Plavání Amálka Vyšehrad

3.6.10 09:36

Plavání Amálka Vyšehrad

Ahoj maminky, jak jste spokojené s Amálkou a plaváním na Vyšehradě v Jedličkárně? Chtěla bych tam chodit už s větším děckem o víkendu? Myslím hlavně prostředí, instruktorku, vodu… Díky za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2437
3.6.10 10:12

Já chodila s malou zhruba od šesti měsíců do roka a spokojenost veliká. Ale ty mrňata do 12ti měsíců jsou v malém bazénku s teplejší vodou. V tom velkém pro větší děti jsme neplavali, tak nevím. Každopádně prostředí se mi líbilo a instruktorku jsme měli taky fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2069
3.6.10 16:20

ahoj, my jsme tam chodili, ale to uz jsou dva roky, tak uz to muze byt uplne jinak.
Plavali jsme ve velkem, na me i na Emcu to bylo docela studene - 29 stupnu, hlavne pri prichodu k bazenu jsem docela drkotala zubama. Lektorky plavaly v neoprenu.
Jinde jsem byla zvykla, ze je tam naka recepcni…, ale tady je to takova samoobsluha, maminkam chybela treba mikrovlnka na ohrivani jidla pro deti, ale jinak docela fajn. Satnicka mi prisla teda moc mala - pro lezouci i chodici deti nic moc, uvitala bych naky koberec, ale nevesel by se, obcas byla hlava na hlave. Ale vsechno ciste, prostredi prijemne, lektorka (Lada) skvela.
Bohuzel Emca mela obdobi nesnaseni vody, takze jsme museli prestat chodit a prekonali jsme to az po roce a pul. Ale urcite to nebylo lektorkou ani pristupem, ta byla maximalne vstricna a brala nas hodne individualne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama