Jak zatočit s pocením?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Julipek
Kecalka 133 příspěvků 13.10.18 18:53
Jak zatočit s pocením?

Ahoj holky, potřebovala bych poradit ohledně pocení. Nejde ani tak o jeho množství, ale o samotný zápach. Je to dost nepříjemné.
Samozřejmě používám různé antiperspiranty, ale fungují krátkodobě a jakmile jsem spocená trošku víc, tak už nezabírají vůbec.

Uvítám jakékoliv rady.
Moc děkuji. :mavam:
J.

Reakce:
Eulalia
Stálice 94 příspěvků 13.10.18 19:17

Driclor. Neni to to najzdravsie, ale pouzivam to cca 1× do roka par dni a funguje. Ale musi sa pouzivat striktne podla navodu - komplet suche podpazi a urcite nepouzit na cerstvo oholene podpazi

andelka83
Generální žvanilka 20197 příspěvků 13.10.18 19:21

Též Driclor. Spolehlivě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 19:37

Jedině Driclor! Trpěla jsem úplně stejně jako ty a od té doby nic :D

weyky
Neúnavná pisatelka 19216 příspěvků 64 inzerátů 13.10.18 19:54

za mne driclor :palec: :pankac:

Julipek
Kecalka 133 příspěvků 13.10.18 20:56

Ohledně dricloru mám dotaz.. Když ho používáte, dá se bez problému nosit oblečení ze syntetického materiálu aniž bych byla cítit? Je opravdu tak účinný?

Julipek
Kecalka 133 příspěvků 13.10.18 20:56

Každopádně moc děkuji holky.. V pondělí pro něj šupu.. :dance:

Eulalia
Stálice 94 příspěvků 13.10.18 21:00

@Julipek ja ho pouzivam parkrat do roka a fakt zabera. Tiez som tomu moc neverila, ale zabralo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 21:52

Přesně tak, můžu nosit cokoli a supr! Poprvé akorát štípal, ale pak už v poho ;)

Vikule17
Povídálka 41 příspěvků 13.10.18 23:46

Mě se nejvíc osvědčil pánský tuhý deodorant old spice. Je perfektní. Ráno natru,ikdyz se opravdu dost spotím,vždy krásně voním a žádný zápach po potu!!! Navíc nové vůně (zrovna mám bear love) voní jako žvýkačka,kamarádky se mě dokonce ptaly,čím tak pěkně voním :mrgreen: ;) určitě vyzkoušej :srdce:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >