BC JUKLÍK Luka

2724
23.11.08 11:41

BC JUKLÍK Luka

Ahojky 8)

Mohla bych Vás poprosit o reference na BC JUKLÍK na Luka? Chodíme teď s Emušákem do BC KENNY na Hůrce, ale nejsem moc spokojená (studený bazén, zázemí trochu divoký apod.). Juklík je o dost dražší, ale kdyby nám tam bylo líp, ráda do něj investuju.

Předem všem děkuju! :D

Márty a Emušák

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

388
23.11.08 12:34

Ahoj Márty, já chodím s naší Janinou do Juklíka na Luka už od jejích 8 týdnů a jsem naprosto spokojená. Zázemí je nídherný, herna, kavárnička, koutek na přebalení, krásný šatny, všechno vychytaný do posledního vlásku.
Pokud uvažuješ o změně, pozor, teď právě finišují zápisy od ledna, pak už se tam nedostaneš. My chodíme dlouho tak máme místo rezervované, ale už jsem to musela minulý týden platit.
Je pravda, že je Juklík dražší, ale já ho mám blízko a je to komfort, tak chodím tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
23.11.08 14:17

ahoj,
do Juklíku jsme chodily do Anetky dvou let a je to tam opravdu komfortní. No aby ne za ty ceny :D
Teď už dcerka chodí do kurzu plavání bez rodičů právě do bazénu při gymnáziu Heyrovského, ale jako s malinkou bych tam s ní nechodila právě z důvodů, které píšeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
23.11.08 16:23

Díky moc :D Na netu mají napsáno, že nováčci se mají hlásit telefonicky od 8.12. … hm, tak že bych tam raději zavolala už zítra? To by byla škoda, kdybychom se nevešli…každopádně mám radost, že je to tam fajn :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
23.11.08 16:40

Můžu potvrdit. Také chodíme do Juklíka a naprostá spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama