Bébé Confort Loola Up?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 12.06.10 17:15
Bebe confort loola up?

Holky, docela mě zaujal tenhle kočárek:http://www.babypark.cz/…ort-loola-up
Chtěla bych ho pro desetiměsíční holčičku jako golfky(chtěla jsem na ni vidět a mít spojenou rukojeť). Zajímá mě, jak se polohují, jak se s nimi jezdí a vaše zkušenosti obecně. Díky :-D

Jak maminky hodnotí Bébé Confort Loola

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Saxana22
Neúnavná pisatelka 16247 příspěvků 12.06.10 18:05

Ahoj, nemám tedy se spojenou rukojetí, ale do terénu to kočár tedy moc není. A není to úplně do lehu. Je v podobné poloze, jako jsou teď taková ta lehátko-houpátka na zahradu. Ještě tedy není to moc na nákupy, ten košík je docela nepřístupný :( Ale nám vyhovuje právě to, že na malou vidím :) A my kočár skoro nepoužíváme… no napsala jsem samé negativa, ale jinak jsme spokojení :)

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 12.06.10 18:10

A chápu dobře, že se polohují ta záda samostatně? Nesnáším polohování, co má třeba Buzz, jak se to sklopí celé a nohy má dítko nahoře…

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 12.06.10 18:31

týjo, myslím, že je to stejný styl jako hightrek, takže se polohuje najednou, ale vyrovnává se ta díra, takže čím větší leh, tím ploší, není to naklápění..

jinak loola je docela těžká na golfky, spíš je to golfkosporťák. kola nejsou do terénu.. ale zase je hodně skladná..

Saxana22
Neúnavná pisatelka 16247 příspěvků 12.06.10 18:39

Nataša: no já kočárkům tedy vůbec nerozumím, ale přijde mi to jako houpačka… ale ta poloha na spaní, mi nepřijde špatná…

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 12.06.10 18:59

Díky za reakce :kytka: A nemáte někdo fotku toho polohování? Chci na malou prostě vidět, i jí to chybí, pořád se na mě otáčí ve sporťáku a spojenou rukojeť? Co mám dělat?

Saxana22
Neúnavná pisatelka 16247 příspěvků 12.06.10 20:03

No já tedy fotky nemám, ale můžu nafotit, u nás se kočár nepoužívá - nosíme, kupovali jsme ho jen k babičkám a na vyjméčné spaní. A brala bych spíš spojenou rukojeť.

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 12.06.10 20:16

Už jsem zjistila, že to polohování je sklápěcí a to mi vadí!!!Ach jo, už jsem myslela, že mám vyhráno. :cry:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 12.06.10 20:45

http://www.babystyle.cz/…08loola3.jpg

http://www.youtube.com/watch?…

bohužel, asi jsem měla vidění, myslela jsem, že je to jako u hightreku.. :(

ještě co streety, stejná značka: http://www.detskydum.cz/…full-908501/
http://www.malvik.cz/…rojkombinace
diskuze tady: https://www.emimino.cz/…reety-34711/

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 13.06.10 06:21

Ahoj, děkuju zejména Nataše. Je fakt jednička! Asi pořídím nějaké bazarové looly. Chci na ni vidět a nebudu si vyčítat, že stály majlant…

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 13.06.10 12:26

děkuju :oops: to víš, hobby :D

a streety tě neláká?

jinak mě ještě napadlo bumbleride flyer. rukojeť je přehazovací. polohování klasické, do 100 % lehu (dá se použít od narození..)
je ale pravda, že tu v čechách na něj nejsou moc dobré recenze, bohužel. ale v cizině ano. asi jsme zvyklé na jiný standard, no..
video
diskuze BC
diskuze emimi

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 13.06.10 16:45

Natašo, díky, jsi fakt hodná a špička :kytka: Jenže já bych přeci jen tu loolu up. Neprodává někdo?

Sim
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.10 10:41

Pokud pomůže tak ti posílám pár zkušeností ke kočárku Loola up.Zatím ho používám dva týdny-mám chlapečka 7 měs.Pro zvládání překážek jako je třeba obrubník je určitě lepší spojená rukojet.Polohování je sklápěcí a zvedají se i nohy ale myslím že to není tak hrozné.Je pro ptcka pohodlné a přirozené.Nejde sklopit až do lehu.jediné co mi zatím vadí je ,že na bezpečnostních pásech které jdou přes ramena chybí nějaké polstrování.Malej má poškrábaný krk,ale snad je to tím že je ještě mrňavej :-)
První kočárek jsem měla Jane carrery.Ten byl super i co se týká polohování ale nešel otočit.to mi vadilo ale malej se stejně nakonec víc zajímal o okolí než o mě :-D.
Pokud mohu doporučit zkus si kočárek vyzkoušet na nějaké prodejně kde je skladem.

madamecrazy
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 06.07.10 21:54

Ahoj ja jsem mela klasickou Loolu, ale je to v podstate to same. Nejdriv jsme z ni byla nadsena, ale po par mesisich a hlavne po zkusenostech s dalsimy kocarky uz mi tak super neprijde…
Nakupni kosik je hur pristupny…polo­hovani zadicek je fajn, ale kdyz ho das jakoby do lehu, tak ti ta operka na nozicky docela trci.
Jinak brala bych Loolu jako neco mezi sportakem a golfkama, protoze je fakt hodne tezka. Je vyborne skladna, ale jinak je tezka a kdyz ji clovek chce sam prenest, hrozne spatne se chyta a drzi…alespon me to slo spatne.
Dalsi vec, ktera mi tedy hodne vadila, ze se s kocarkem temer vubec neda couvat 8-o Proste ma nejak zvlastne udelanou konstrukci a kdyz chce clovek zacouvat tak s eta zadni kolecka zacinaji rozjizdet a skoro to nejde…nechapu to.
Celkove je konstrukce takova tuha a neni moc poddajna, takze nerovnosti a teren nic moc :think:
Jinak prijemne je to, ze se da striska preklopit pred dite, aby mu nesvitilo treba slunicko do obliceje a sedacka je takove hezky tvarovana a polstrovana, tudiz pohodlna.
Loola Up ma sice spojenou rukojet, ale co vim od kamaradky, tak se s ni moc dobre nejezdi, jelikoz je ta rukojet cela takova povolena a vikla se…
Posilam foto nasi Looly, Julince bylo 4,5 mesice kdyz jsme v ni zacali jezdit (je prave v te lezici poloze a je tam videt, jak tam trci to kovove na nozicky…clovek do toho obcas i pri chuzi narazi)
Ale i pres tyto nedostatky byla Loola moje srdcova zalezitost, ale bylo to asi tim, ze jsem mela tu pruhovanou konstrukci Kenzo, ktera byla fakt uzasna :srdce: :mavam: :mavam: :mavam:

DaskaM
Nováček 1 příspěvek 22.09.10 22:17
bebe confort loola up

ahoj,
ctu diskusi na bebe confort loola up. momentalne shanim take sportak s otocnou korbou.
muzu se zeptat, jak jsi dopadla a jaky kocarek jste nakonec koupili? taky ted koukam na loolu, uz jsem byla skoro rozhodnuta, ale ted vidim, ze moc dobre recenze na to nejsou.
predem moc dik za info.
 dasa

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >