděla, jak se Vám tam líbí, co lektor/ka, kdo tam chodí, atd. Díky :kytka:

jaaaara 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.12 20:00

Letňany jsou naprosto nejhorší zážitek z návštěv bazénů a akvaparků za několik let.Sympatická na tomto bazénu je snad jen cena a snad i tobogán, když zrovna není fronta až do půli schodiště, jinak pro rodiny s malými dětmi absolutně nevhodné. Naprosto stísněné a poddimenzované šatny a sociální zařízení, lidi zakopávající o sebe na neustále mokré podlaze v úzkých uličkách mezi miniaturními skříňkami, špinavé a nefungující sprchy a WC, v neděli odpoledne narváno. Nikde žádná lavička u skříněk, skříňky jak kotec pro králíka. Dětské brouzdaliště absolutně miniaturní. Tenhle bazén s tobogánem a příslušenstvím (akvapark je na to příliš honosné pojmenování) rozhodně NEVER MORE.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >