Beba 1 HA sytost

26
26.4.17 15:27

Beba 1 HA sytost

Pěkný den,

potřebovala bych Vaše rady nebo jestli máte nějaké zkušenosti. Máme 4 měs. holčičku, která je od porodnice na BEBA 1 HA. Nyní začíná pěkně blbnout při krmení. Sní vždycky půlku a víc nechce. Vůbec nevím čím to je, zkoušela jsem měnit lahvičky, dudlíky, ale nic. Za hodinu chce znovu jídlo a dojí tu druhou polovinu. Myslíte, že to může být tou Bebou? Nevím co dělat. Nebo jestli si sama vymýšlí… Děkuji za Vaše názory :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18094
26.4.17 15:38

A kolik ji toho davas? Malej byl na bebe od 4 mesicu a kdyz sem mu nedala vic jak 120ml tak to vypil, jinak vzdycky nechal (a dodneska nechava) nejaky zbytky. Mozna by nebylo od veci zacit pomalu najizdet na prikrmy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
26.4.17 15:49

No, podle váhy by měla jíst tak 180 ml, ale dávám jí 140 ml a někdy to sní, ale většinou sní tak těch 100-120 ml.
S příkrmy chci začít, ale 4 měsíce máme až za 14 dní.
Právě nevím, když nechá nevadí, ale za hodinu má zase hlad…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18094
26.4.17 15:52

Aha tak 180 mi malej nevypije ani ted ve 2 letech :nevim: ono ne kazdy dite muze ject podle ty tabulky, ale davat po hodine je blbost, nestihne to natravit a bude ji zle, o to hur jestli ji davas dorazit to nedopity mliko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
26.4.17 16:08

Ne, to nedojídá to staré mlíko. Znovu bych jí to určitě neohřívala. Nevím právě jestli vyzkoušet jiné mlíko nebo jestli si malá vymýšlí. Ještě navíc mi včera přišel balík s 6 novými dozami Beby, takže bych byla ráda, kdyby u Beby vydržela. Navíc nevím jestli i jiné UM se dělají hypoalergenní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama