Beba All 110

33
13.11.19 08:38

Beba All 110

Dobrý den, zdravím všechny a prosím o radu..měli jste někdo miminko na tomto mlíčku i bez doporucení dr.?..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16622
13.11.19 09:19

Ano, syna porad bolelo bricho, i behem kojeni. Doktorka rikala, ze to prejde. Kdyz se odstavil v 10m a bricho bylo po UM jeste horsi, zacla jsem kupovat Bebu AL a doktorce to ani nerikala. Mel rad mleko a ze je AL nevadi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
13.11.19 09:28

Právě náš Kubík trpí od narození bolením bříška, koliky, strašně se nadýmá, pořád mu tam v bříšku hlasitě škrundá, prdí, teď poslední dobou řídká stolice skoro pa každém pití (UM Hipp comfort), byli jsme na krvi kvůli ABKM, ta se nepotvrdila.. Mě to spíš přijde jako problém s laktózou..pořád se kroutí, skoro nespí.. Nosíme, chováme.. Má 3 měsíce, jsme už dost vyřízení a on chudatko taky :disappointed_relieved:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16622
13.11.19 16:30

@Docinek zkus tu Bebu. Hipp jsem davala a taky mu nesedl, resp. chvili jo a prestal. Ted pije Bebu comfort, ale jsou mu skoro 2 roky.
Jinak neco na boleni davas? Ja vecer obe deti masirovala Pupikem (neboj se pritlacit, ukazovala mi detska a byly citit bublinky plynu ve strevech) a nahrivala brisko fenem (nad brichem jsem mela svou ruku, abych odhadla teplotu), oba mi trpeli na koliky hodne, tak to byl vzdy vecer maraton pece o bricho :zed:
Jo a na noc nahrat klidne jeste pytlik s peckama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
13.11.19 16:48

Nejhorší je, že skoro nespí ani přes den..to noční kroucení je ale masakr..do každého mlíčka dáváme espumisan, taky 1× denně Biogaia..když v noci rychle nezareaguji, tak samozřejmě řev :disappointed_relieved:.. Ta Beba ALL vám na bolení bříška pomohla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16622
14.11.19 08:06

@Docinek bylo to mnohem lepsi nez s kojenim a jinym UM. Pritom se u nej nic za intoleranci nenaslo. Zkus a uvidis. Mne taky neprijde normalni, aby dite trpelo na boleni bricha do roka a ctvrt :nevim: Ale s tim AL to bylo fakt lepsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
14.11.19 08:15

To je pravda, říkají, že trávení dozrává do půl roku, tak jak je možné, že jste se trápili tak dlouho..moje první dítko, dcera, měla také trápení cca do roka, ale to nebylo v takové míře jako Kubík..ten se doslova prokroutí nocí.. Kde se v takovém málem tělíčku bere tolik plynů, to nechápu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama