BEATS audio sluchátka wireless 3

26.12.20 16:26

BEATS audio sluchátka wireless 3

Ahojte přátelé, mám takové trápení. Ano jsem hloupá, ale nevěděla jsem, že k tomu dojde.
Naší puberťačce jsme k Vánocům pořídili sluchátka na Alze. Kupovali jsme je 26.11. protože se rychle vyprodávaly. Stalo se to, že sluchátka nevyhovují. Po hodině, i pár minutách hrozně tlačí na uši a opravdu to bolí, kolikrát i hlava, jsou strašně pevné. Dcera si je otevřela až 24.12. Jak je reklamovat? Nevhodný dárek se musí zadat při objednávání. Zvoží bez důvodu vrátit do 14 dnů taky, ale už je pozdě. Jde mi o to, že byly opravdu drahé. Mohli by jste mi prosím poradit? Záruka je normálně 2 roky.
Moc děkuji předem. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13398
26.12.20 16:30

@Kristina139 Obavam se, ze vam nezbyde, nez je prodat nekde na bazaru :nevim: Tohle asi nevyreklamujete. Jaky duvod vady byste uvedli? Konstrukcni? :nevim:
Bohuzel Alza tu sluzbu nevhodny darek mela zpoplatnenou :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.12.20 16:39

@cecetka Takže to dát třeba na výkup nějakého bazaru? Ty sluchátka stály kolem 5000,– absolutně nevím, co budeme dělat. Pochybuji, že je někdo koupí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.12.20 16:42

@cecetka A nepůjde to vyměnit za jinou věc v této ceně? Třeba nějaký tablet že by se přidaly peníze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13398
26.12.20 17:42
@Kristina139 píše:
@cecetka A nepůjde to vyměnit za jinou věc v této ceně? Třeba nějaký tablet že by se přidaly peníze?

Zkus napsat do Alzy. Uvidis, zda to budou ochotni resit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19652
26.12.20 17:54
@cecetka píše:
Zkus napsat do Alzy. Uvidis, zda to budou ochotni resit :nevim:

No, mají službu výměna nevhodného dárku, ale to nevím, jestli to mají automaticky, nebo to musíš zaškrtnout při nákupu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13398
26.12.20 18:42
@P4ja píše:
No, mají službu výměna nevhodného dárku, ale to nevím, jestli to mají automaticky, nebo to musíš zaškrtnout při nákupu.

To je pri nakupu za poplatek :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19652
26.12.20 18:52
@cecetka píše:
To je pri nakupu za poplatek :nevim:

Tak potom pochybuju, že budou řešit něco navíc, když tohle umožňují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
335
26.12.20 19:14
@Kristina139 píše:
@cecetka Takže to dát třeba na výkup nějakého bazaru? Ty sluchátka stály kolem 5000,– absolutně nevím, co budeme dělat. Pochybuji, že je někdo koupí.

Pokud by bylo vrácení nemožné, případný prodej přes bazar by nepřinesl přijatelnou cenu, jediným nedostatkem sluchátek je příliš silné sevření a ostatní parametry jsou podle představ, je možné vyřešit tento problém přiložením pásku z vhodné pružné hmoty-např. plast tloušťky cca 3 mm -na vnější stranu náhlavního oblouku, podložit páskem látky, aby se zamezilo poškrábání a následně sestavu omotat pevnější černou nití.
Plast náhlavního oblouku bude mít časem tendenci k postupnému rozevírání a tlak na uši se bude snižovat-pásek lze pak odstranit. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1492
27.12.20 11:43

Sluchátka se z hygienických důvodů nevyměňují ani v ochranné lhůtě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat