Reklama

Jak zatočit s pocením?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Julipek
Kecalka 121 příspěvků 13.10.18 18:53
Jak zatočit s pocením?

Ahoj holky, potřebovala bych poradit ohledně pocení. Nejde ani tak o jeho množství, ale o samotný zápach. Je to dost nepříjemné.
Samozřejmě používám různé antiperspiranty, ale fungují krátkodobě a jakmile jsem spocená trošku víc, tak už nezabírají vůbec.

Uvítám jakékoliv rady.
Moc děkuji. :mavam:
J.

Reklama

Reakce:

Eulalia
Stálice 90 příspěvků 13.10.18 19:17

Driclor. Neni to to najzdravsie, ale pouzivam to cca 1× do roka par dni a funguje. Ale musi sa pouzivat striktne podla navodu - komplet suche podpazi a urcite nepouzit na cerstvo oholene podpazi

andelka83
Neúnavná pisatelka 19592 příspěvků 13.10.18 19:21

Též Driclor. Spolehlivě.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 19:37

Jedině Driclor! Trpěla jsem úplně stejně jako ty a od té doby nic :D

weyky
Neúnavná pisatelka 19174 příspěvků 64 inzerátů 13.10.18 19:54

za mne driclor :palec: :pankac:

Julipek
Kecalka 121 příspěvků 13.10.18 20:56

Ohledně dricloru mám dotaz.. Když ho používáte, dá se bez problému nosit oblečení ze syntetického materiálu aniž bych byla cítit? Je opravdu tak účinný?

Julipek
Kecalka 121 příspěvků 13.10.18 20:56

Každopádně moc děkuji holky.. V pondělí pro něj šupu.. :dance:

Eulalia
Stálice 90 příspěvků 13.10.18 21:00

@Julipek ja ho pouzivam parkrat do roka a fakt zabera. Tiez som tomu moc neverila, ale zabralo

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 21:52

Přesně tak, můžu nosit cokoli a supr! Poprvé akorát štípal, ale pak už v poho ;)

Vikule17
Povídálka 38 příspěvků 13.10.18 23:46

Mě se nejvíc osvědčil pánský tuhý deodorant old spice. Je perfektní. Ráno natru,ikdyz se opravdu dost spotím,vždy krásně voním a žádný zápach po potu!!! Navíc nové vůně (zrovna mám bear love) voní jako žvýkačka,kamarádky se mě dokonce ptaly,čím tak pěkně voním :mrgreen: ;) určitě vyzkoušej :srdce:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >