BB nebo CC krém - jaký?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zwetta
Kecalka 434 příspěvků 6 inzerátů 22.10.18 10:07
BB nebo CC krém.., jaký?

Ženy, poradíte mi, jaký si teď na chladné období pořídit tónovací krém, který se hodí na zimu, ale je lehký, přirozený, sjednotí tón pleti? Nejedná se mi vyloženě o make-up.. ;) Moc děkuji za Vaše tipy :kytka:

Reakce:

Ijen
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 22.10.18 10:16

Ja mam nejradeji Biodermu Sensibio AR BB. Pod to jako podklad Mineral 89 booster od Vichy a hotovo.

Tichošlápek
Extra třída :D 10483 příspěvků 22.10.18 10:37

Používám bb krém od loreal, ale také záleží na veku, v CC krému je většinou i složka proti vraskam a také je více krycí.

Kalla1412
Echt Kelišová 8590 příspěvků 22.10.18 11:28

@Tichošlápek má Loreal i CC krém? Já už s BB přestávám být spokojená, zdá se mi to jaksi málo…

Tichošlápek
Extra třída :D 10483 příspěvků 22.10.18 11:28

@Kalla1412 ma, ale nezkousela jsem ho

denkat
Kecalka 238 příspěvků 22.10.18 11:40
@Zwetta píše: Ženy, poradíte mi, jaký si teď na chladné období pořídit tónovací krém, který se hodí na zimu, ale je lehký, přirozený, sjednotí tón pleti? Nejedná se mi vyloženě o make-up.. ;) Moc děkuji za Vaše tipy :kytka:

Ahoj, já používám BB od Dermacol a nebo, pokud ti nevadí trochu více investovat, tak je také skvělý CICAPAIR ze Sephory ;)

Uživatel je onlineDelaltctrl
Ukecaná baba ;) 1125 příspěvků 22.10.18 12:07
@Zwetta píše: Ženy, poradíte mi, jaký si teď na chladné období pořídit tónovací krém, který se hodí na zimu, ale je lehký, přirozený, sjednotí tón pleti? Nejedná se mi vyloženě o make-up.. ;) Moc děkuji za Vaše tipy :kytka:

Co jsem slyšel tak je dobrý na pleť takový přírodní mazání, nazveme to XX krém. Podle jistých xxx webů… Je plný vitamínů a minerálů a pokožku prý regeneruje a vyhlazuje. Získání ho stojí leckdy ženu jen mrknutí oka. Posléze je ale dobré správně mířit na kýžené místo na pokožce, aby se efekt dostavil.

Tichošlápek
Extra třída :D 10483 příspěvků 22.10.18 12:14

@Delaltctrl uz zase trollis? @admin vždyť to je stále dokola

Ukecaná baba ;) 1125 příspěvků 22.10.18 13:07
@Tichošlápek píše:
@Delaltctrl uz zase trollis? @admin vždyť to je stále dokola

Ale na to jsou studie, že sperma zlepšuje pokožku. Žádnéj trolling.

Ja ti z toho dělám populárně naučny vědecky clanek…

Zwetta
Kecalka 434 příspěvků 6 inzerátů 22.10.18 13:14

@Delaltctrl
Sperma je cca bílé barvy, mě se jedná o sjednocení tónu pleti.., takže ber, prosím, v potaz fakt, že nejsem mrtvola.. ;) :P
Ale úplně tě vidím, jak si večer před zrcadlem ťapeš ten svůj produkt na „ksicht“.. :mrgreen: :lol:

Ukecaná baba ;) 1125 příspěvků 22.10.18 13:25
@Zwetta píše:
@Delaltctrl
Sperma je cca bílé barvy, mě se jedná o sjednocení tónu pleti.., takže ber, prosím, v potaz fakt, že nejsem mrtvola.. ;) :P
Ale úplně tě vidím, jak si večer před zrcadlem ťapeš ten svůj produkt na „ksicht“.. :mrgreen: :lol:

Když změnís u zdroje stravu, změní se i teocui barva do žlutá..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Selfie expert Dáda: Na Instagramu vypustila další zlo. Co dělá špatně?

Je jí dvaašedesát, ale sociální sítě si zamilovala, jako by byla teenagerka.... číst dále >

Jak se Monika Babišová dostala mezi pět nejlépe oblečených manželek státníků

Monika Babišová (44) po návštěvě Paříže, kde si desítky hlav států i vlád... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >