BDSM vztah a dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.19 13:05
BDSM vztah a dítě?

Ahoj ženy, máte některá bdsm vztah, máte děti a jak váš vztah vypadá?
Nedávno jsem se náhodně seznámila po netu s jedním chlapem, který je dominantní a měl již pár bdsm vztahů. Hodně intenzivně jsme si psali a teď jsme se sešli…pro mě ta noc byla neskutečná, a vím, že pokud se budeme vídat častěji, že se do něj zamiluji, splňuje téměř všechny mé představy o ideálním muži.
Jenže problém je, že mám dvouletou dceru, jemu to nevadí, naopak mi řekl že se mu líbí že jsem už taková zodpovědná. Ale co měl minulý vztah, tak říkal že nebyli zamilovaný pár, ale prostě jen Pán a Sub.
Já již před dcerou jeden bdsm vztah měla, ale jelikož chtěl mít kontrolu úplně nad vším a já nemám zrovna poddajnou povahu (kromě sexu), tak jsem utekla. Navíc mi tam chyběli něžnosti, protože on neměl rád když na něj někdo sahá.
Ale tento je jiný, po sexu je milý, něžný, mimo postel se choval úplně normálně, sám mi říkal že se mu líbí že jsem v posteli sub a u piva že jsem naprosto normální ženská.
Já se s ním o tom ještě nechci bavit, po jedné noci…ale bojím se, abych já se nezamilovala a on nic necítil. Jsem matka a i když nehledám malé tatínka, chci mít v životě a ve vztazích nějakou jistou…
Prosím o anonymitu, je to pro mě citlivé.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tomkins
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 18.08.19 13:10

No já myslím, že pokud chceš mít ve vztazích určitý pocit stability, že by bylo lepší hledat si přítele a pak zjistit, že si vyhovujete i při sexu, než tvůj postup, kdy si hledáš dominantního milence a pak doufáš, že z něj bude dobrej partner.

Čičorečka
Závislačka 2827 příspěvků 18.08.19 13:29

Já moc dobře nechápu, jak souvisí sexuální preference s tím, že máš dítě.. buď je to fajn chlap, dítě mu nevadí, sednete si, časem se to přehoupne do vztahu, nebo ne. Co děláte v posteli je snad vedlejší. I to, jak a za jakým účelem sis ho původně našla.

DustInTheWind
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 18.08.19 13:31

Pořád lepší než se dlouho poznávat a až potom zjistit, že to v posteli nesedne a ztratila jsi čas.
Takhle předem víš, že ta časová investice stojí za to, pokud to sedne i v běžném životě.

Filanda
Závislačka 4731 příspěvků 18.08.19 13:38

Tak pokud nechce abys byla sub i mimo postel, tak nevidím problém. Je to vztah jako každý jiný a to, že máš dítě není podstatné - dítě to, co děláte v posteli, nijak neovlivní. Jsem podle nadpisu čekala, že se bude jednat o silný dom / sub vztah i mimo postel. Tam chápu, že by dítě mohlo mít šoky, kdybys vařila večeři v koženém postrojku a spala v kleci. :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.19 13:40

@Čičorečka já si ho nenašla, seznámili jsem se opravdu náhodou (ne na žádné seznamce, nic takového nemám a nikoho nehledám). Prostě se to tak nějak vyvinulo samo.
Zajímá mě jak to mají ostatní, jaké vztahy mají, zda má někdo opravdu fungující bdsm vztah i v normálním životě, protože spousta lidí má normální „vanilkové“ manželství a svou potřebu bdsm si nahrazují jinde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.19 13:59

S partnerem máme bdsm vztah (v posteli) a mimo postel úplně normální vztah. Máme půl roční dítě. A vše nám klape. Je to jen o tom jak si to nastavíte. Popravdě nevím co by mělo být jinak. Klidně se zeptej konkrétně, klidně odpovím.
Myslím, že po pár schůzkách by jsi se mohla zeptat, jestli on hledá i vážný vztah nebo jen někoho na bdsm. Myslím že je důležité mít v tom jasno co nejdřív. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.19 13:59
@Anonymní píše:
Ahoj ženy, máte některá bdsm vztah, máte děti a jak váš vztah vypadá?
Nedávno jsem se náhodně seznámila po netu s jedním chlapem, který je dominantní a měl již pár bdsm vztahů. Hodně intenzivně jsme si psali a teď jsme se sešli…pro mě ta noc byla neskutečná, a vím, že pokud se budeme vídat častěji, že se do něj zamiluji, splňuje téměř všechny mé představy o ideálním muži.
Jenže problém je, že mám dvouletou dceru, jemu to nevadí, naopak mi řekl že se mu líbí že jsem už taková zodpovědná. Ale co měl minulý vztah, tak říkal že nebyli zamilovaný pár, ale prostě jen Pán a Sub.
Já již před dcerou jeden bdsm vztah měla, ale jelikož chtěl mít kontrolu úplně nad vším a já nemám zrovna poddajnou povahu (kromě sexu), tak jsem utekla. Navíc mi tam chyběli něžnosti, protože on neměl rád když na něj někdo sahá.
Ale tento je jiný, po sexu je milý, něžný, mimo postel se choval úplně normálně, sám mi říkal že se mu líbí že jsem v posteli sub a u piva že jsem naprosto normální ženská.
Já se s ním o tom ještě nechci bavit, po jedné noci…ale bojím se, abych já se nezamilovala a on nic necítil. Jsem matka a i když nehledám malé tatínka, chci mít v životě a ve vztazích nějakou jistou…
Prosím o anonymitu, je to pro mě citlivé.

Jde o to, zda chces byt nebo on 24/7 bdsm nebo jen v sexu..a I v bdsm jsem kdesi cetla, ze to vuci detem skloubit jde..

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 18.08.19 14:01

Existují oba typy mužů. Takoví co chtějí být Pán za každou cenu ve všech situacích i takoví kteří dokáží oddělit postel a zbytek. Z mé zkušenosti nejčastěji i když to oddělují, tak se to v jejich povaze trochu projeví - určitou mírou dominance v běžném životě, která je ale kolikrát normální i u vanilkových párů, že má jeden z partnerů mírnou převahu aniž by si říkali pane/paní :mrgreen:
To nejrozumnější co můžeš udělat je nechat to být a čekat, jak se váš vztah bude vyvíjet, zatím si užívat. Promluvit si o svých vzájemných očekáváních až budeš mít pocit, že je ten pravý čas. Třeba to vyjde a bude to fajn, třeba taky ne.

ludmilaadamkova
Závislačka 3018 příspěvků 18.08.19 14:04

Tak pokud se hratky tykaji jen postele je to naprosto jedno. Jine to by vas cely vztah byl D/s tam uz to deti ovlivnuje hodne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.19 14:05

No já taky nevidím nikde problém. Píšeš, že se nejedná o DS vztah 24/7, a co děláte v noci v posteli může být dítěti přece jedno. Já takhle žiju, normální pár, jen občas jezdíme na nějaké akce, nebo si prostě hrajeme doma nebo jinde. Vanilkový sex u nás taky probíhá úplně normálně. Hračky máme schované, závěsný bod na shibari nazýváme držákem na houpačku. Moc to hrotis.

Bídžej
Závislačka 2509 příspěvků 1 inzerát 18.08.19 14:14
@Anonymní píše:
No já taky nevidím nikde problém. Píšeš, že se nejedná o DS vztah 24/7, a co děláte v noci v posteli může být dítěti přece jedno. Já takhle žiju, normální pár, jen občas jezdíme na nějaké akce, nebo si prostě hrajeme doma nebo jinde. Vanilkový sex u nás taky probíhá úplně normálně. Hračky máme schované, závěsný bod na shibari nazýváme držákem na houpačku. Moc to hrotis.

Souhlasím - ještě bych doporučila, aby zakladatelka zvážila, jak to má ona, zda jí to bude vůbec dlouhodobě bavit (z příspěvků není jasně znát její preference) a pak bych si zjistila, jak moc je to důležité pro chlapa a jakou míru „hry“ vyžaduje. Pokud se shodnou, nevidím problém :nevim:

semto1
Kecalka 176 příspěvků 18.08.19 14:27

Mám kamráda, který je v posteli hodně dominantní a toto všecko je jeho nejoblíbenější zábava. Zároveň ale občas rád dá „vanilla sex“, jak říká.
Mimo postel je ale uplně jiný. Neznám moc empatičtějších, vstřícnějších a obětavějších lidí.
Budiž příkladem, že chodím s jeho bývalkou. Rozešla se s ním a po roce začala se mnou. Než jsem si s ní něco začal, tak jsem za ním šel, jestli je s tím v pohodě. Nebyl, ale to jsem se dozvěděl až po dalším roce, když jsem ho brutálně ožral a ptal se ho na to znovu. V tu první chvíli mi řekl, že budu debil, jestli kvůli nějaké nepodstatné historii nebudu s někým, s kým chci. Ve zkratce, protože rozhovor trval 2 hodiny :D Má rád mě, má rád i ji a proto chtěl, abychom byli šťastni.

Takže rada tobě: Nech to plynout. Nemusíš hned na hlas říkat všecko. Oba se postupně dostanete do vztahu a pak si to jen potvrdíte. Blízký kontakt + čas ústí časem k sympatiím.
Začal bych utahovat šrouby třeba tím, že si slíbíte věrnost. Když spíte spolu, nespíte s nikým jiným ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.19 15:22

@semto1 přidám se k názoru semto. V životě jsem nepoznala empatičtěšiho muže, než kterého mám doma. Nevím zda to souvisí s BDSM, nejspíš možná trochu jo. Přece jen on hlídá hranice a bezpečnost jak fyzickou, tak psychickou. Ano je dominantnější i v osobní rovině, ale v rámci mezí nějakého společenského standardu, a pečuje o mě a ochraňuje mě taky nad rámec toho co jsem poznala u vanilkových mužů. Já jsem spokojená maximálně. Záleží co zakladatelka přesně hledá

bjetuschka
Kelišová 5193 příspěvků 18.08.19 15:38

Tak risk to bude přece vždycky bez ohledu na sexuální preference. Normálně bych se s nim ještě párkrát sešla a uvidí se, co z toho bude. Hlavně s ním jednej na rovinu, ať máš čistý stůl. Třeba to klapne.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama