Plavání v Písku nebo okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
šóšannáh
Kelišová 5799 příspěvků 28.05.10 19:55
plavání v Písku nebo okolí

ahojky
nemáte prosím někdo info o plavání miminek v Písku či blízkém okolí ?? Moc děkuji

Reakce:
neczuz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.10 20:14

organizované kurzy asi nejsou. Hleadla jsem a jediné , co je je plaváček od 3 let. :cry: Do píseckého bazénu pouští bez omezení věku.

šóšannáh
Kelišová 5799 příspěvků 28.05.10 20:52
neczuz píše:
organizované kurzy asi nejsou. Hleadla jsem a jediné , co je je plaváček od 3 let. :cry: Do píseckého bazénu pouští bez omezení věku.

tak to je na prd :think: takže mi nezbude nic jiného než jezdit zase do Tábora :nevim:

petrajda
Závislačka 2752 příspěvků 28.05.10 23:11

Ahojky,

plavání v Písku je - tady je odkaz . Já jsem k nim chodila do Milevska a bylo to prima. Chtěla bych teď chodit i s prckem, ale bohužel nemám hlídání na staršího.

Jezdí i domů na vaničky.

Kdyby Tě zajímala ještě najaká info, tak sem písni.

P.

šóšannáh
Kelišová 5799 příspěvků 30.05.10 10:15
petrajda píše:
Ahojky,

plavání v Písku je - tady je odkaz . Já jsem k nim chodila do Milevska a bylo to prima. Chtěla bych teď chodit i s prckem, ale bohužel nemám hlídání na staršího.

Jezdí i domů na vaničky.

Kdyby Tě zajímala ještě najaká info, tak sem písni.

P.

jéje moc děkuji :hug: :mavam:

Simík78
Kecalka 130 příspěvků 30.09.10 12:41
Moc díky za odkaz

Zaplať pánbůh, že jsem se konečně kočkala nějakého odkazu na plavání v Milevsku. Už jsem myslela, že budeme muset jezdit kdovíkam. Plavání s dětmi, jsem zažila už s kamarádkou na severu čecha a bylo to něco úchvatnýho :-)

Radanka28
Povídálka 47 příspěvků 30.09.10 17:39

Ahoj, jen pro doplnění kurz viz odkaz výše začal před 14dny,jak v Milevsku, tak v Písku v hotelu Amerika.Je možnost chodit plavat i na plavecký stadion (myslím,že už od půl roku),ale nevýhodou je trochu teplota vody, ale cena je tu zase výrazně nižší.Pokud bys chtěla, můžu ti poslat kontakt na plavání na plavečáku. My jsme začali chodit na Ameriku a teplota vody je tam ok, cca 33st a po plavání se jde s prcky do sauny a pak tě ještě naučí masírovat miminko :-D .

Simík78
Kecalka 130 příspěvků 01.10.10 07:08

Ahoj…jéé, moc díky. Tak nám ještě půl roku není, ale v Mostě se v Chobotničkách může chodit už od šesti neděl. Nu tak si tedy ještě počkáme…A raději bych tu vodu teplejší, aby malej neutrpěl šok a už vůbec mi do tý vody nechtěl :-( :wink:

petra1978
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.12 09:11
plavání pro děti od 2 let

Ahoj chci se jen zeptat, na plavání do toho hotelu Amerika můžu chodit i se svým dvouletým capartem? Jsou tam nějaké kurzy pro takovou věkovou kategorii? Díky všem …

dituleska
Kelišová 6093 příspěvků 07.11.12 11:41

Ahojky holky, odkaz nefunguje nemáte někdo info opořádání kurzíku v písku??

shudulinka
Kecalka 392 příspěvků 07.11.12 12:47

http://episek.cz/…y/detail.php?…

zkuzte zavolat na telefoní číslo. stránky měla a ted nejdou tak nevím. Ale taky chci s Tomáškem (5 měsícu ) chodit plavat

dituleska
Kelišová 6093 příspěvků 07.11.12 12:48

@shudulinka super..my to už bysme byly 3,zítra tam zavolám

Radanka28
Povídálka 47 příspěvků 10.11.12 19:25

Ahoj, tady je odkaz na nové stránky http://www.plavanipisek.cz/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >